60m - Starší žiaci | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NIR | 7,29 | KRČMÁREK Peter | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | SVK | 03.02.2001 | Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.12.2017 11:55
1 | FÁBER René | 2003 | Atletický klub Bojničky | SB 7,86 | PB 7,86 | |||||
2 | LUKŠO Mário | 2003 | Slávia Trenčín o.z. | SB 7,81 | PB 7,81 | |||||
3 | ŠPAK Filip | 2003 | MAC REDOX Lučenec | SB 7,55 | PB 7,55 | |||||
4 | MIKLÓŠ Martin | 2002 | MAC REDOX Lučenec | SB 7,46 | PB 7,46 | |||||
5 | HRUDKAY Oliver | 2002 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | SB 7,49 | PB 7,49 | |||||
6 | ŽIAČIK Andrej | 2002 | Atletický club Nové Zámky | SB 7,70 | PB 7,70 | |||||
7 | VALO Marek | 2003 | Atletický club Nové Zámky | SB 7,83 | PB 7,83 | |||||
8 | CHODÁK Ivan | 2002 | AK Slávia UK Bratislava | SB 7,93 | PB 7,93 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.12.2017 11:57
1 | NÁHLIK Filip | 2002 | AK Slávia UK Bratislava | SB 8,32 | PB 8,32 | |||||
2 | HAJDU Marek | 2003 | ŠK mesta Dudince | SB 8,22 | PB 8,22 | |||||
3 | VÁNOVSKÝ Marián | 2003 | ŠK mesta Dudince | SB 8,12 | PB 8,12 | |||||
4 | PATEREK Tomáš | 2003 | ŠK mesta Dudince | SB 8,04 | PB 8,04 | |||||
5 | ŠEVČÍK Lukáš | 2003 | Slávia Trenčín o.z. | SB 8,06 | PB 8,06 | |||||
6 | NIHILA Samuel | 2002 | AK Slávia TU Košice | SB 8,14 | PB 8,04 | |||||
7 | PAVUK Timo | 2002 | Atletický club Nové Zámky | SB 8,24 | PB 8,24 | |||||
8 | SEKERKA Antonín | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | SB 8,32 | PB 8,32 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.12.2017 11:59
1 | FRAJBERG Nikolaj | 2002 | AO TJ Slávia STU Bratislava | |||||||
2 | CVIK Jakub | 2002 | Atletický klub Šurany | PB 9,69 | ||||||
3 | KOSTOLNÝ Šimon | 2003 | AK Inter-SC Bratislava | SB 9,63 | PB 9,63 | |||||
4 | PAŠKO Adam | 2003 | KĽŠ KRYHA Bratislava | SB 8,40 | PB 8,40 | |||||
5 | AMBRUŠ Ondrej | 2002 | Atletický klub Bojničky | SB 9,01 | PB 8,96 | |||||
6 | ŠTEFAN Oliver | 2003 | KĽŠ KRYHA Bratislava | PB 8,29 | ||||||
7 | DRÁBEK Michal | 2002 | AK Slávia UK Bratislava | |||||||
8 | KAJTOR Richard | 2002 | ŠK mesta Dudince |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 16.12.2017 12:01
2 | PROCHÁC Filip | 2003 | Atletický klub Bojničky | |||||||
3 | LESER Simon | 2003 | Laufteam Burgenland | |||||||
4 | KROMKA Samuel | 2002 | ŠK Vital Bratislava | |||||||
5 | LENDVORSKÝ Klaudio | 2002 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | |||||||
6 | OČKAY Branislav | 2003 | Atletický club Nové Zámky |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.