PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 17.05.2018 09:00
(504) | BORONA Šimon | 2012 | Atleťáčik Seňa | |||||||
(506) | ČAMAJ Štefan | 2011 | Atleťáčik Seňa | |||||||
(522) | PARKÁNSKY Jakub | 2013 | Atleťáčik Seňa | |||||||
(528) | SABO Maximilián | 2012 | Atleťáčik Seňa | |||||||
(537) | TEĽMAN Jakub | 2013 | Atleťáčik Seňa | |||||||
(538) | TEĽMAN Samuel | 2011 | Atleťáčik Seňa |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 17.05.2018 09:02
(516) | HORVÁTH Tobias | 2012 | Atleťáčik Seňa | |||||||
(518) | KIŠ Peter | 2012 | Atleťáčik Seňa | |||||||
(711) | BALOG Dávid | 2011 | ZŠ Bidovce | |||||||
(713) | GAJDOŠ Radovan | 2011 | ZŠ Bidovce | |||||||
(891) | GALYÁŠ Ján | 2011 | ZŠ Postupimská Košice | |||||||
(897) | URBAN Matúš | 2011 | ZŠ Postupimská Košice |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 17.05.2018 09:30
(760) | KOCAN Patrik | 2011 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | |||||||
(866) | TOTH Adrián | 2011 | ZŠ Nepomuckého Rožňava | |||||||
(955) | FARKAŠ Nicolas | 2011 | ZŠ Štefánika Trebišov | |||||||
(956) | HOLEČKA Róbert | 2011 | ZŠ Štefánika Trebišov | |||||||
(961) | OČKAI Patrik | 2011 | ZŠ Štefánika Trebišov |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 17.05.2018 09:32
(810) | MILIŠIČ Dejan | 2011 | ZŠ Komenského Trebišov | |||||||
(815) | SEMANČÍK Oliver | 2011 | ZŠ Komenského Trebišov | |||||||
(854) | SVOBODNÍK Samuel | 2011 | ZŠ Mousona Michalovce | |||||||
(855) | TOMÁŠ Lukáš | 2011 | ZŠ Mousona Michalovce |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 17.05.2018 10:00
(543) | KATOČ Tomáš | 2011 | Atletika Košice o.z. | |||||||
(630) | BODNÁR Christopher | 2011 | AK Slovan Levoča | |||||||
(663) | VYSOCKÝ Timotej | 2011 | AK Slovan Levoča | |||||||
(670) | JOCHMAN Denyell | 2012 | Šport Hrou Prešov | |||||||
(684) | SEDLÁK Martin | 2011 | Šport Hrou Prešov |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 17.05.2018 10:30
(500) | KOLESAR Adam | 2014 | 1.ZŠ Michalovce | |||||||
(555) | BOTTO Ondrej | 2011 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | |||||||
(566) | MAKRÓCZY Matúš | 2011 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | |||||||
(586) | KOCÚR Dominik | 2012 | jednotlivci | |||||||
(594) | LÖRINC Alex | 2011 | jednotlivci | |||||||
(595) | MAŤAŠ Jakub | 2011 | jednotlivci |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 17.05.2018 10:00
(728) | JENDRÁL Matúš | 2011 | ZŠ Bruselská Košice | |||||||
(737) | TISCHLER Tomáš | 2011 | ZŠ Bruselská Košice | |||||||
(821) | KOSTURKO Denis | 2011 | ZŠ Kysak | |||||||
(825) | ŽULKOVSKÝ Zachariáš | 2011 | ZŠ Kysak | |||||||
(971) | GÁLIS Rudolf | 2011 | ZŠ Trebišovská Košice | |||||||
(981) | KRINICKÝ Oliver | 2011 | ZŠ Trebišovská Košice | |||||||
(982) | KRIŽÁK Andrej | 2011 | ZŠ Trebišovská Košice |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 17.05.2018 10:00
(696) | HORŇÁK Matúš | 2011 | ZŠ Abovská Košice | |||||||
(701) | LACKO Lukáš | 2011 | ZŠ Abovská Košice | |||||||
(753) | MAŠČENÍK Filip | ZŠ Bukovecká | ||||||||
(756) | ULIČNÝ Tomáš | ZŠ Bukovecká | ||||||||
(911) | NHEP Sopheak | 2011 | ZŠ Požiarnická Košice | |||||||
(916) | SEKERÁK Matej | 2011 | ZŠ Požiarnická Košice |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 17.05.2018 12:00
(596) | MOLNÁR Tomáš | 2012 | jednotlivci | |||||||
(602) | REMIAŠOVÁ Simona | 2012 | jednotlivci | |||||||
(774) | ČERŇANSKÝ Adam | 2011 | ZŠ Drábová Košice | |||||||
(780) | OLEJÁR Radoslav | 2011 | ZŠ Drábová Košice | |||||||
(785) | ŠTURMAN Alex | 2011 | ZŠ Drábová Košice | |||||||
(827) | MOŠČÁK Lukáš | 2011 | ZŠ Lehkeho Košice |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.