150m - Staršie žiačky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NIR | 18,99 | POLYÁKOVÁ Sára | AK Slávia UK Bratislava | SVK | 18.01.2014 | Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 14:35
1 | ĎUROVSKÁ Emma | 2003 | AC Stavbár Nitra | |||||||
2 | BARČÁKOVÁ Rebeka | 2001 | AK AŠK Slávia Trnava | PB 20,00 | ||||||
3 | ŠVECOVÁ Andrea | 2003 | ŠK ŠOG Nitra | SB 19,83 | PB 19,14 | |||||
4 | KOVAČOVICOVÁ Lenka | 2001 | Atletika Nové Mesto nad Váhom | PB 19,92 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 14:35
1 | PACALAJOVÁ Lucia | 2005 | AK AŠK Slávia Trnava | |||||||
2 | IŠTVÁNOVÁ Katarína | 2001 | ŠK ŠOG Nitra | PB 20,64 | ||||||
3 | TOMEČEKOVÁ Lenka | 2001 | AK Slávia UK Bratislava | SB 20,34 | PB 20,34 | |||||
4 | MIKLOVÁ Marietta | 2002 | AC Stavbár Nitra | SB 21,59 | PB 20,35 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 14:35
1 | KUKUČKOVÁ Elena | 2003 | Atletický klub Bojničky | |||||||
2 | MIKUŠINCOVÁ Miroslava | 2003 | Slávia Trenčín o.z. | SB 20,84 | PB 20,84 | |||||
3 | FARKAS Lea | 2003 | Atletický club Nové Zámky | SB 20,93 | PB 20,66 | |||||
4 | TVRDOŇOVÁ Bibiana | 2001 | ŠK Vital Bratislava | SB 20,68 | PB 20,68 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 14:35
1 | VESELSKÁ Sandra | 2004 | KĽŠ KRYHA Bratislava | |||||||
2 | KRCHŇÁKOVÁ Sofia | 2003 | ŠK Vital Bratislava | SB 21,58 | PB 21,58 | |||||
3 | ŠVACHOVÁ Martina | 2003 | Slávia Trenčín o.z. | SB 21,75 | PB 20,95 | |||||
4 | KUSYOVÁ Jana | 2003 | Atletický club Nové Zámky | PB 21,41 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 14:35
1 | BERNADIČOVÁ Patrícia | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
2 | KUBÍČKOVÁ Stela | 2001 | ŠK ŠOG Nitra | PB 21,81 | ||||||
3 | JANEKOVÁ Šárka | 2003 | Atletický klub Bojničky | SB 23,06 | PB 21,72 | |||||
4 | REŽNÁKOVÁ Lucia | 2004 | Atletika ŠK Skalica | PB 21,78 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 14:35
1 | ČECHOVÁ Alexandra | 2001 | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
2 | HACHEROVÁ Sára | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | PB 22,49 | ||||||
3 | ŠIMEKOVÁ Mária | 2003 | Atletický klub AC Malacky | SB 22,29 | PB 22,29 | |||||
4 | KEKELIOVÁ Sarah | 2004 | ŠK Vital Bratislava | SB 22,49 | PB 22,49 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 14:35
1 | MIKUŠIAKOVÁ Diana | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
2 | ŽIBRITOVÁ Rebeka | 2005 | Atletický club Nové Zámky | SB 23,10 | PB 23,10 | |||||
3 | ČEDERLOVÁ Ela | 2004 | KĽŠ KRYHA Bratislava | SB 22,84 | PB 22,84 | |||||
4 | VARGOVÁ Margaret | 2004 | Atletický klub Bojničky | PB 22,99 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 14:35
1 | HAVJEROVÁ Júlia | 2004 | Slávia Trenčín o.z. | |||||||
2 | MARUŠINCOVÁ Katarína | 2001 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | PB 23,60 | ||||||
3 | MACHÁČKOVÁ Diana | 2003 | Atletika ŠK Skalica | PB 23,17 | ||||||
4 | PALANSKÁ Lucia | 2005 | Atletika ŠK Skalica | PB 23,35 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 14:35
1 | BUREŠOVÁ Vanessa | 2002 | Sokol Skalica | |||||||
2 | MINÁRIKOVÁ Monika | 2002 | Atletický klub Bojničky | SB 24,01 | PB 24,01 | |||||
3 | LOVÁSZOVÁ Barbora | 2003 | AC Stavbár Nitra | PB 23,80 | ||||||
4 | BUČKOVÁ Denisa | 2001 | Atletický klub Bojničky | PB 23,90 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 14:35
1 | DINKOVÁ Júlia | 2005 | Sokol Skalica | |||||||
2 | ČERNÁKOVÁ Laura | 2002 | Atletický club Nové Zámky | PB 24,12 | ||||||
3 | ŠREYEROVÁ Tamara | 2004 | AC Stavbár Nitra | SB 24,31 | PB 24,04 | |||||
4 | ČAPUCHOVÁ Vanesa | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | PB 24,07 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 14:35
1 | DINKOVÁ Kristína | 2002 | Sokol Skalica | |||||||
2 | ŠUBOVÁ Denisa | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | PB 24,33 | ||||||
3 | DUCHOŇOVÁ Ema | 2005 | AC Stavbár Nitra | SB 24,15 | PB 24,15 | |||||
4 | ŠVRČKOVÁ Martina | 2004 | Atletika ŠK Skalica | PB 24,30 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 14:35
1 | GAJDÚŠKOVÁ Henrieta | 2004 | Sokol Skalica | |||||||
2 | HULÍKOVÁ Tamara | 2003 | AK AŠK Slávia Trnava | PB 25,26 | ||||||
3 | MICHALCOVÁ Veronika | 2003 | Atletický klub Bojničky | PB 24,60 | ||||||
4 | MIŠOVÁ Lucia | 2004 | Atletika ŠK Skalica | PB 24,60 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 14:35
1 | MATULOVÁ Veronika | 2005 | Sokol Skalica | |||||||
2 | PTÁČKOVÁ Patrícia | 2002 | Atletika ŠK Skalica | PB 26,10 | ||||||
3 | SLOBODOVÁ Diana | 2005 | Atletický klub Bojničky | PB 25,58 | ||||||
4 | RAMPAŠEKOVÁ Zoja | 2004 | AC Stavbár Nitra | SB 25,89 | PB 25,86 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 14:35
1 | MRVOVÁ Tamara | 2005 | Sokol Skalica | |||||||
2 | MATULOVÁ Natália | 2004 | Atletika ŠK Skalica | PB 27,48 | ||||||
3 | LANGOVÁ Marianna | 2005 | AK Junior Holíč | PB 26,52 | ||||||
4 | SPAČKOVÁ Alexandra | 2003 | ŠK ŠOG Nitra | PB 26,80 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 14:35
1 | VOJTECHOVÁ Gabriela | 2004 | Sokol Skalica | |||||||
2 | HÍREŠOVÁ Lenka | 2005 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | PB 28,97 | ||||||
3 | URMINSKÁ Ema | 2004 | AK AŠK Slávia Trnava | PB 28,15 | ||||||
4 | GUČKOVÁ Aneta | 2005 | Atletika ŠK Skalica | PB 28,25 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 13.02.2016 14:35
2 | LÍMOVÁ Linda | 2001 | Sokol Skalica | |||||||
3 | CHUDÍKOVÁ Nina | 2006 | Sokol Skalica | |||||||
4 | KUNÁKOVÁ Karin | 2005 | Sokol Skalica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 13.02.2016 14:35
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 13.02.2016 14:35
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.