9 | 04.06.2017 17:20
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra | 43,11 | 0,254 | 11 | ||
2 | AK Slávia UK Bratislava "A" | AK Slávia UK Bratislava | 43,35 | 0,211 | 9 | ||
3 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "A" | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 43,68 | 0,244 | 8 | ||
4 | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | 44,38 | 0,213 | 7 | ||
5 | AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava | 46,31 | 0,233 | 6 | ||
6 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "B" | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 48,11 | 0,235 | 5 | ||
7 | AO TJ Slávia STU Bratislava "B" | AO TJ Slávia STU Bratislava | 48,38 | 0,188 | 4 | ||
8 | ŠK ŠOG Nitra "B" | ŠK ŠOG Nitra | 49,26 | 0,198 | 3 | ||
9 | AO TJ Slávia STU Bratislava "C" | AO TJ Slávia STU Bratislava | 49,68 | 0,200 |
AC Stavbár Nitra "A" | DANÁČ Denis (1993), BENDA Jakub (2000), POKORNÝ Martin (1988), VOLKO Ján (1996) |
AK Slávia UK Bratislava "A" | TURČÁNI Roman (1990), BIELOPOTOCKÝ Martin (1992), BUJNA Šimon (1995), BOTTLÍK Jakub (1994) |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "A" | ĎUBAŠÁK Ján (1995), FENDEK Jakub (1991), HOLEC Dominik (1995), MARČEK Miroslav (1995) |
ŠK ŠOG Nitra "A" | TURÁNYI Anton (1999), KOREŇ Lukáš (1999), PUCHOVSKÝ Lukáš (1998), PRIBIL Boris (1998) |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | LÚŽA Maroš (2000), PERUCKI Bartlomiej (1993), SÁRKOZI Andrej (1996), CIDORÍK Matej (2000) |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "B" | MEŠTER Robert (1993), PALKA Miroslav (2000), SEDLÁK Štefan (1995), ŽIAK Adrian (2000) |
AO TJ Slávia STU Bratislava "B" | MARTINEC Erik (1996), PAVELKA Adrián (1991), PÁZMÁNY Richard (2001), FRAJBERG Juraj (1975) |
ŠK ŠOG Nitra "B" | BRATH Richard (2000), GASIOR Vladimír (2000), ŠAJTER Roman (2000), ŠIMUNE Kristián (2001) |
AO TJ Slávia STU Bratislava "C" | BÚČI Richard (1997), HALÁSZ Peter (1993), KOVÁČ Peter (1991), MAŠTALÍR Pavol (1967) |
Bodovanie po 14 disciplínach | |
---|---|
ŠK ŠOG Nitra | 183 |
AK Slávia UK Bratislava | 150 |
AC Stavbár Nitra | 132 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 127 |
AO TJ Slávia STU Bratislava | 56 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 49 |
AK Slávia TU Košice | 17 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 04.06.2017 17:20
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra | 43,11 | 0,254 | 11 | ||
2 | AK Slávia UK Bratislava "A" | AK Slávia UK Bratislava | 43,35 | 0,211 | 9 | ||
3 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "A" | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 43,68 | 0,244 | 8 | ||
4 | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | 44,38 | 0,213 | 7 | ||
5 | AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava | 46,31 | 0,233 | 6 |
AC Stavbár Nitra "A" | DANÁČ Denis (1993), BENDA Jakub (2000), POKORNÝ Martin (1988), VOLKO Ján (1996) |
AK Slávia UK Bratislava "A" | TURČÁNI Roman (1990), BIELOPOTOCKÝ Martin (1992), BUJNA Šimon (1995), BOTTLÍK Jakub (1994) |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "A" | ĎUBAŠÁK Ján (1995), FENDEK Jakub (1991), HOLEC Dominik (1995), MARČEK Miroslav (1995) |
ŠK ŠOG Nitra "A" | TURÁNYI Anton (1999), KOREŇ Lukáš (1999), PUCHOVSKÝ Lukáš (1998), PRIBIL Boris (1998) |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | LÚŽA Maroš (2000), PERUCKI Bartlomiej (1993), SÁRKOZI Andrej (1996), CIDORÍK Matej (2000) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 04.06.2017 17:22
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "B" | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 48,11 | 0,235 | 5 | ||
2 | AO TJ Slávia STU Bratislava "B" | AO TJ Slávia STU Bratislava | 48,38 | 0,188 | 4 | ||
3 | ŠK ŠOG Nitra "B" | ŠK ŠOG Nitra | 49,26 | 0,198 | 3 | ||
4 | AO TJ Slávia STU Bratislava "C" | AO TJ Slávia STU Bratislava | 49,68 | 0,200 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "B" | MEŠTER Robert (1993), PALKA Miroslav (2000), SEDLÁK Štefan (1995), ŽIAK Adrian (2000) |
AO TJ Slávia STU Bratislava "B" | MARTINEC Erik (1996), PAVELKA Adrián (1991), PÁZMÁNY Richard (2001), FRAJBERG Juraj (1975) |
ŠK ŠOG Nitra "B" | BRATH Richard (2000), GASIOR Vladimír (2000), ŠAJTER Roman (2000), ŠIMUNE Kristián (2001) |
AO TJ Slávia STU Bratislava "C" | BÚČI Richard (1997), HALÁSZ Peter (1993), KOVÁČ Peter (1991), MAŠTALÍR Pavol (1967) |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.