logo

M-SR v cezpoľnom behu

Šamorín 19.11.2016

Výsledky

8 km - Ženy vytrvalkyne (1996 a st.)

PDF štartovná listina | PDF výsledky

20 | 19.11.2016 14:15

Por. Št.č. Meno Výkon Odstup Body
medal (89) SVK JANEČKOVÁ Lucia 30:17
medal (313) SVK VNENČÁKOVÁ Soňa 30:20 +0:03
medal (9) SVK FAŠUNGOVÁ Petra 30:28 +0:11 1
4 (165) SVK NEČ-LAPINOVÁ Kristna 31:03 +0:46 2
5 (186) SVK DURCOVÁ Zuzana 31:20 +1:03
6 (178) SVK BEĽOVÁ Katarína 31:50 +1:33
7 (13) SVK KOVALANČÍKOVÁ Lucia 31:57 +1:40 3
8 (170) SVK VALOVÁ Silvia 33:09 +2:52 4
9 (19) SVK HORTOBÁGYIOVÁ Eszter 33:27 +3:10
10 (14) SVK ĽAŠOVÁ Veronika 34:19 +4:02 5
11 (162) SVK DRAHOVSKÁ Katarína 34:49 +4:32 6
12 (44) SVK PIZÚROVÁ Miroslava 35:00 +4:43 7
13 (38) SVK KLESKEŇOVÁ Jana 35:10 +4:53 8
14 (63) SVK SCHWEITZEROVA Marcela 35:55 +5:38 9
15 (52) SVK ZÁVADOVÁ Viera 38:15 +7:58 10
16 (36) SVK JEŠÍKOVÁ Miroslava 38:35 +8:18 11
17 (47) SVK STOLIČNÁ Zuzana 39:32 +9:15
18 (45) SVK RIMEŠOVÁ Andrea 40:04 +9:47 12
(34) SVK BOGDANOVÁ Miriam DNS
(82) SVK DOBÓCZIOVÁ Luboslava DNS
0,2 km # 2 km # 4 km # 6 km # 8 km #
1 (89) JANEČKOVÁ Lucia 0:49 7. 8:26 2. 16:01 4. 23:18 3. 30:17 1.
2 (313) VNENČÁKOVÁ Soňa 0:48 4. 8:26 3. 16:01 2. 23:18 1. 30:20 2.
3 (9) FAŠUNGOVÁ Petra 0:48 5. 8:26 4. 16:00 1. 23:18 2. 30:28 3.
4 (165) NEČ-LAPINOVÁ Kristna 0:48 2. 8:26 5. 16:01 3. 23:23 4. 31:03 4.
5 (186) DURCOVÁ Zuzana 0:48 3. 8:26 6. 16:01 5. 23:36 5. 31:20 5.
6 (178) BEĽOVÁ Katarína 0:48 1. 8:26 1. 16:05 6. 24:01 7. 31:50 6.
7 (13) KOVALANČÍKOVÁ Lucia 0:49 6. 8:26 8. 16:06 7. 23:58 6. 31:57 7.
8 (170) VALOVÁ Silvia 0:49 11. 8:26 7. 16:09 8. 24:33 8. 33:09 8.
9 (19) HORTOBÁGYIOVÁ Eszter 0:49 10. 8:49 11. 17:09 10. 25:22 9. 33:27 9.
10 (14) ĽAŠOVÁ Veronika 0:49 9. 8:48 10. 17:04 9. 25:38 10. 34:19 10.
11 (162) DRAHOVSKÁ Katarína 0:49 8. 8:41 9. 17:19 11. 26:08 11. 34:49 11.
12 (44) PIZÚROVÁ Miroslava 0:50 13. 9:29 12. 18:09 12. 26:48 12. 35:00 12.
13 (38) KLESKEŇOVÁ Jana 0:50 15. 9:29 13. 18:09 13. 26:48 13. 35:10 13.
14 (63) SCHWEITZEROVA Marcela 0:51 16. 9:30 14. 18:10 14. 26:54 14. 35:55 14.
15 (52) ZÁVADOVÁ Viera 0:50 14. 9:53 15. 19:25 15. 28:56 15. 38:15 15.
16 (36) JEŠÍKOVÁ Miroslava 0:52 18. 10:05 18. 19:25 16. 28:59 16. 38:35 16.
17 (47) STOLIČNÁ Zuzana 0:51 17. 9:54 16. 19:31 17. 29:28 17. 39:32 17.
18 (45) RIMEŠOVÁ Andrea 0:50 12. 10:05 17. 19:54 18. 29:58 18. 40:04 18.
Bodovanie po 1 disciplínach
BECOOL Bratislava 1
Atletický oddiel Svit 2
BK hraj na tie nohy Bratislava 3
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4
AK ŠK UMB Banská Bystrica 5
AO TJ Spartak Myjava 5
Atletický klub ZTS Martin 6
ŠK ŠOG Nitra 6
AK Slávia UK Bratislava 7
AC Michalovce 8
AK Junior Holič 9
ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 9
AO TJ Slávia STU Bratislava 14
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21
Zdravie v pohybe Lučatín 23
AK Veterán Bratislava 91