10 | 09.09.2017 16:50
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra | 43,80 | 0,297 | 11 | ||
2 | AK Slávia TU Košice "A" | AK Slávia TU Košice | 44,27 | 0,226 | 9 | ||
3 | AK Slávia UK Bratislava "A" | AK Slávia UK Bratislava | 44,53 | 0,304 | 8 | ||
4 | AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava | 45,00 | 0,359 | 7 | ||
5 | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | 45,04 | 0,390 | 6 | ||
6 | AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 45,55 | 0,216 | 5 | ||
7 | ŠK ŠOG Nitra "B" | ŠK ŠOG Nitra | 46,15 | 0,228 | 4 | ||
8 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "A" | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 46,26 | 0,180 | 3 | ||
AK Slávia UK Bratislava "B" | AK Slávia UK Bratislava | DQ 163/3b | 0,305 | ||||
AC Stavbár Nitra "B" | AC Stavbár Nitra | DNS |
AC Stavbár Nitra "A" | NOSKOVIČ Ladislav (1980), BENDA Jakub (2000), DANÁČ Denis (1993), VOLKO Ján (1996) |
AK Slávia TU Košice "A" | JELÍNEK Rastislav (2001), FABIÁN Martin (2000), LIŠKA Šimon (1996), KIŠŠ Máté (1999) |
AK Slávia UK Bratislava "A" | BUJNA Šimon (1995), KIRN Andrej (1995), TURČÁNI Roman (1990), BOTTLÍK Jakub (1994) |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | POLÁK Jakub (1997), PAVELKA Adrián (1991), KROŠLÁK Samuel Patri (2001), SUBALLY Patrik (1990) |
ŠK ŠOG Nitra "A" | RIGO Peter (1999), SCHNEK Richard (2000), MRVA Stanislav (1995), OPAVSKÝ Matúš (1999) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | KVASNICA Matej (2000), BUGOŠ Filip (2000), LABO Dávid (2000), SCHMÖGER Martin (1995) |
ŠK ŠOG Nitra "B" | GASIOR Vladimír (2000), KRCHŇAVÝ Adam (1998), KOREŇ Lukáš (1999), DÖMÖTÖR Patrik (2000) |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "A" | BLAHA Marián (1992), MARČEK Miroslav (1995), PALKA Miroslav (2000), GLODŽÁK Lukáš (1999) |
AK Slávia UK Bratislava "B" | JURSA Michal (1986), HLÁVKA Filip (1996), HERGOTT Peter (2000), VITÁLOŠ Roland (2000) |
AC Stavbár Nitra "B" | BOČKAY Jozef (1979), TURCSÁNYI Daniel (1997), TOTH Attila (1996), ZEMAN Tomáš (1996) |
Bodovanie po 19 disciplínach | |
---|---|
AC Stavbár Nitra | 252 |
AK Slávia UK Bratislava | 223 |
ŠK ŠOG Nitra | 198 |
AO TJ Slávia STU Bratislava | 109 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 109 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 72 |
AK Slávia TU Košice | 61 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
6 | 09.09.2017 16:50
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra | 43,80 | 0,297 | 11 | ||
2 | AK Slávia UK Bratislava "A" | AK Slávia UK Bratislava | 44,53 | 0,304 | 8 | ||
3 | AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava | 45,00 | 0,359 | 7 | ||
4 | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | 45,04 | 0,390 | 6 | ||
5 | AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 45,55 | 0,216 | 5 | ||
6 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "A" | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 46,26 | 0,180 | 3 |
AC Stavbár Nitra "A" | NOSKOVIČ Ladislav (1980), BENDA Jakub (2000), DANÁČ Denis (1993), VOLKO Ján (1996) |
AK Slávia UK Bratislava "A" | BUJNA Šimon (1995), KIRN Andrej (1995), TURČÁNI Roman (1990), BOTTLÍK Jakub (1994) |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | POLÁK Jakub (1997), PAVELKA Adrián (1991), KROŠLÁK Samuel Patri (2001), SUBALLY Patrik (1990) |
ŠK ŠOG Nitra "A" | RIGO Peter (1999), SCHNEK Richard (2000), MRVA Stanislav (1995), OPAVSKÝ Matúš (1999) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | KVASNICA Matej (2000), BUGOŠ Filip (2000), LABO Dávid (2000), SCHMÖGER Martin (1995) |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "A" | BLAHA Marián (1992), MARČEK Miroslav (1995), PALKA Miroslav (2000), GLODŽÁK Lukáš (1999) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 09.09.2017 16:52
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AK Slávia TU Košice "A" | AK Slávia TU Košice | 44,27 | 0,226 | 9 | ||
2 | ŠK ŠOG Nitra "B" | ŠK ŠOG Nitra | 46,15 | 0,228 | 4 | ||
AK Slávia UK Bratislava "B" | AK Slávia UK Bratislava | DQ 163/3b | 0,305 | ||||
AC Stavbár Nitra "B" | AC Stavbár Nitra | DNS |
AK Slávia TU Košice "A" | JELÍNEK Rastislav (2001), FABIÁN Martin (2000), LIŠKA Šimon (1996), KIŠŠ Máté (1999) |
ŠK ŠOG Nitra "B" | GASIOR Vladimír (2000), KRCHŇAVÝ Adam (1998), KOREŇ Lukáš (1999), DÖMÖTÖR Patrik (2000) |
AK Slávia UK Bratislava "B" | JURSA Michal (1986), HLÁVKA Filip (1996), HERGOTT Peter (2000), VITÁLOŠ Roland (2000) |
AC Stavbár Nitra "B" | BOČKAY Jozef (1979), TURCSÁNYI Daniel (1997), TOTH Attila (1996), ZEMAN Tomáš (1996) |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.