PDF štartovná listina | PDF výsledky
78 | 18.07.2021 10:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Odstup | Bonus | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (11) | SVRČEK Martin | 2003 | Franco Ballerini Italia | 3:33:53 | -0:05 | ||
2 | (95) | KRAMER Jesse | 2003 | Streetjump Development Team | 3:33:53 | -0:03 | ||
3 | (92) | BUITER Rindert | 2003 | Streetjump Development Team | 3:33:53 | -0:02 | ||
4 | (155) | WRAY Blake | 2003 | Lux USA | 3:33:53 | |||
5 | (111) | SEEMAN Adam | 2004 | Czech national team | 3:33:53 | |||
6 | (62) | MRÁZ Daniel | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 3:33:53 | |||
7 | (175) | MÉSZÁROS Bence | 2003 | Willebrord Wil vooruit | 3:33:53 | |||
8 | (113) | SPORYSCH Daniel | 2003 | Czech national team | 3:33:53 | |||
9 | (181) | SOKOLÍK Lukáš | 2003 | Region Trenčin | 3:33:53 | |||
10 | (10) | ARVAI Kristof | 2003 | Loyus Cycling Team | 3:33:53 | |||
11 | (169) | UNGVARSKÝ Lukáš | 1990 | Team Mix | 3:33:53 | |||
12 | (151) | HARDEE Christoper | 2003 | Lux USA | 3:33:53 | |||
13 | (65) | HAVRLANT Jakub | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | 3:33:53 | |||
14 | (185) | TUKA Samuel | 2003 | Region Trenčin | 3:33:53 | |||
15 | (168) | KOVÁČ Samuel | 1990 | Team Mix | 3:33:53 | |||
16 | (114) | NOVÁK Pavel | 2004 | Czech national team | 3:33:53 | |||
17 | (167) | HAAS Christian | 1990 | Team Mix | 3:33:53 | |||
18 | (123) | JUST Frederik | 1990 | Team ABC Junior | 3:33:53 | |||
19 | (112) | KADLEC Milan | 2004 | Czech national team | 3:33:54 | +0:01 | ||
20 | (101) | MACIAS ESTRADA Cesar | 2003 | Start Junior Team by Java | 3:34:08 | +0:15 | ||
21 | (81) | KOKLE GVIDO Gvido | 2003 | Latvia National team | 3:34:08 | +0:15 | ||
22 | (25) | TELECKÝ Štěpán | 2004 | TJ Favorit Brno | 3:34:18 | +0:25 | ||
23 | (174) | LUKEŠ Jan | 2004 | Willebrord Wil vooruit | 3:34:23 | +0:30 | ||
24 | (35) | MARTIN Luca | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 3:34:23 | +0:30 | ||
25 | (152) | FEUERHELM Luke | 2003 | Lux USA | 3:38:38 | +4:45 | ||
26 | (96) | MOUTON Raphael | 2004 | Streetjump Development Team | 3:38:52 | +4:59 | ||
27 | (165) | JEROMEL Vid | 2003 | Cycling team Perunina Ptuj | 3:40:44 | +6:51 | ||
28 | (141) | KLISMETS Karlis | 2003 | Murjanu Sporta gimnazija | 3:40:44 | +6:51 | ||
29 | (91) | BRONSWIJK Mike | 2003 | Streetjump Development Team | 3:40:44 | +6:51 | ||
30 | (183) | JURÍK Martin | 2004 | Region Trenčin | 3:40:44 | +6:51 | ||
31 | (40) | LEOPOLD Zoltan Antal | 2003 | Loyus Cycling Team | 3:43:31 | +9:38 | ||
32 | (166) | HRTÁNEK Martin | 2003 | Team Mix | 3:43:44 | +9:51 | ||
33 | (5) | SZIJÁRTÓ Zétény | 2003 | DKSI Cycling Team | 3:45:30 | +11:37 | ||
34 | (64) | PŘIDAL Tomáš | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 3:45:39 | +11:46 | ||
35 | (94) | BOONTJES Job | 2003 | Streetjump Development Team | 3:49:30 | +15:37 | ||
36 | (170) | VRBÍK Adam | 1990 | Team Mix | 3:49:30 | +15:37 | ||
37 | (200) | VANÍČEK Šimon | 2004 | Športový Klub Topoľčianky | 3:49:33 | +15:40 | ||
38 | (105) | SANCHEZ JIMENES Matias | 2003 | Start Junior Team by Java | 3:49:48 | +15:55 | ||
