120 | 17.05.2018 10:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (802) | BRÖSZTL Lukáš | 2009 | ZŠ Grundschule Medzev | 34,27 | |
2 | (567) | MIHÁL Dávid | 2009 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 35,09 | |
3 | (966) | ZAMBORSKÝ Peter | 2009 | ZŠ Štefánika Trebišov | 35,68 | |
4 | (928) | SOPKO Patrik | 2010 | ZŠ Ruskov | 35,85 | |
5 | (740) | VILČEK Sebastián | 2009 | ZŠ Bruselská Košice | 35,86 | |
=6 | (619) | FOTUL Richard | 2009 | ZŠ Novomeského Košice | 35,98 | |
=6 | (766) | REMEŇÁK Peter | 2009 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 35,98 | |
8 | (856) | VINC Jakub | 2009 | ZŠ Mousona Michalovce | 36,23 | |
9 | (605) | SKUBEŇ Sebastián | 2010 | jednotlivci | 36,33 | |
=10 | (683) | SABOL Martin Ján | 2009 | Šport Hrou Prešov | 36,46 | |
=10 | (765) | RÁCZ Viliam | 2010 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 36,46 | |
12 | (939) | MATTA Timotej | 2009 | ZŠ Sečovce | 36,48 | |
13 | (672) | KINÍK Alexander | 2010 | Šport Hrou Prešov | 36,50 | |
14 | (591) | LAZORIK Jakub | 2009 | jednotlivci | 36,82 | |
15 | (792) | KIKTAVÝ Alex | 2010 | ZŠ Gemerská Košice | 36,85 | |
16 | (572) | ŠTURMANKIN Juraj | 2009 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 36,98 | |
17 | (542) | BABUŠČÁK Marek | 2010 | Atletika Košice o.z. | 37,41 | |
18 | (801) | SINKO Dávid | 2010 | ZŠ Gemerská Košice | 37,49 | |
19 | (535) | ŠPILKA Peter | 2009 | Atleťáčik Seňa | 37,57 | |
20 | (735) | PROKS Gregor | 2009 | ZŠ Bruselská Košice | 37,65 | |
21 | (564) | KAPUSTA Leo | 2009 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 37,67 | |
22 | (525) | POTA Dalibor | 2009 | Atleťáčik Seňa | 37,71 | |
23 | (776) | CIBULA Roman | 2010 | ZŠ Drábová Košice | 37,82 | |
24 | (985) | MUCHA Adam | 2010 | ZŠ Trebišovská Košice | 37,84 | |
25 | (791) | JAKUBKOVIČ Lukáš | 2009 | ZŠ Gemerská Košice | 37,85 | |
26 | (994) | MEREĎA Tomáš | 2010 | ZŠ Ždaňa | 37,91 | |
27 | (618) | DZIAK Šimon | 2009 | ZŠ Novomeského Košice | 38,01 | |
28 | (818) | VARGA Oliver | 2009 | ZŠ Komenského Trebišov | 38,03 | |
29 | (870) | FEŇOVČÍK Šimon | 2009 | ZŠ Polianska Košice | 38,10 | |
30 | (953) | BORŠOŠ Sebastián | 2009 | ZŠ Štefánika Trebišov | 38,23 | |
31 | (960) | KRIŠTAN Pavol | 2009 | ZŠ Štefánika Trebišov | 38,26 | |
32 | (924) | VOJTEK Matej | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | 38,35 | |
=33 | (671) | KAŇUK Ján | 2009 | Šport Hrou Prešov | 38,36 | |
=33 | (921) | TOBÁK Adam | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | 38,36 | |
35 | (561) | HUDEC Matej | 2009 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 38,40 | |
36 | (592) | LAZORIK Martin | 2010 | jednotlivci | 38,45 | |
37 | (629) | BENIAČ Matej | 2010 | AK Slovan Levoča | 38,50 | |
38 | (907) | KOLCÚN Matúš | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | 38,54 | |
39 | (720) | LELKO Damián | 2009 | ZŠ Brekov | 38,55 | |
40 | (965) | VISOKAY Peter | 2009 | ZŠ Štefánika Trebišov | 38,74 | |
41 | (798) | MEDVIĎ Jakub | 2009 | ZŠ Gemerská Košice | 38,79 | |
42 | (812) | PLAVNICKÝ Lukáš | 2009 | ZŠ Komenského Trebišov | 38,82 | |
43 | (598) | PETRUŇ Martin | 2009 | jednotlivci | 38,85 | |
=44 | (557) | GALOVIČ Filip | 2009 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 38,98 | |
=44 | (576) | JENDŽELOVSKÝ Matúš | 2010 | jednotlivci | 38,98 | |
46 | (588) | KRIŠTOF Gregor | 2009 | jednotlivci | 39,19 | |
47 | (719) | JOHN Tobe Clinton | 2010 | ZŠ Brekov | 39,24 | |
48 | (832) | HÁJEK Jakub | 2009 | ZŠ Lehkeho Košice | 39,55 | |
49 | (747) | GREŇA Matúš | ZŠ Bukovecká Košice | 39,95 | ||
50 | (733) | MIHOK Tomáš | 2009 | ZŠ Bruselská Košice | 40,25 | |
51 | (920) | SZASZI Alexander | 2010 | ZŠ Požiarnická Košice | 40,42 | |
52 | (823) | SOKOL Dominik | 2009 | ZŠ Kysak | 40,44 | |
=53 | (877) | KATRÁK Jakub | 2010 | ZŠ Polianska Košice | 40,48 | |
=53 | (887) | ŠKURLA Dávid | 2009 | ZŠ Polianska Košice | 40,48 | |
55 | (724) | ČERNICKÝ Gregor | 2009 | ZŠ Bruselská Košice | 40,80 | |
56 | (927) | RUŠČIN Dominik | 2009 | ZŠ Ruskov | 40,93 | |
57 | (699) | KURUC Maroš | 2010 | ZŠ Abovská Košice | 40,94 | |
58 | (665) | BEŇA Benjamín | 2009 | Šport Hrou Prešov | 40,98 | |
59 | (534) | SOPOLIGA Paul-Adrián | 2009 | Atleťáčik Seňa | 41,18 | |
60 | (692) | BODNÁR Dalibor | 2010 | ZŠ Abovská Košice | 41,25 | |
61 | (779) | KYSUCKÝ Lukáš | 2010 | ZŠ Drábová Košice | 41,27 | |
62 | (991) | ČIGÁŠ Peter | 2009 | ZŠ Ždaňa | 41,37 | |
63 | (892) | GEMBICKÝ Adam | 2010 | ZŠ Postupimská Košice | 41,46 | |
64 | (830) | HALÁS Gregor | 2009 | ZŠ Lehkeho Košice | 41,53 | |
65 | (938) | KOŠKO Michal | 2009 | ZŠ Sečovce | 41,61 | |
66 | (799) | OLENOČIN Bruno | 2009 | ZŠ Gemerská Košice | 41,66 | |
67 | (872) | HAJZER Jakub | 2009 | ZŠ Polianska Košice | 41,80 | |
68 | (655) | ŠICHTA Ján | 2010 | AK Slovan Levoča | 41,89 | |
69 | (600) | PORUBÄN Matej | 2009 | jednotlivci | 41,90 | |
70 | (755) | ŠIŠKA Michal | ZŠ Bukovecká Košice | 42,00 | ||
71 | (976) | JAREMKO Tomáš | 2009 | ZŠ Trebišovská Košice | 42,04 | |
72 | (638) | LESŇÁK Roman | 2009 | AK Slovan Levoča | 42,05 | |
73 | (875) | HRUŠKÁR Bruno | 2009 | ZŠ Polianska Košice | 42,12 | |
74 | (918) | STRIKO Sebastián | 2010 | ZŠ Požiarnická Košice | 42,28 | |
75 | (848) | EŠTOK Michal | 2009 | ZŠ Mousona Michalovce | 42,41 | |
76 | (675) | KORDIAK Markus | 2009 | Šport Hrou Prešov | 42,60 | |
77 | (896) | ŠVEC Samuel | 2010 | ZŠ Postupimská Košice | 42,71 | |
78 | (942) | SIKSA Tobias | 2009 | ZŠ Sečovce | 42,78 | |
79 | (868) | ČLOVEČKO Jozef | 2010 | ZŠ Polianska Košice | 43,26 | |
80 | (884) | PITOŇÁK Matej | 2010 | ZŠ Polianska Košice | 43,31 | |
81 | (839) | ZIMOVČÁK Pavol | 2010 | ZŠ Lehkeho Košice | 43,33 | |
82 | (781) | PIRČÁK René | 2010 | ZŠ Drábová Košice | 43,59 | |
83 | (662) | VRABEĽ Samuel | 2009 | AK Slovan Levoča | 43,69 | |
84 | (695) | GREGA Benjamín | 2010 | ZŠ Abovská Košice | 43,70 | |
85 | (523) | PATAKI Andrej | 2009 | Atleťáčik Seňa | 43,86 | |
86 | (646) | NOVÁČEK Matej | 2009 | AK Slovan Levoča | 44,09 | |
87 | (519) | KOČIŠ Hugo | 2010 | Atleťáčik Seňa | 44,23 | |
88 | (862) | HADAR Hugo | 2010 | ZŠ Nepomuckého Rožňava | 44,43 | |
89 | (993) | JUHÁSZ Tomáš | 2010 | ZŠ Ždaňa | 44,64 | |
90 | (917) | SEPEŠI Sebastian | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | 45,04 | |
91 | (666) | DULEBA Boris | 2010 | Šport Hrou Prešov | 45,17 | |
92 | (707) | RUŠČÁK Tomáš | 2010 | ZŠ Abovská Košice | 45,24 | |
93 | (653) | ŠARADÍN Dušan | 2010 | AK Slovan Levoča | 45,34 | |
94 | (524) | POLIAK Radoslav | 2009 | Atleťáčik Seňa | 45,41 | |
95 | (551) | SZABO Šimon | 2011 | Atletika Košice o.z. | 45,64 | |
96 | (833) | JANÍK Martin | 2010 | ZŠ Lehkeho Košice | 45,71 | |
97 | (694) | EĽKO Félix | 2010 | ZŠ Abovská Košice | 46,05 | |
98 | (503) | BODNÁR Christian | 2010 | Atleťáčik Seňa | 46,63 | |
99 | (625) | MICHALKO Matej | 2010 | MŠ Poproč | 46,79 | |
100 | (698) | KIŠEĽA Matúš | 2010 | ZŠ Abovská Košice | 46,83 | |
101 | (970) | DZURUŠ Dárius Teo | 2011 | ZŠ Trebišovská Košice | 46,95 | |
102 | (706) | PETRÍK Dávid | 2010 | ZŠ Abovská Košice | 48,08 | |
103 | (835) | MOLOKÁČ Matej | 2010 | ZŠ Lehkeho Košice | 48,15 | |
104 | (531) | SCIRANKA Štefan | 2010 | Atleťáčik Seňa | 52,94 | |
105 | (977) | JENDREJ Samuel | 2010 | ZŠ Trebišovská Košice | 58,20 | |
(509) | DEMEŠ Oliver | 2010 | Atleťáčik Seňa | DNS | ||
(552) | TOBAK Adam | 1905 | Atletika Košice o.z. | DNS | ||
(587) | KOVAC Jakub | 2009 | jednotlivci | DNS | ||
(641) | MAJER Kristián | 2009 | AK Slovan Levoča | DNS | ||
(667) | DZURICA Matyas | 2010 | Šport Hrou Prešov | DNS | ||
(668) | GOČ Tomáš | 2010 | Šport Hrou Prešov | DNS | ||
(680) | LIPTÁK Marko | 2010 | Šport Hrou Prešov | DNS | ||
(814) | RYCHLÍK Patrik | 2009 | ZŠ Komenského Trebišov | DNS | ||
(831) | HARABIN Adam | 2010 | ZŠ Lehkeho Košice | DNS | ||
(834) | LAZUR Patrik | 2010 | ZŠ Lehkeho Košice | DNS | ||
(836) | PAPCUN Martin | 2009 | ZŠ Lehkeho Košice | DNS | ||
(903) | FABIŠÍK Daniel | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | DNS | ||
(910) | NHEP Puthivisal | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | DNS | ||
(943) | SOTÁK Branislav | 2010 | ZŠ Sečovce | DNS | ||
(978) | KERTÉSZ Zoltán | 2010 | ZŠ Trebišovská Košice | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
9 | 17.05.2018 10:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (535) | ŠPILKA Peter | 2009 | Atleťáčik Seňa | 37,57 | |
2 | (525) | POTA Dalibor | 2009 | Atleťáčik Seňa | 37,71 | |
3 | (534) | SOPOLIGA Paul-Adrián | 2009 | Atleťáčik Seňa | 41,18 | |
4 | (892) | GEMBICKÝ Adam | 2010 | ZŠ Postupimská Košice | 41,46 | |
5 | (896) | ŠVEC Samuel | 2010 | ZŠ Postupimská Košice | 42,71 | |
6 | (524) | POLIAK Radoslav | 2009 | Atleťáčik Seňa | 45,41 | |
7 | (625) | MICHALKO Matej | 2010 | MŠ Poproč | 46,79 | |
8 | (531) | SCIRANKA Štefan | 2010 | Atleťáčik Seňa | 52,94 | |
(509) | DEMEŠ Oliver | 2010 | Atleťáčik Seňa | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
9 | 17.05.2018 10:02
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (591) | LAZORIK Jakub | 2009 | jednotlivci | 36,82 | |
2 | (592) | LAZORIK Martin | 2010 | jednotlivci | 38,45 | |
3 | (598) | PETRUŇ Martin | 2009 | jednotlivci | 38,85 | |
4 | (576) | JENDŽELOVSKÝ Matúš | 2010 | jednotlivci | 38,98 | |
5 | (588) | KRIŠTOF Gregor | 2009 | jednotlivci | 39,19 | |
6 | (523) | PATAKI Andrej | 2009 | Atleťáčik Seňa | 43,86 | |
7 | (519) | KOČIŠ Hugo | 2010 | Atleťáčik Seňa | 44,23 | |
8 | (503) | BODNÁR Christian | 2010 | Atleťáčik Seňa | 46,63 | |
(587) | KOVAC Jakub | 2009 | jednotlivci | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
9 | 17.05.2018 10:04
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (766) | REMEŇÁK Peter | 2009 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 35,98 | |
2 | (765) | RÁCZ Viliam | 2010 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 36,46 | |
3 | (939) | MATTA Timotej | 2009 | ZŠ Sečovce | 36,48 | |
4 | (818) | VARGA Oliver | 2009 | ZŠ Komenského Trebišov | 38,03 | |
5 | (812) | PLAVNICKÝ Lukáš | 2009 | ZŠ Komenského Trebišov | 38,82 | |
6 | (938) | KOŠKO Michal | 2009 | ZŠ Sečovce | 41,61 | |
7 | (942) | SIKSA Tobias | 2009 | ZŠ Sečovce | 42,78 | |
(814) | RYCHLÍK Patrik | 2009 | ZŠ Komenského Trebišov | DNS | ||
(943) | SOTÁK Branislav | 2010 | ZŠ Sečovce | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
9 | 17.05.2018 10:06
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (966) | ZAMBORSKÝ Peter | 2009 | ZŠ Štefánika Trebišov | 35,68 | |
2 | (856) | VINC Jakub | 2009 | ZŠ Mousona Michalovce | 36,23 | |
3 | (605) | SKUBEŇ Sebastián | 2010 | jednotlivci | 36,33 | |
4 | (953) | BORŠOŠ Sebastián | 2009 | ZŠ Štefánika Trebišov | 38,23 | |
5 | (960) | KRIŠTAN Pavol | 2009 | ZŠ Štefánika Trebišov | 38,26 | |
6 | (965) | VISOKAY Peter | 2009 | ZŠ Štefánika Trebišov | 38,74 | |
7 | (600) | PORUBÄN Matej | 2009 | jednotlivci | 41,90 | |
8 | (848) | EŠTOK Michal | 2009 | ZŠ Mousona Michalovce | 42,41 | |
9 | (862) | HADAR Hugo | 2010 | ZŠ Nepomuckého Rožňava | 44,43 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
9 | 17.05.2018 10:08
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (672) | KINÍK Alexander | 2010 | Šport Hrou Prešov | 36,50 | |
2 | (542) | BABUŠČÁK Marek | 2010 | Atletika Košice o.z. | 37,41 | |
3 | (671) | KAŇUK Ján | 2009 | Šport Hrou Prešov | 38,36 | |
4 | (675) | KORDIAK Markus | 2009 | Šport Hrou Prešov | 42,60 | |
5 | (666) | DULEBA Boris | 2010 | Šport Hrou Prešov | 45,17 | |
(552) | TOBAK Adam | 1905 | Atletika Košice o.z. | DNS | ||
(667) | DZURICA Matyas | 2010 | Šport Hrou Prešov | DNS | ||
(668) | GOČ Tomáš | 2010 | Šport Hrou Prešov | DNS | ||
(680) | LIPTÁK Marko | 2010 | Šport Hrou Prešov | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
9 | 17.05.2018 10:10
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (683) | SABOL Martin Ján | 2009 | Šport Hrou Prešov | 36,46 | |
2 | (629) | BENIAČ Matej | 2010 | AK Slovan Levoča | 38,50 | |
3 | (665) | BEŇA Benjamín | 2009 | Šport Hrou Prešov | 40,98 | |
4 | (655) | ŠICHTA Ján | 2010 | AK Slovan Levoča | 41,89 | |
5 | (638) | LESŇÁK Roman | 2009 | AK Slovan Levoča | 42,05 | |
6 | (662) | VRABEĽ Samuel | 2009 | AK Slovan Levoča | 43,69 | |
7 | (646) | NOVÁČEK Matej | 2009 | AK Slovan Levoča | 44,09 | |
8 | (653) | ŠARADÍN Dušan | 2010 | AK Slovan Levoča | 45,34 | |
(641) | MAJER Kristián | 2009 | AK Slovan Levoča | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 17.05.2018 10:12
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (928) | SOPKO Patrik | 2010 | ZŠ Ruskov | 35,85 | |
2 | (870) | FEŇOVČÍK Šimon | 2009 | ZŠ Polianska Košice | 38,10 | |
3 | (877) | KATRÁK Jakub | 2010 | ZŠ Polianska Košice | 40,48 | |
4 | (927) | RUŠČIN Dominik | 2009 | ZŠ Ruskov | 40,93 | |
5 | (872) | HAJZER Jakub | 2009 | ZŠ Polianska Košice | 41,80 | |
6 | (875) | HRUŠKÁR Bruno | 2009 | ZŠ Polianska Košice | 42,12 | |
7 | (868) | ČLOVEČKO Jozef | 2010 | ZŠ Polianska Košice | 43,26 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 17.05.2018 10:14
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (619) | FOTUL Richard | 2009 | ZŠ Novomeského Košice | 35,98 | |
2 | (994) | MEREĎA Tomáš | 2010 | ZŠ Ždaňa | 37,91 | |
3 | (618) | DZIAK Šimon | 2009 | ZŠ Novomeského Košice | 38,01 | |
4 | (887) | ŠKURLA Dávid | 2009 | ZŠ Polianska Košice | 40,48 | |
5 | (991) | ČIGÁŠ Peter | 2009 | ZŠ Ždaňa | 41,37 | |
6 | (884) | PITOŇÁK Matej | 2010 | ZŠ Polianska Košice | 43,31 | |
7 | (993) | JUHÁSZ Tomáš | 2010 | ZŠ Ždaňa | 44,64 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 17.05.2018 10:16
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (567) | MIHÁL Dávid | 2009 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 35,09 | |
2 | (572) | ŠTURMANKIN Juraj | 2009 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 36,98 | |
3 | (564) | KAPUSTA Leo | 2009 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 37,67 | |
4 | (561) | HUDEC Matej | 2009 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 38,40 | |
5 | (720) | LELKO Damián | 2009 | ZŠ Brekov | 38,55 | |
6 | (557) | GALOVIČ Filip | 2009 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 38,98 | |
7 | (719) | JOHN Tobe Clinton | 2010 | ZŠ Brekov | 39,24 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 17.05.2018 10:18
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (802) | BRÖSZTL Lukáš | 2009 | ZŠ Grundschule Medzev | 34,27 | |
2 | (740) | VILČEK Sebastián | 2009 | ZŠ Bruselská Košice | 35,86 | |
3 | (735) | PROKS Gregor | 2009 | ZŠ Bruselská Košice | 37,65 | |
4 | (985) | MUCHA Adam | 2010 | ZŠ Trebišovská Košice | 37,84 | |
5 | (823) | SOKOL Dominik | 2009 | ZŠ Kysak | 40,44 | |
6 | (976) | JAREMKO Tomáš | 2009 | ZŠ Trebišovská Košice | 42,04 | |
7 | (977) | JENDREJ Samuel | 2010 | ZŠ Trebišovská Košice | 58,20 | |
(978) | KERTÉSZ Zoltán | 2010 | ZŠ Trebišovská Košice | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 17.05.2018 10:20
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (792) | KIKTAVÝ Alex | 2010 | ZŠ Gemerská Košice | 36,85 | |
