logo

Medzinárodné dni cyklistiky

Dubnica nad Váhom 31.08.2018 - 02.09.2018

Výsledky

2. etapa Dubnica nad Váhom - Dubnica nad Váhom

PDF štartovná listina | PDF výsledky

90 | 01.09.2018 10:00

Por. Št.č. Meno Výkon Odstup Bonus
1 (41) SVK ZELINA Andrej 2:03:25 -0:05
2 (86) SVK NAGY Simon 2:03:25 -0:03
3 (22) SVK SIKORA Dávid 2:03:25 -0:01
4 (24) SVK SVRČEK Martin 2:03:26 +0:01
5 (36) SVK UNGVARSKÝ Lukáš 2:03:26 +0:01
6 (8) CZE KULHÁNEK David 2:03:27 +0:02
7 (37) SVK VLČÁK Jakub 2:03:27 +0:02
8 (89) SVK LÍŠKA Andrej 2:03:27 +0:02
9 (100) LAT STRELIS Eduards 2:03:27 +0:02
10 (14) CZE ČEKAL Josef 2:03:27 +0:02
11 (94) POL KOLODZIEJSKI Konrad 2:03:28 +0:03
12 (96) POL LEWANDOWSKI Radoslaw 2:03:28 +0:03
13 (105) LTU BIITANAS Mantas 2:03:28 +0:03
14 (69) CZE ŠINDELÁŘ Jan 2:03:28 +0:03
15 (27) SVK HODÁS Jakub 2:03:28 +0:03
16 (43) UKR PYLYPCHUK Vitalii 2:03:28 +0:03
17 (34) LTU KELMELIS Aristidas 2:03:29 +0:04
18 (80) SVK GAVENDA Martin 2:03:29 +0:04
19 (109) LTU KURAS Laurynas 2:03:29 +0:04
20 (26) SVK FOLTÁN Matúš 2:03:29 +0:04
21 (57) SVK KUBIŠ Lukáš 2:03:29 +0:04
22 (97) LAT KRASTS Alekss 2:03:29 +0:04
23 (90) CZE PILECEK Jakub 2:03:30 +0:05
24 (63) SVK JANÍČEK Michal 2:03:30 +0:05
25 (104) LTU MIKUTIS Aivaras 2:03:30 +0:05
26 (64) SVK MIČIAN Samuel 2:03:31 +0:06
27 (65) SVK ŠTEIN Adrián 2:03:31 +0:06
28 (107) LTU MATUZEVICIUS Žygimantas 2:03:31 +0:06
29 (108) LTU NORUTIS Žygimantas 2:03:31 +0:06
30 (6) SVK LÁVEČKA Matúš 2:03:32 +0:07
31 (72) CZE KADLEC Vojtěch 2:03:32 +0:07
32 (9) CZE KOPELENT David 2:03:33 +0:08
33 (39) SVK BANIAR Matúš 2:03:33 +0:08
34 (54) SVK PILIARKIN Timotej 2:03:34 +0:09
35 (66) SVK MERTA Filip 2:03:34 +0:09
36 (25) SVK VOJT Dávid 2:03:34 +0:09
37 (15) SVK PATAY Adrian 2:03:35 +0:10
38 (59) SVK KOMORA Andrej 2:03:35 +0:10
39 (10) CZE VONDRÁČEK Jan 2:03:36 +0:11
40 (93) POL KRYSZTOFIAK Jakub 2:03:37 +0:12
41 (44) UKR KACHUR Dmitro 2:03:39 +0:14
42 (95) POL SCIBOR Jakub 2:03:45 +0:20
43 (99) LAT RUBENIS Pauls 2:03:55 +0:30
44 (52) CZE ANDRLE David 2:04:15 +0:50
45 (31) LTU KMIELIAUSKAS Rokas 2:04:25 +1:00
46 (32) LTU ŠUVALSKIS Lukas 2:04:25 +1:00
47 (101) LAT BUTKEVICS Maris 2:04:34 +1:09
48 (98) LAT SILTUMENTS Kristaps 2:04:37 +1:12
49 (7) SVK RANGELOV Branislav 2:06:21 +2:56
50 (103) LAT BINOVSKIS Bruno Martins 2:06:21 +2:56
51 (28) SVK BOROVSKÝ Nikolas 2:06:22 +2:57
52 (87) SVK LOHINSKÝ Filip 2:06:22 +2:57
53 (19) SVK ROVDER Erik 2:06:25 +3:00
54 (33) LTU PETRUŠKEVIČIUS Deividas 2:06:38 +3:13
55 (79) SVK VRABEL Radovan 2:07:02 +3:37
56 (85) SVK NAGY Róbert 2:07:03 +3:38
57 (73) CZE JANDOVÁ Veronika 2:07:15 +3:50