39 | (36) | GRIXA Jarno | 2003 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 3:50:20 | +16:27 | ||
40 | (32) | GEBHARDT Philipp | 2003 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 3:50:22 | +16:29 | ||
41 | (23) | KULHA Filip | 2004 | TJ Favorit Brno | 3:50:22 | +16:29 | ||
42 | (134) | KATSIMPOURAS Dimirtios | 2003 | Greece National team | 3:50:27 | +16:34 | ||
43 | (184) | NAGY Róbert | 2003 | Region Trenčin | 3:50:27 | +16:34 | ||
44 | (196) | MAŇKOVSKÝ Dávid | 2004 | Športový Klub Topoľčianky | 3:50:27 | +16:34 | ||
45 | (75) | GROSS Adam | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 3:50:32 | +16:39 | ||
46 | (72) | POMŠÁR Adam | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 3:50:54 | +17:01 | ||
47 | (125) | OLSEN Bisgaard Rasmus | 2003 | Team ABC Junior | 3:50:54 | +17:01 | ||
48 | (153) | TA-PEREZ Noah | 2003 | Lux USA | 3:51:12 | +17:19 | ||
49 | (60) | PERCIC Mark | 2004 | Loyus Cycling Team | 3:51:12 | +17:19 | ||
50 | (76) | VLČÁK Jakub | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 3:57:04 | +23:11 | ||
(3) | OROSZ Bálint | 2003 | DKSI Cycling Team | OTL | ||||
(12) | MITELLO Jacopo | 2004 | Franco Ballerini Italia | OTL | ||||
(26) | JELÍNEK Marek | 2003 | TJ Favorit Brno | OTL | ||||
(31) | GENZMER Kevin | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | OTL | ||||
(50) | STOLIC Mihajlo | 2004 | Loyus Cycling Team | OTL | ||||
(66) | DRÁPELA Matěj | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | OTL | ||||
(73) | GRAUZEL Martin | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | OTL | ||||
(83) | KALVERSS Matiss | 2003 | Latvia National team | OTL | ||||
(84) | GRUNDULIS Karlis Valters | 2003 | Latvia National team | OTL | ||||
(86) | ILSJANS Kaspars | 2003 | Latvia National team | OTL | ||||
(115) | JINDŘICH Pavel | 2003 | Czech national team | OTL | ||||
(116) | CÍRKVA Vojtěch | 2004 | Czech national team | OTL | ||||
(142) | GUTMANIS Rauls | 2003 | Murjanu Sporta gimnazija | OTL | ||||
(161) | KIRBIŠ Primož | 2004 | Cycling team Perunina Ptuj | OTL | ||||
(171) | LAKEMAN Thomas | 2003 | Willebrord Wil vooruit | OTL | ||||
(173) | KÄLLBERG Axel | 2003 | Willebrord Wil vooruit | OTL | ||||
(176) | NEELE Maurits | 2004 | Willebrord Wil vooruit | OTL | ||||
(182) | KUNIC Tomáš | 2003 | Region Trenčin | OTL | ||||
(191) | ČONTOFALSKÝ Marek | 2003 | ProEfekt Košice | OTL | ||||
(199) | BOROVSKÝ Nikolas | 2003 | Športový Klub Topoľčianky | OTL | ||||
(6) | DRIJVER Bertold | 2003 | DKSI Cycling Team | DNF | ||||
(16) | PINZAUTI Emanuele | 2004 | Franco Ballerini Italia | DNF | ||||
(33) | REIßMANN Johannes | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | DNF | ||||
(63) | OBDRŽÁLEK Tomáš | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | DNF | ||||
(121) | WANG Gustav | 1990 | Team ABC Junior | DNF | ||||
(133) | PAPAGIANNAKIS Nikolaos | 2004 | Greece National team | DNF | ||||
(162) | VALENTKO Lovro | 2004 | Cycling team Perunina Ptuj | DNF | ||||
(156) | MOORE Viggo | 2004 | Lux USA | DNS |
1 | 2 | 3 | |||
---|---|---|---|---|---|
(112) | KADLEC Milan | 12:59 | 3:04:12 | 3:33:54 | 6:51:05 |
(114) | NOVÁK Pavel | 13:01 | 3:04:13 | 3:33:53 | 6:51:07 |
(95) | KRAMER Jesse | 13:15 | 3:04:13 | 3:33:50 | 6:51:18 |
(25) | TELECKÝ Štěpán | 12:47 | 3:04:16 | 3:34:18 | 6:51:21 |
(92) | BUITER Rindert | 13:30 | 3:04:08 | 3:33:51 | 6:51:29 |
(175) | MÉSZÁROS Bence | 12:51 | 3:04:51 | 3:33:53 | 6:51:35 |
(11) | SVRČEK Martin | 12:56 | 3:04:51 | 3:33:48 | 6:51:35 |
(155) | WRAY Blake | 12:53 | 3:04:51 | 3:33:53 | 6:51:37 |
(113) | SPORYSCH Daniel | 13:37 | 3:04:10 | 3:33:53 | 6:51:40 |
(185) | TUKA Samuel | 13:05 | 3:05:01 | 3:33:53 | 6:51:59 |
(10) | ARVAI Kristof | 13:19 | 3:04:51 | 3:33:53 | 6:52:03 |
(151) | HARDEE Christoper | 13:23 | 3:04:51 | 3:33:53 | 6:52:07 |
(181) | SOKOLÍK Lukáš | 13:25 | 3:04:51 | 3:33:53 | 6:52:09 |
(168) | KOVÁČ Samuel | 13:41 | 3:04:51 | 3:33:53 | 6:52:25 |
(174) | LUKEŠ Jan | 13:17 | 3:04:51 | 3:34:23 | 6:52:31 |
(65) | HAVRLANT Jakub | 13:48 | 3:04:51 | 3:33:53 | 6:52:32 |
(167) | HAAS Christian | 14:09 | 3:04:51 | 3:33:53 | 6:52:53 |
(35) | MARTIN Luca | 13:41 | 3:04:51 | 3:34:23 | 6:52:55 |
(101) | MACIAS ESTRADA Cesar | 13:59 | 3:04:51 | 3:34:08 | 6:52:58 |
(81) | KOKLE GVIDO Gvido | 14:01 | 3:04:51 | 3:34:08 | 6:53:00 |
(169) | UNGVARSKÝ Lukáš | 14:17 | 3:04:51 | 3:33:53 | 6:53:01 |
(62) | MRÁZ Daniel | 14:37 | 3:04:51 | 3:33:53 | 6:53:21 |
(111) | SEEMAN Adam | 17:03 | 3:04:51 | 3:33:53 | 6:55:47 |
(96) | MOUTON Raphael | 13:35 | 3:04:51 | 3:38:52 | 6:57:18 |
(123) | JUST Frederik | 13:10 | 3:10:28 | 3:33:53 | 6:57:31 |
(152) | FEUERHELM Luke | 13:22 | 3:05:54 | 3:38:38 | 6:57:54 |
(91) | BRONSWIJK Mike | 13:01 | 3:04:51 | 3:40:44 | 6:58:36 |
(165) | JEROMEL Vid | 14:03 | 3:05:01 | 3:40:44 | 6:59:48 |
(183) | JURÍK Martin | 13:14 | 3:06:04 | 3:40:44 | 7:00:02 |
(141) | KLISMETS Karlis | 14:18 | 3:05:01 | 3:40:44 | 7:00:03 |
(166) | HRTÁNEK Martin | 13:35 | 3:06:04 | 3:43:44 | 7:03:23 |
(5) | SZIJÁRTÓ Zétény | 12:55 | 3:05:01 | 3:45:30 | 7:03:26 |
(64) | PŘIDAL Tomáš | 13:42 | 3:04:58 | 3:45:39 | 7:04:19 |
(40) | LEOPOLD Zoltan Antal | 13:46 | 3:08:00 | 3:43:31 | 7:05:17 |
(32) | GEBHARDT Philipp | 12:44 | 3:05:31 | 3:50:22 | 7:08:37 |
(36) | GRIXA Jarno | 13:38 | 3:04:51 | 3:50:20 | 7:08:49 |
(94) | BOONTJES Job | 13:32 | 3:06:04 | 3:49:30 | 7:09:06 |
(170) | VRBÍK Adam | 14:09 | 3:06:04 | 3:49:30 | 7:09:43 |
(75) | GROSS Adam | 13:20 | 3:06:04 | 3:50:32 | 7:09:56 |
(105) | SANCHEZ JIMENES Matias | 14:50 | 3:06:04 | 3:49:48 | 7:10:42 |
(153) | TA-PEREZ Noah | 14:21 | 3:06:04 | 3:51:12 | 7:11:37 |
(60) | PERCIC Mark | 14:14 | 3:06:55 | 3:51:12 | 7:12:21 |
(184) | NAGY Róbert | 13:18 | 3:10:02 | 3:50:27 | 7:13:47 |
(134) | KATSIMPOURAS Dimirtios | 13:42 | 3:10:28 | 3:50:27 | 7:14:37 |
(23) | KULHA Filip | 13:55 | 3:12:16 | 3:50:22 | 7:16:33 |
(76) | VLČÁK Jakub | 13:41 | 3:06:04 | 3:57:04 | 7:16:49 |
(200) | VANÍČEK Šimon | 13:58 | 3:14:14 | 3:49:33 | 7:17:45 |
(196) | MAŇKOVSKÝ Dávid | 14:50 | 3:14:02 | 3:50:27 | 7:19:19 |
(72) | POMŠÁR Adam | 14:26 | 3:18:52 | 3:50:54 | 7:24:12 |
(125) | OLSEN Bisgaard Rasmus | 13:29 | 3:22:13 | 3:50:54 | 7:26:36 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.