2 | (801) | SINKO Dávid | 2010 | ZŠ Gemerská Košice | 37,49 | |
3 | (791) | JAKUBKOVIČ Lukáš | 2009 | ZŠ Gemerská Košice | 37,85 | |
4 | (798) | MEDVIĎ Jakub | 2009 | ZŠ Gemerská Košice | 38,79 | |
5 | (733) | MIHOK Tomáš | 2009 | ZŠ Bruselská Košice | 40,25 | |
6 | (724) | ČERNICKÝ Gregor | 2009 | ZŠ Bruselská Košice | 40,80 | |
7 | (799) | OLENOČIN Bruno | 2009 | ZŠ Gemerská Košice | 41,66 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 17.05.2018 10:22
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (907) | KOLCÚN Matúš | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | 38,54 | |
2 | (747) | GREŇA Matúš | ZŠ Bukovecká Košice | 39,95 | ||
3 | (920) | SZASZI Alexander | 2010 | ZŠ Požiarnická Košice | 40,42 | |
4 | (755) | ŠIŠKA Michal | ZŠ Bukovecká Košice | 42,00 | ||
5 | (918) | STRIKO Sebastián | 2010 | ZŠ Požiarnická Košice | 42,28 | |
6 | (917) | SEPEŠI Sebastian | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | 45,04 | |
(903) | FABIŠÍK Daniel | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | DNS | ||
(910) | NHEP Puthivisal | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
9 | 17.05.2018 10:24
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (924) | VOJTEK Matej | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | 38,35 | |
2 | (921) | TOBÁK Adam | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | 38,36 | |
3 | (699) | KURUC Maroš | 2010 | ZŠ Abovská Košice | 40,94 | |
4 | (692) | BODNÁR Dalibor | 2010 | ZŠ Abovská Košice | 41,25 | |
5 | (695) | GREGA Benjamín | 2010 | ZŠ Abovská Košice | 43,70 | |
6 | (707) | RUŠČÁK Tomáš | 2010 | ZŠ Abovská Košice | 45,24 | |
7 | (694) | EĽKO Félix | 2010 | ZŠ Abovská Košice | 46,05 | |
8 | (698) | KIŠEĽA Matúš | 2010 | ZŠ Abovská Košice | 46,83 | |
9 | (706) | PETRÍK Dávid | 2010 | ZŠ Abovská Košice | 48,08 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 17.05.2018 10:26
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (776) | CIBULA Roman | 2010 | ZŠ Drábová Košice | 37,82 | |
2 | (830) | HALÁS Gregor | 2009 | ZŠ Lehkeho Košice | 41,53 | |
3 | (839) | ZIMOVČÁK Pavol | 2010 | ZŠ Lehkeho Košice | 43,33 | |
4 | (781) | PIRČÁK René | 2010 | ZŠ Drábová Košice | 43,59 | |
5 | (833) | JANÍK Martin | 2010 | ZŠ Lehkeho Košice | 45,71 | |
6 | (835) | MOLOKÁČ Matej | 2010 | ZŠ Lehkeho Košice | 48,15 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 17.05.2018 10:28
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (832) | HÁJEK Jakub | 2009 | ZŠ Lehkeho Košice | 39,55 | |
2 | (779) | KYSUCKÝ Lukáš | 2010 | ZŠ Drábová Košice | 41,27 | |
3 | (551) | SZABO Šimon | 2011 | Atletika Košice o.z. | 45,64 | |
4 | (970) | DZURUŠ Dárius Teo | 2011 | ZŠ Trebišovská Košice | 46,95 | |
(831) | HARABIN Adam | 2010 | ZŠ Lehkeho Košice | DNS | ||
(834) | LAZUR Patrik | 2010 | ZŠ Lehkeho Košice | DNS | ||
(836) | PAPCUN Martin | 2009 | ZŠ Lehkeho Košice | DNS |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.