PDF štartovná listina | PDF výsledky
17 | 27.10.2021 10:45
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Odstup | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(97) | LETKO Tomáš | 2007 | ZŠ Slovenských partizánov Pov. Bystrica | 11:54 | ||||
(28) | ROJKO Adrian | 2007 | Gym. M.R.Štefánika Nové Mesto nad Váhom | 11:59 | +0:05 | 1 | ||
(82) | KUBÍČEK Filip | 2009 | ZŠ Brezová pod Bradlom | 12:16 | +0:22 | |||
4 | (8) | PIRA Filip | 2006 | ZŠ Gorazdova Bánovce nad Bebravou | 12:24 | +0:30 | 2 | |
5 | (7) | MAŤAS Oskar | 2007 | ZŠ Gorazdova Bánovce nad Bebravou | 12:31 | +0:37 | 3 | |
6 | (79) | TARABUS Viktor | 2009 | ZŠ Novomeského Trenčín | 12:32 | +0:38 | 4 | |
7 | (49) | JANÍČEK Samuel | 2010 | ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča Pruské | 12:53 | +0:59 | 5 | |
8 | (6) | FILIP Šimon | 2007 | ZŠ Gorazdova Bánovce nad Bebravou | 13:00 | +1:06 | ||
9 | (46) | SUCHÁNEK Aleš | 2009 | ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča Pruské | 13:06 | +1:12 | 6 | |
10 | (77) | HAJBANE Adam | 2009 | ZŠ Novomeského Trenčín | 13:11 | +1:17 | 7 | |
11 | (78) | HUBOŇA Šimon | 2009 | ZŠ Novomeského Trenčín | 13:13 | +1:19 | ||
12 | (80) | NOVÁK Tomáš | 2008 | ZŠ Štúrova Myjava | 14:01 | +2:07 | 9 | |
13 | (74) | POCHYLY Matej | 2010 | ZŠ Štúrova Myjava | 14:31 | +2:37 | 10 | |
14 | (39) | BELEŠ Matúš | 2008 | Gym. M.R.Štefánika Nové Mesto nad Váhom | 15:21 | +3:27 | 11 | |
15 | (38) | STRAPKO Matej | 2008 | ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča Pruské | 15:41 | +3:47 | ||
(75) | SUVÁK Samuel | 2009 | ZŠ Štúrova Myjava | DNF | ||||
KRUPA Šimon | 2007 | ZŠ s MŠ Slatina nad Bebravou | DNS |
600 m | # | 1200 m | # | 1800 m | # | 2400 m | # | 3000 m | # | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (97) | LETKO Tomáš | 2:17 | 1. | 4:45 | 1. | 7:17 | 1. | 9:47 | 1. | 11:54 | 1. |
2 | (28) | ROJKO Adrian | 2:20 | 4. | 4:49 | 4. | 7:19 | 3. | 9:47 | 2. | 11:59 | 2. |
3 | (82) | KUBÍČEK Filip | 2:24 | 6. | 4:54 | 5. | 7:26 | 5. | 9:54 | 4. | 12:16 | 3. |
4 | (8) | PIRA Filip | 2:19 | 3. | 4:46 | 2. | 7:17 | 2. | 9:50 | 3. | 12:24 | 4. |
5 | (7) | MAŤAS Oskar | 2:18 | 2. | 4:47 | 3. | 7:24 | 4. | 10:04 | 5. | 12:31 | 5. |
6 | (79) | TARABUS Viktor | 2:27 | 7. | 5:05 | 8. | 7:39 | 8. | 10:11 | 6. | 12:32 | 6. |
7 | (49) | JANÍČEK Samuel | 2:27 | 11. | 5:04 | 7. | 7:38 | 6. | 10:11 | 7. | 12:53 | 7. |
8 | (6) | FILIP Šimon | 2:21 | 5. | 4:55 | 6. | 7:39 | 7. | 10:24 | 9. | 13:00 | 8. |
9 | (46) | SUCHÁNEK Aleš | 2:27 | 10. | 5:05 | 9. | 7:44 | 11. | 10:25 | 10. | 13:06 | 9. |
10 | (77) | HAJBANE Adam | 2:27 | 9. | 5:05 | 10. | 7:40 | 9. | 10:24 | 8. | 13:11 | 10. |
11 | (78) | HUBOŇA Šimon | 2:27 | 8. | 5:06 | 11. | 7:44 | 10. | 10:28 | 11. | 13:13 | 11. |
12 | (80) | NOVÁK Tomáš | 2:32 | 13. | 5:16 | 12. | 8:09 | 12. | 11:07 | 12. | 14:01 | 12. |
13 | (74) | POCHYLY Matej | 2:38 | 15. | 5:30 | 14. | 8:27 | 13. | 11:29 | 13. | 14:31 | 13. |
14 | (39) | BELEŠ Matúš | 2:49 | 16. | 5:56 | 16. | 9:07 | 15. | 12:12 | 14. | 15:21 | 14. |
15 | (38) | STRAPKO Matej | 2:27 | 12. | 5:22 | 13. | 8:46 | 14. | 12:17 | 15. | 15:41 | 15. |
(75) | SUVÁK Samuel | 2:38 | 14. | 5:30 | 15. |
Bodovanie po 1 disciplínach | |
---|---|
ZŠ Slovenských partizánov Pov. Bystrica | 1 |
ZŠ Brezová pod Bradlom | 3 |
Gym. M.R.Štefánika Nové Mesto nad Váhom | 16 |
ZŠ Gorazdova Bánovce nad Bebravou | 17 |
ZŠ Štúrova Myjava | 25 |
ZŠ Novomeského Trenčín | 27 |
ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča Pruské | 31 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.