logo

Medzinárodné dni cyklistiky

Dubnica nad Váhom 31.08.2018 - 02.09.2018

Výsledky

1. etapa Mestské kritérium

PDF štartovná listina | PDF výsledky

92 | 31.08.2018 17:30

Por. Št.č. Meno Výkon Odstup Pr. rýchlosť Bonus
1 (97) LAT KRASTS Alekss 1:02:47,1 40,14 -5,0
2 (41) SVK ZELINA Andrej 1:03:58,6 +1:11,5 39,39 -3,0
3 (14) CZE ČEKAL Josef 1:03:59,3 +1:12,2 39,38 -1,0 U17
4 (8) CZE KULHÁNEK David 1:04:00,2 +1:13,1 39,37
5 (105) LTU BIITANAS Mantas 1:04:00,8 +1:13,7 39,37 U17
6 (24) SVK SVRČEK Martin 1:04:01,6 +1:14,5 39,36 U17
7 (98) LAT SILTUMENTS Kristaps 1:04:02,6 +1:15,5 39,35
8 (36) SVK UNGVARSKÝ Lukáš 1:04:02,6 +1:15,5 39,35 U17
9 (89) SVK LÍŠKA Andrej 1:04:04,4 +1:17,3 39,33
10 (42) SVK ČERNEK Matúš 1:04:04,7 +1:17,6 39,33
11 (100) LAT STRELIS Eduards 1:04:04,9 +1:17,8 39,33
12 (23) SVK SLIVKA Jakub 1:04:05,2 +1:18,1 39,32 U17
13 (91) POL TACZYNSKI Kamil 1:04:05,3 +1:18,2 39,32
14 (109) LTU KURAS Laurynas 1:04:06,2 +1:19,1 39,31
15 (101) LAT BUTKEVICS Maris 1:04:06,5 +1:19,4 39,31
16 (10) CZE VONDRÁČEK Jan 1:04:07,3 +1:20,2 39,30 U17
17 (39) SVK BANIAR Matúš 1:04:07,4 +1:20,3 39,30
18 (104) LTU MIKUTIS Aivaras 1:04:07,4 +1:20,3 39,30 U17
19 (96) POL LEWANDOWSKI Radoslaw 1:04:08,3 +1:21,2 39,29 U17
20 (69) CZE ŠINDELÁŘ Jan 1:04:08,3 +1:21,2 39,29 U17
21 (9) CZE KOPELENT David 1:04:08,7 +1:21,6 39,29 U17
22 (93) POL KRYSZTOFIAK Jakub 1:04:12,6 +1:25,5 39,25
23 (103) LAT BINOVSKIS Bruno Martins 1:04:14,0 +1:26,9 39,23 U17
24 (31) LTU KMIELIAUSKAS Rokas 1:04:15,6 +1:28,5 39,22
25 (64) SVK MIČIAN Samuel 1:04:16,3 +1:29,2 39,21
26 (99) LAT RUBENIS Pauls 1:04:16,4 +1:29,3 39,21
27 (59) SVK KOMORA Andrej 1:04:18,8 +1:31,7 39,18
28 (72) CZE KADLEC Vojtěch 1:04:21,6 +1:34,5 39,16
29 (94) POL KOLODZIEJSKI Konrad 1:04:30,6 +1:43,5 39,06
30 (102) LAT ANDERSONS Roberts 1:06:13,6 +3:26,5 38,05 U17
31 (47) UKR TERESHCHENKO Yan 1:06:25,5 +3:38,4 37,94
32 (90) CZE PILECEK Jakub 1:06:27,0 +3:39,9 37,92
33 (86) SVK NAGY Simon 1:06:28,9 +3:41,8 37,91
34 (6) SVK LÁVEČKA Matúš 1:06:33,0 +3:45,9 37,87 U17
35 (27) SVK HODÁS Jakub 1:06:33,5 +3:46,4 37,86
36 (63) SVK JANÍČEK Michal 1:06:35,1 +3:48,0 37,85
37 (43) UKR PYLYPCHUK Vitalii 1:06:35,6 +3:48,5 37,84
38 (34) LTU KELMELIS Aristidas 1:06:36,5 +3:49,4 37,83
39 (37) SVK VLČÁK Jakub 1:06:37,2 +3:50,1 37,83 U17
40 (15) SVK PATAY Adrian 1:06:38,9 +3:51,8 37,81 U17
41 (80) SVK GAVENDA Martin 1:06:38,9 +3:51,8 37,81
42 (65) SVK ŠTEIN Adrián 1:06:39,4 +3:52,3 37,81
43 (5) SVK HRTÁNEK Martin 1:06:45,6 +3:58,5 37,75 U17
44 (32) LTU ŠUVALSKIS Lukas 1:06:50,5 +4:03,4 37,70 U17
45 (79) SVK VRABEL Radovan 1:06:50,9 +4:03,8 37,70
46 (33) LTU PETRUŠKEVIČIUS Deividas 1:06:52,3 +4:05,2 37,68 U17
47 (26) SVK FOLTÁN Matúš 1:06:52,4 +4:05,3 37,68
48 (25) SVK VOJT Dávid 1:06:54,2 +4:07,1 37,67
49 (44) UKR KACHUR Dmitro 1:06:56,0 +4:08,9 37,65
50 (52) CZE ANDRLE David 1:07:09,0 +4:21,9 37,53
51 (95) POL SCIBOR Jakub 1:07:46,2 +4:59,1 37,18
52 (73) CZE JANDOVÁ Veronika 1:08:07,5 +5:20,4 36,99
53 (49) UKR KLIMOV Ilya 1:08:11,0 +5:23,9 36,96
54 (54) SVK PILIARKIN Timotej 1:08:12,9 +5:25,8 36,94 U17
55 (57) SVK KUBIŠ Lukáš 1:08:15,7 +5:28,6 36,92
56 (46) UKR NAGORSKIY Ernest 1:08:25,6 +5:38,5 36,83
57 (22) SVK SIKORA Dávid 1:08:27,0 +5:39,9 36,82
58 (56) SVK KUNŠTÁR Lukáš 1:08:49,4 +6:02,3 36,62 U17
59 (19) SVK ROVDER Erik 1:08:49,4 +6:02,3 36,62 U17
60 (53) CZE HRDINA Štěpán 1:08:50,9 +6:03,8 36,60
61 (107) LTU MATUZEVICIUS Žygimantas 1:08:51,0 +6:03,9 36,60 U17
62 (106) LTU BAGDONAS Arminas 1:08:57,0 +6:09,9 36,55 U17
63 (12) CZE OTTA Josef 1:08:59,1 +6:12,0 36,53 U17
64 (4) SVK MELIŠ Erik 1:09:00,0 +6:12,9 36,52 U17
65 (16) SVK HAVRAN Ivan 1:09:13,0 +6:25,9 36,41
66 (108) LTU NORUTIS Žygimantas 1:09:14,0 +6:26,9 36,40 U17
67 (48) UKR GERASYMCHUK Mykola 1:09:21,1 +6:34,0 36,34
68 (13) CZE ŠTEMBERK Jáchym 1:09:22,9 +6:35,8 36,32
69 (85) SVK NAGY Róbert 1:09:24,9 +6:37,8 36,30 U17
70 (87) SVK LOHINSKÝ Filip 1:09:27,9 +6:40,8 36,28 U17
71 (75) SVK OPET Tomáš 1:09:32,9 +6:45,8 36,23 U17
72 (82) SVK FROLEK Ladislav 1:09:35,6 +6:48,5 36,21 U17
73 (2) KSA ALMUSHAYKHIS Abdullah 1:09:37,2 +6:50,1 36,20
74 (66) SVK MERTA Filip 1:10:23,7 +7:36,6 35,80 U17
75 (30) LTU IVANOVAS Olegas 1:10:24,0 +7:36,9 35,80 U17
76 (21) SVK BARCÍK Jakub 1:10:47,9 +8:00,8 35,59 U17
77 (35) SVK ĎURIŠ Michal 1:11:25,4 +8:38,3 35,28 U17
78 (20) SVK HLÚBEK Jakub 1:11:48,4 +9:01,3 35,09
79 (3) SVK ADAMOV Jakub 1:11:51,4 +9:04,3 35,07
80 (1) KSA ALHASSAN Abdullah 1:13:00,2 +10:13,1 34,52
81 (76) SVK ONDRAŠEK Šimon 1:13:02,3 +10:15,2 34,50
82 (92) POL KUBACKI Sebastian 1:13:02,7 +10:15,6 34,50 U17
83 (28) SVK BOROVSKÝ Nikolas 1:13:35,1 +10:48,0 34,25 U17
84 (60) SVK BEZDEDA Maroš 1:13:50,0 +11:02,9 34,13 U17
85 (62) SVK HORŇÁK Jakub 1:15:26,7 +12:39,6 33,40
86 (84) SVK BUCHEL Štefan 1:16:20,9 +13:33,8 33,01 U17
87 (7) SVK RANGELOV Branislav 1:16:27,0 +13:39,9 32,96 U17
88 (29) LTU JANKUNAS Osvaldas 1:17:35,0 +14:47,9 32,48 U17
89 (88) SVK KUNIC Tomáš 1:17:48,0 +15:00,9 32,39 U17
90 (58) SVK RAJTÁR Jakub 1:19:57,0 +17:09,9 31,52 U17
(61) SVK VANČO Tobias DNF U17
(17) SVK SOKOLÍK Lukáš DNS U17

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže