800m - Staršie žiačky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NIR | 2:15,83 | MAŠEKOVÁ Miriam | AK UMB Otčina Banská Bystrica | SVK | 31.01.1993 | Viedeň |
29 | 13.02.2016 16:30
PDF štartovná listina | PDF výsledky
9 | 13.02.2016 16:30
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (175) | ŠIŠOLÁKOVÁ Lucia | 2002 | TJ Olympia Galanta | 2:33,71 | ||
2 | (172) | ZÁHRADNÍČKOVÁ Hana | 2003 | AC Stavbár Nitra | 2:39,38 | PB | |
3 | (177) | HANZELYOVÁ Klaudia | 2001 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 2:39,80 | PB | |
4 | (179) | GOMBÁROVÁ Barbora | 2004 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 2:41,86 | PB | |
5 | (176) | ŠUPICOVÁ Lenka | 2003 | Slávia Trenčín o.z. | 2:44,19 | PB | |
6 | (178) | BLAHUŠTIAKOVÁ Zuzana | 2002 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 2:44,71 | PB | |
7 | (173) | KARABOVÁ Veronika | 2005 | Atletický klub Bojničky | 2:49,28 | PB | |
8 | (174) | MICHALCOVÁ Veronika | 2003 | Atletický klub Bojničky | 2:51,76 | SB | |
9 | (171) | LIPOVSKÁ Sofia | 2004 | AC Stavbár Nitra | 3:06,72 | PB |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
10 | 13.02.2016 16:30
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (184) | PTÁČKOVÁ Patrícia | 2002 | Atletika ŠK Skalica | 2:44,43 | ||
2 | (187) | ŠARINOVÁ Daniela | 2003 | Slávia Trenčín o.z. | 2:46,45 | PB | |
3 | (188) | BREHUVOVÁ Erika | 2002 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 2:46,60 | ||
4 | (186) | KUDLOVÁ Denisa | 2001 | AK AŠK Slávia Trnava | 2:53,00 | ||
5 | (183) | DAGMAR BOHÁČOVÁ Alžbeta | 2003 | Atletika ŠK Skalica | 2:54,68 | PB | |
6 | (181) | TOMANOVÁ Laura | 2005 | Atletický club Nové Zámky | 3:00,28 | ||
7 | (182) | ČUVALOVÁ Megan | 2005 | Atletika ŠK Skalica | 3:01,55 | PB | |
8 | (190) | TRUSKOVÁ Viktoria | 2005 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 3:01,63 | PB | |
9 | (180) | BALASKO Zala | 2004 | AK Panvita | 3:08,20 | ||
(185) | ZAŤKOVÁ Sabína | 2002 | Atletika ŠK Skalica | DNF |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
10 | 13.02.2016 16:30
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (197) | HACHEROVÁ Sára | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | 3:09,12 | |
2 | (200) | ŽITNÁ Adela | 2004 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 3:09,48 | |
3 | (199) | ŠKROVANOVÁ Nikola | 2002 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 3:11,69 | |
4 | (191) | PORUBSKÁ Lenka | 2004 | AC Stavbár Nitra | 3:12,29 | |
5 | (192) | PALANSKÁ Lenka | 2002 | Atletika ŠK Skalica | 3:15,32 | |
6 | (198) | VEREŠOVÁ Lara | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | 3:15,42 | |
7 | (194) | MACEKOVÁ Karin | 2004 | Atletický klub Bojničky | 3:19,73 | |
8 | (196) | BAČÁROVÁ Slávka | 2003 | ŠK ŠOG Nitra | 3:23,91 | |
9 | (195) | GAZÁRKOVÁ Mária | 2005 | Miestny ŠK Borský Mikuláš | 3:40,45 | |
(193) | REŽNÁKOVÁ Lucia | 2004 | Atletika ŠK Skalica | DNS |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.