58 (42) SVK ČERNEK Matúš 2:08:37 +5:12
59 (53) CZE HRDINA Štěpán 2:08:49 +5:24
60 (47) UKR TERESHCHENKO Yan 2:09:55 +6:30
61 (13) CZE ŠTEMBERK Jáchym 2:09:56 +6:31
62 (102) LAT ANDERSONS Roberts 2:14:09 +10:44
63 (16) SVK HAVRAN Ivan 2:14:11 +10:46
64 (84) SVK BUCHEL Štefan 2:14:11 +10:46
65 (35) SVK ĎURIŠ Michal 2:16:07 +12:42
66 (4) SVK MELIŠ Erik 2:16:12 +12:47
67 (76) SVK ONDRAŠEK Šimon 2:16:15 +12:50
68 (46) UKR NAGORSKIY Ernest 2:16:17 +12:52
69 (91) POL TACZYNSKI Kamil 2:16:21 +12:56
70 (5) SVK HRTÁNEK Martin 2:16:29 +13:04
71 (12) CZE OTTA Josef 2:17:20 +13:55
72 (23) SVK SLIVKA Jakub 2:17:22 +13:57
73 (3) SVK ADAMOV Jakub 2:17:28 +14:03
74 (29) LTU JANKUNAS Osvaldas 2:18:40 +15:15
75 (92) POL KUBACKI Sebastian 2:18:49 +15:24
76 (82) SVK FROLEK Ladislav 2:21:56 +18:31
77 (88) SVK KUNIC Tomáš 2:22:18 +18:53
78 (21) SVK BARCÍK Jakub 2:24:16 +20:51
79 (56) SVK KUNŠTÁR Lukáš 2:24:17 +20:52
80 (106) LTU BAGDONAS Arminas 2:24:18 +20:53
81 (60) SVK BEZDEDA Maroš 2:24:18 +20:53
82 (48) UKR GERASYMCHUK Mykola 2:24:19 +20:54
83 (30) LTU IVANOVAS Olegas 2:26:38 +23:13
84 (20) SVK HLÚBEK Jakub 2:27:39 +24:14
85 (49) UKR KLIMOV Ilya 2:37:47 +34:22
(1) KSA ALHASSAN Abdullah DNF
(2) KSA ALMUSHAYKHIS Abdullah DNF
(62) SVK HORŇÁK Jakub DNF
(75) SVK OPET Tomáš DNF
(58) SVK RAJTÁR Jakub DNS
1 2
(97) KRASTS Alekss 1:02:43 2:03:29 3:06:12
(41) ZELINA Andrej 1:03:56 2:03:20 3:07:16
(14) ČEKAL Josef 1:03:59 2:03:27 3:07:26
(24) SVRČEK Martin 1:04:02 2:03:26 3:07:28
(8) KULHÁNEK David 1:04:01 2:03:27 3:07:28
(36) UNGVARSKÝ Lukáš 1:04:03 2:03:26 3:07:29
(105) BIITANAS Mantas 1:04:01 2:03:28 3:07:29
(100) STRELIS Eduards 1:04:05 2:03:27 3:07:32
(89) LÍŠKA Andrej 1:04:05 2:03:27 3:07:32
(109) KURAS Laurynas 1:04:07 2:03:29 3:07:36
(69) ŠINDELÁŘ Jan 1:04:09 2:03:28 3:07:37
(96) LEWANDOWSKI Radoslaw 1:04:09 2:03:28 3:07:37
(104) MIKUTIS Aivaras 1:04:08 2:03:30 3:07:38
(39) BANIAR Matúš 1:04:08 2:03:33 3:07:41
(9) KOPELENT David 1:04:09 2:03:33 3:07:42
(10) VONDRÁČEK Jan 1:04:08 2:03:36 3:07:44
(64) MIČIAN Samuel 1:04:17 2:03:31 3:07:48
(93) KRYSZTOFIAK Jakub 1:04:13 2:03:37 3:07:50
(72) KADLEC Vojtěch 1:04:22 2:03:32 3:07:54
(59) KOMORA Andrej 1:04:19 2:03:35 3:07:54
(94) KOLODZIEJSKI Konrad 1:04:31 2:03:28 3:07:59
(99) RUBENIS Pauls 1:04:17 2:03:55 3:08:12
(98) SILTUMENTS Kristaps 1:04:03 2:04:37 3:08:40
(101) BUTKEVICS Maris 1:04:07 2:04:34 3:08:41
(31) KMIELIAUSKAS Rokas 1:04:16 2:04:25 3:08:41
(86) NAGY Simon 1:06:29 2:03:22 3:09:51
(90) PILECEK Jakub 1:06:27 2:03:30 3:09:57
(27) HODÁS Jakub 1:06:34 2:03:28 3:10:02
(43) PYLYPCHUK Vitalii 1:06:36 2:03:28 3:10:04
(6) LÁVEČKA Matúš 1:06:33 2:03:32 3:10:05
(37) VLČÁK Jakub 1:06:38 2:03:27 3:10:05
(34) KELMELIS Aristidas 1:06:37 2:03:29 3:10:06
(63) JANÍČEK Michal 1:06:36 2:03:30 3:10:06
(80) GAVENDA Martin 1:06:39 2:03:29 3:10:08
(65) ŠTEIN Adrián 1:06:40 2:03:31 3:10:11
(15) PATAY Adrian 1:06:39 2:03:35 3:10:14
(26) FOLTÁN Matúš 1:06:53 2:03:29 3:10:22
(25) VOJT Dávid 1:06:55 2:03:34 3:10:29
(103) BINOVSKIS Bruno Martins 1:04:14 2:06:21 3:10:35
(44) KACHUR Dmitro 1:06:56 2:03:39 3:10:35
(32) ŠUVALSKIS Lukas 1:06:51 2:04:25 3:11:16
(52) ANDRLE David 1:07:09 2:04:15 3:11:24
(95) SCIBOR Jakub 1:07:47 2:03:45 3:11:32
(57) KUBIŠ Lukáš 1:08:16 2:03:29 3:11:45
(54) PILIARKIN Timotej 1:08:13 2:03:34 3:11:47
(22) SIKORA Dávid 1:08:27 2:03:24 3:11:51
(107) MATUZEVICIUS Žygimantas 1:08:51 2:03:31 3:12:22
(42) ČERNEK Matúš 1:04:05 2:08:37 3:12:42
(108) NORUTIS Žygimantas 1:09:14 2:03:31 3:12:45
(33) PETRUŠKEVIČIUS Deividas 1:06:53 2:06:38 3:13:31
(79) VRABEL Radovan 1:06:51 2:07:02 3:13:53
(66) MERTA Filip 1:10:24 2:03:34 3:13:58
(19) ROVDER Erik 1:08:50 2:06:25 3:15:15
(73) JANDOVÁ Veronika 1:08:08 2:07:15 3:15:23
(87) LOHINSKÝ Filip 1:09:28 2:06:22 3:15:50
(47) TERESHCHENKO Yan 1:06:26 2:09:55 3:16:21
(85) NAGY Róbert 1:09:25 2:07:03 3:16:28
(53) HRDINA Štěpán 1:08:51 2:08:49 3:17:40
(13) ŠTEMBERK Jáchym 1:09:23 2:09:56 3:19:19
(28) BOROVSKÝ Nikolas 1:13:36 2:06:22 3:19:58
(102) ANDERSONS Roberts 1:06:14 2:14:09 3:20:23
(91) TACZYNSKI Kamil 1:04:06 2:16:21 3:20:27
(23) SLIVKA Jakub 1:04:06 2:17:22 3:21:28
(7) RANGELOV Branislav 1:16:27 2:06:21 3:22:48
(5) HRTÁNEK Martin 1:06:46 2:16:29 3:23:15
(16) HAVRAN Ivan 1:09:13 2:14:11 3:23:24
(46) NAGORSKIY Ernest 1:08:26 2:16:17 3:24:43
(4) MELIŠ Erik 1:09:00 2:16:12 3:25:12
(12) OTTA Josef 1:09:00 2:17:20 3:26:20
(35) ĎURIŠ Michal 1:11:26 2:16:07 3:27:33
(76) ONDRAŠEK Šimon 1:13:03 2:16:15 3:29:18
(3) ADAMOV Jakub 1:11:52 2:17:28 3:29:20
(84) BUCHEL Štefan 1:16:21 2:14:11 3:30:32
(82) FROLEK Ladislav 1:09:36 2:21:56 3:31:32
(92) KUBACKI Sebastian 1:13:03 2:18:49 3:31:52
(56) KUNŠTÁR Lukáš 1:08:50 2:24:17 3:33:07
(106) BAGDONAS Arminas 1:08:57 2:24:18 3:33:15
(48) GERASYMCHUK Mykola 1:09:22 2:24:19 3:33:41
(21) BARCÍK Jakub 1:10:48 2:24:16 3:35:04
(29) JANKUNAS Osvaldas 1:17:35 2:18:40 3:36:15
(30) IVANOVAS Olegas 1:10:24 2:26:38 3:37:02
(60) BEZDEDA Maroš 1:13:50 2:24:18 3:38:08
(20) HLÚBEK Jakub 1:11:49 2:27:39 3:39:28
(88) KUNIC Tomáš 1:17:48 2:22:18 3:40:06
(49) KLIMOV Ilya 1:08:11 2:37:47 3:45:58

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže