logo

Dudinská päťdesiatka 2016 - IAAF Race Walking Challenge

Dudince 19.03.2016

50 km chôdza - Muži Rekordy
NR 3:34:38 TÓTH Matej VŠC Dukla Banská Bystrica SVK 21.03.2015 Dudince
NR U23 3:59:01 KORČOK Peter AK ŠK Krupina SVK 24.03.1996 Dudince

Výsledky

50 km chôdza - Muži

PDF štartovná listina | PDF výsledky

80 | 19.03.2016 08:30

Por. Št.č. Meno Výkon Odstup
1 (5) POL AUGUSTYN Rafał 3:43:22 PB
2 (29) FIN OJALA Aleksi 3:46:25 +3:03 PB
3 (15) POL BŁOCKI Adrian 3:47:16 +3:54 PB
4 (28) NOR HAUKENES Havard 3:47:42 +4:20 PB
5 (4) MEX NAVA Horació 3:47:44 +4:22
6 (20) IRL WRIGHT Alex 3:48:31 +5:09 PB
7 (9) POL FEDACZYŃSKI Rafał 3:48:42 +5:20
8 (7) POR VIEIRA Joao 3:49:05 +5:43
9 (85) MEX OJEDA Jose Leyver 3:50:40 +7:18
10 (12) FIN KINNUNEN Jarkko 3:50:40 +7:18
11 (11) POL SIKORA Rafał 3:51:18 +7:56
12 (8) KOR PARK Chil-Sung 3:52:26 +9:04 SB
13 (17) GUA QUIYUCH Jaime Daniel 3:53:01 +9:39
14 (10) BLR TROTSKIY Ivan 3:53:12 +9:50
15 (86) MEX GOMEZ CRUZ Pedro Daniel 3:53:23 +10:01
16 (77) HUN HELEBRANDT Maté 3:53:54 +10:32
17 (14) FIN PARTANEN Veli-Matti 3:54:02 +10:40 ~
18 (32) CZE GDULA Lukáš 3:54:29 +11:07 PB
19 (40) BRA RIEKMANN Jonathan 3:55:26 +12:04 PB
20 (25) RSA MUNDELL Marc 3:56:12 +12:50
21 (78) HUN SRP Miklós 3:57:06 +13:44 PB < <
22 (27) PER CAMAYO Pavel Chihuan 3:58:32 +15:10
23 (24) SVK MAJDÁN Dušan 3:58:41 +15:19
24 (39) SVK TIŠŤAN Martin 4:00:43 +17:21 PB
25 (64) KOR KIM Hyun-Sub 4:01:06 +17:44
26 (75) HUN VENYERCSÁN Bence 4:02:35 +19:13
27 (43) SUI FLÓREZ Alex Francisco 4:02:37 +19:15 PB ~
28 (44) LTU MASTIANICA Artur 4:04:49 +21:27 PB
29 (42) CZE SCHROM Pavel 4:05:09 +21:47 PB
30 (80) LAT RUMBENIEKS Arnis 4:05:20 +21:58
31 (38) BLR YAROKHAU Pavel 4:05:31 +22:09 ~
32 (34) GBR KING Dominic 4:08:00 +24:38
33 (53) CZE MOTL Ondřej 4:08:52 +25:30 PB
34 (35) POR VENTURA Dionísio 4:09:40 +26:18
35 (37) BRA DE SENA BONFIM Caio Oliveira 4:10:04 +26:42
36 (81) BLR BRUNDUKOU Uladzimir 4:11:33 +28:11
37 (84) MEX BUSTAMENTE Anaury 4:14:47 +31:25 < <
38 (79) HUN TOKODI Dávid 4:17:04 +33:42
39 (41) GBR KING Daniel 4:19:12 +35:50
40 (65) EGY MOHAMED Ahmed Deifalla 4:22:04 +38:42 ~ ~
41 (62) EGY MOBARAK Ahmed Magdy 4:30:25 +47:03
42 (45) CZE PAZDERA Lukáš 4:32:52 +49:30 <
43 (50) SWE SVENSSON Christer 4:37:02 +53:40
44 (36) BRA DOS SANTOS Claudio Richardson 4:55:55 +1:12:33 ~
45 (73) HUN MAJOR Ferenc 5:24:49 +1:41:27
(3) POL NOWAK Łukasz DQ 230/2 < < <
(16) MEX BERDEJA Cristian David DQ 230/2 < < <
(26) GEO ROSIEWICZ Maciej DQ 230/2 < < <
(58) BRA SABADIN Samir César DQ 230/2 < < <
(59) CZE ŠMIRJÁK Miloslav DQ 230/2 < < <
(1) GUA BARRONDO Erick Bernabé DNF ~
(2) POL SUDOL Grzegorz DNF
(6) NOR TYSSE Erik DNF
(21) POL BŁOCKI Damian DNF
(22) LTU SUSKEVICIUS Tadas DNF
(23) FRA HOUSSAYE Cedric DNF
(30) SVK KUČMÍN Antón DNF
(33) SRB SAVANOVIĆ Vladimir DNF
(46) ESP PAJUELO Ivan DNF
(47) SVK TICHÝ Peter DNF
(48) KOR KANG Kil-Dong DNF ~ ~
(49) ITA RENÓ Giovanni DNF ~
(52) BRA DOS SANTOS Luiz Felipe DNF < <
(54) CRO ERENT Bruno DNF
(55) BRA DIAS NOGUEIRA Rudnei DNF
(56) SVK MEDERA Zdeno DNF
(57) SVK RÍZEK Milan DNF
(61) CZE MALYSA Alexander DNF
(66) SVK MORVAY Michal DNF
(67) SVK ÚRADNÍK Miroslav DNF
(69) SRB KOKIĆ Dalibor DNF < <
(70) LTU JEZEPCIKAS Darius DNF
(74) HUN CSABA István DNF
(83) COL MUNAR Rodrigo DNF
(87) ITA CHIESA Stefano DNF
(18) UKR SAKHARUK Ihor DNS
(19) MEX MARTINEZ BAEZ Jorge Alejandro DNS
(31) TUN GHOULA Hatem DNS
(63) ITA CHIESA Stefano DNS
(68) TUN SBAI Hassanine DNS