logo

Medzinárodné dni cyklistiky

Dubnica nad Váhom 31.08.2018 - 02.09.2018

Štartovná listina

1. etapa Mestské kritérium

PDF štartovná listina | PDF výsledky

92 | 31.08.2018 17:30

(1) KSA ALHASSAN Abdullah
(2) KSA ALMUSHAYKHIS Abdullah
(3) SVK ADAMOV Jakub
(4) SVK MELIŠ Erik
(5) SVK HRTÁNEK Martin
(6) SVK LÁVEČKA Matúš
(7) SVK RANGELOV Branislav
(8) CZE KULHÁNEK David
(9) CZE KOPELENT David
(10) CZE VONDRÁČEK Jan
(12) CZE OTTA Josef
(13) CZE ŠTEMBERK Jáchym
(14) CZE ČEKAL Josef
(15) SVK PATAY Adrian
(16) SVK HAVRAN Ivan
(17) SVK SOKOLÍK Lukáš
(19) SVK ROVDER Erik
(20) SVK HLÚBEK Jakub
(21) SVK BARCÍK Jakub
(22) SVK SIKORA Dávid
(23) SVK SLIVKA Jakub
(24) SVK SVRČEK Martin
(25) SVK VOJT Dávid
(26) SVK FOLTÁN Matúš
(27) SVK HODÁS Jakub
(28) SVK BOROVSKÝ Nikolas
(29) LTU JANKUNAS Osvaldas
(30) LTU IVANOVAS Olegas
(31) LTU KMIELIAUSKAS Rokas
(32) LTU ŠUVALSKIS Lukas
(33) LTU PETRUŠKEVIČIUS Deividas
(34) LTU KELMELIS Aristidas
(35) SVK ĎURIŠ Michal
(36) SVK UNGVARSKÝ Lukáš
(37) SVK VLČÁK Jakub
(39) SVK BANIAR Matúš
(41) SVK ZELINA Andrej
(42) SVK ČERNEK Matúš
(43) UKR PYLYPCHUK Vitalii
(44) UKR KACHUR Dmitro
(46) UKR NAGORSKIY Ernest
(47) UKR TERESHCHENKO Yan
(48) UKR GERASYMCHUK Mykola
(49) UKR KLIMOV Ilya
(52) CZE ANDRLE David
(53) CZE HRDINA Štěpán
(54) SVK PILIARKIN Timotej
(56) SVK KUNŠTÁR Lukáš
(57) SVK KUBIŠ Lukáš
(58) SVK RAJTÁR Jakub
(59) SVK KOMORA Andrej
(60) SVK BEZDEDA Maroš
(61) SVK VANČO Tobias
(62) SVK HORŇÁK Jakub
(63) SVK JANÍČEK Michal
(64) SVK MIČIAN Samuel
(65) SVK ŠTEIN Adrián
(66) SVK MERTA Filip
(69) CZE ŠINDELÁŘ Jan
(72) CZE KADLEC Vojtěch
(73) CZE JANDOVÁ Veronika
(75) SVK OPET Tomáš
(76) SVK ONDRAŠEK Šimon
(79) SVK VRABEL Radovan
(80) SVK GAVENDA Martin
(82) SVK FROLEK Ladislav
(84) SVK BUCHEL Štefan
(85) SVK NAGY Róbert
(86) SVK NAGY Simon
(87) SVK LOHINSKÝ Filip
(88) SVK KUNIC Tomáš
(89) SVK LÍŠKA Andrej
(90) CZE PILECEK Jakub
(91) POL TACZYNSKI Kamil
(92) POL KUBACKI Sebastian
(93) POL KRYSZTOFIAK Jakub
(94) POL KOLODZIEJSKI Konrad
(95) POL SCIBOR Jakub
(96) POL LEWANDOWSKI Radoslaw
(97) LAT KRASTS Alekss
(98) LAT SILTUMENTS Kristaps
(99) LAT RUBENIS Pauls
(100) LAT STRELIS Eduards
(101) LAT BUTKEVICS Maris
(102) LAT ANDERSONS Roberts
(103) LAT BINOVSKIS Bruno Martins
(104) LTU MIKUTIS Aivaras
(105) LTU BIITANAS Mantas
(106) LTU BAGDONAS Arminas
(107) LTU MATUZEVICIUS Žygimantas
(108) LTU NORUTIS Žygimantas
(109) LTU KURAS Laurynas

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže