logo

Medzinárodné dni cyklistiky

Dubnica nad Váhom 31.08.2018 - 02.09.2018

Výsledky

3. etapa Časovka Pruské - Vršatec

PDF štartovná listina | PDF výsledky

90 | 02.09.2018 10:00

Por. Št.č. Meno Výkon Odstup Pr. rýchlosť
1 (97) LAT KRASTS Alekss 19:32,70 21,49
2 (39) SVK BANIAR Matúš 19:45,00 +12,30 21,27
3 (98) LAT SILTUMENTS Kristaps 19:48,50 +15,80 21,20
4 (8) CZE KULHÁNEK David 20:12,90 +40,20 20,78
5 (57) SVK KUBIŠ Lukáš 20:17,30 +44,60 20,70
6 (104) LTU MIKUTIS Aivaras 20:51,10 +1:18,40 20,14
7 (52) CZE ANDRLE David 20:55,90 +1:23,20 20,07
8 (105) LTU BIITANAS Mantas 21:08,00 +1:35,30 19,87
9 (99) LAT RUBENIS Pauls 21:10,00 +1:37,30 19,84
10 (90) CZE PILECEK Jakub 21:16,60 +1:43,90 19,74
11 (89) SVK LÍŠKA Andrej 21:16,70 +1:44,00 19,74
12 (15) SVK PATAY Adrian 21:17,70 +1:45,00 19,72
13 (64) SVK MIČIAN Samuel 21:19,80 +1:47,10 19,69
14 (34) LTU KELMELIS Aristidas 21:25,30 +1:52,60 19,61
15 (72) CZE KADLEC Vojtěch 21:26,60 +1:53,90 19,59
16 (91) POL TACZYNSKI Kamil 21:27,10 +1:54,40 19,58
17 (66) SVK MERTA Filip 21:28,80 +1:56,10 19,55
18 (100) LAT STRELIS Eduards 21:36,50 +2:03,80 19,44
19 (59) SVK KOMORA Andrej 21:37,30 +2:04,60 19,42
20 (108) LTU NORUTIS Žygimantas 21:39,80 +2:07,10 19,39
21 (27) SVK HODÁS Jakub 21:40,20 +2:07,50 19,38
22 (36) SVK UNGVARSKÝ Lukáš 21:40,40 +2:07,70 19,38
23 (96) POL LEWANDOWSKI Radoslaw 21:40,50 +2:07,80 19,38
24 (93) POL KRYSZTOFIAK Jakub 21:46,50 +2:13,80 19,29
25 (37) SVK VLČÁK Jakub 21:47,90 +2:15,20 19,27
26 (46) UKR NAGORSKIY Ernest 21:48,70 +2:16,00 19,26
27 (65) SVK ŠTEIN Adrián 21:49,90 +2:17,20 19,24
28 (41) SVK ZELINA Andrej 21:53,60 +2:20,90 19,18
29 (9) CZE KOPELENT David 21:54,40 +2:21,70 19,17
30 (26) SVK FOLTÁN Matúš 21:59,40 +2:26,70 19,10
31 (31) LTU KMIELIAUSKAS Rokas 22:00,00 +2:27,30 19,09
32 (12) CZE OTTA Josef 22:01,10 +2:28,40 19,08
33 (85) SVK NAGY Róbert 22:02,80 +2:30,10 19,05
34 (86) SVK NAGY Simon 22:03,90 +2:31,20 19,03
35 (101) LAT BUTKEVICS Maris 22:06,80 +2:34,10 18,99
36 (109) LTU KURAS Laurynas 22:08,40 +2:35,70 18,97
37 (87) SVK LOHINSKÝ Filip 22:13,30 +2:40,60 18,90
38 (43) UKR PYLYPCHUK Vitalii 22:19,30 +2:46,60 18,82
39 (14) CZE ČEKAL Josef 22:21,50 +2:48,80 18,78
40 (82) SVK FROLEK Ladislav 22:21,60 +2:48,90 18,78
41 (92) POL KUBACKI Sebastian 22:31,10 +2:58,40 18,65
42 (10) CZE VONDRÁČEK Jan 22:35,90 +3:03,20 18,59
43 (22) SVK SIKORA Dávid 22:37,40 +3:04,70 18,56
44 (5) SVK HRTÁNEK Martin 22:40,40 +3:07,70 18,52
45 (103) LAT BINOVSKIS Bruno Martins 22:43,80 +3:11,10 18,48
46 (44) UKR KACHUR Dmitro 22:44,60 +3:11,90 18,47
47 (69) CZE ŠINDELÁŘ Jan 22:48,00 +3:15,30 18,42
48 (54) SVK PILIARKIN Timotej 22:48,30 +3:15,60 18,42
49 (102) LAT ANDERSONS Roberts 22:48,70 +3:16,00 18,41
50 (6) SVK LÁVEČKA Matúš 22:48,80 +3:16,10 18,41
51 (25) SVK VOJT Dávid 22:50,10 +3:17,40 18,39
52 (73) CZE JANDOVÁ Veronika 22:51,50 +3:18,80 18,37
53 (63) SVK JANÍČEK Michal 22:58,80 +3:26,10 18,28
54 (48) UKR GERASYMCHUK Mykola 23:00,10 +3:27,40 18,26
55 (49) UKR KLIMOV Ilya 23:02,40 +3:29,70 18,23
56 (94) POL KOLODZIEJSKI Konrad 23:06,90 +3:34,20 18,17
57 (33) LTU PETRUŠKEVIČIUS Deividas 23:07,50 +3:34,80 18,16
58 (107) LTU MATUZEVICIUS Žygimantas 23:08,40 +3:35,70 18,15
59 (19) SVK ROVDER Erik 23:12,20 +3:39,50 18,10
60 (76) SVK ONDRAŠEK Šimon 23:12,40 +3:39,70 18,10
61 (80) SVK GAVENDA Martin 23:12,50 +3:39,80 18,10
62 (79) SVK VRABEL Radovan 23:14,70 +3:42,00 18,07
63 (47) UKR TERESHCHENKO Yan 23:15,20 +3:42,50 18,06
64 (28) SVK BOROVSKÝ Nikolas 23:30,50 +3:57,80 17,87
65 (3) SVK ADAMOV Jakub 23:32,70 +4:00,00 17,84
66 (16) SVK HAVRAN Ivan 23:33,50 +4:00,80 17,83
67 (53) CZE HRDINA Štěpán 23:40,10 +4:07,40 17,75
68 (35) SVK ĎURIŠ Michal 23:40,40 +4:07,70 17,74
69 (32) LTU ŠUVALSKIS Lukas 23:41,30 +4:08,60 17,73
70 (13) CZE ŠTEMBERK Jáchym 23:43,70 +4:11,00 17,70
71 (106) LTU BAGDONAS Arminas 23:44,00 +4:11,30 17,70
72 (23) SVK SLIVKA Jakub 23:54,10 +4:21,40 17,57
73 (95) POL SCIBOR Jakub 23:57,30 +4:24,60 17,53
74 (30) LTU IVANOVAS Olegas 24:10,80 +4:38,10 17,37
75 (29) LTU JANKUNAS Osvaldas 24:12,90 +4:40,20 17,34
76 (88) SVK KUNIC Tomáš 24:22,20 +4:49,50 17,23
77 (4) SVK MELIŠ Erik 24:37,30 +5:04,60 17,06
78 (7) SVK RANGELOV Branislav 24:39,30 +5:06,60 17,04
79 (21) SVK BARCÍK Jakub 24:49,40 +5:16,70 16,92
80 (84) SVK BUCHEL Štefan 24:57,80 +5:25,10 16,82
81 (60) SVK BEZDEDA Maroš 25:32,20 +5:59,50 16,45
82 (20) SVK HLÚBEK Jakub 25:39,60 +6:06,90 16,37
83 (56) SVK KUNŠTÁR Lukáš 27:20,10 +7:47,40 15,36
(1) KSA ALHASSAN Abdullah DNS
(2) KSA ALMUSHAYKHIS Abdullah DNS
(24) SVK SVRČEK Martin DNS
(42) SVK ČERNEK Matúš DNS
(58) SVK RAJTÁR Jakub DNS
(62) SVK HORŇÁK Jakub DNS
(75) SVK OPET Tomáš DNS
1 2 3
(97) KRASTS Alekss 1:02:43 2:03:29 19:33 3:25:45
(39) BANIAR Matúš 1:04:08 2:03:33 19:45 3:27:26
(8) KULHÁNEK David 1:04:01 2:03:27 20:13 3:27:41
(98) SILTUMENTS Kristaps 1:04:03 2:04:37 19:49 3:28:29
(104) MIKUTIS Aivaras 1:04:08 2:03:30 20:52 3:28:30
(105) BIITANAS Mantas 1:04:01 2:03:28 21:08 3:28:37
(89) LÍŠKA Andrej 1:04:05 2:03:27 21:17 3:28:49
(64) MIČIAN Samuel 1:04:17 2:03:31 21:20 3:29:08
(100) STRELIS Eduards 1:04:05 2:03:27 21:37 3:29:09
(36) UNGVARSKÝ Lukáš 1:04:03 2:03:26 21:41 3:29:10
(41) ZELINA Andrej 1:03:56 2:03:20 21:54 3:29:10
(96) LEWANDOWSKI Radoslaw 1:04:09 2:03:28 21:41 3:29:18
(72) KADLEC Vojtěch 1:04:22 2:03:32 21:27 3:29:21
(99) RUBENIS Pauls 1:04:17 2:03:55 21:10 3:29:22
(59) KOMORA Andrej 1:04:19 2:03:35 21:38 3:29:32
(9) KOPELENT David 1:04:09 2:03:33 21:55 3:29:37
(93) KRYSZTOFIAK Jakub 1:04:13 2:03:37 21:47 3:29:37
(109) KURAS Laurynas 1:04:07 2:03:29 22:09 3:29:45
(14) ČEKAL Josef 1:03:59 2:03:27 22:22 3:29:48
(10) VONDRÁČEK Jan 1:04:08 2:03:36 22:36 3:30:20
(69) ŠINDELÁŘ Jan 1:04:09 2:03:28 22:48 3:30:25
(31) KMIELIAUSKAS Rokas 1:04:16 2:04:25 22:00 3:30:41
(101) BUTKEVICS Maris 1:04:07 2:04:34 22:07 3:30:48
(94) KOLODZIEJSKI Konrad 1:04:31 2:03:28 23:07 3:31:06
(90) PILECEK Jakub 1:06:27 2:03:30 21:17 3:31:14
(15) PATAY Adrian 1:06:39 2:03:35 21:18 3:31:32
(34) KELMELIS Aristidas 1:06:37 2:03:29 21:26 3:31:32
(27) HODÁS Jakub 1:06:34 2:03:28 21:41 3:31:43
(37) VLČÁK Jakub 1:06:38 2:03:27 21:48 3:31:53
(86) NAGY Simon 1:06:29 2:03:22 22:04 3:31:55
(65) ŠTEIN Adrián 1:06:40 2:03:31 21:50 3:32:01
(57) KUBIŠ Lukáš 1:08:16 2:03:29 20:18 3:32:03
(52) ANDRLE David 1:07:09 2:04:15 20:56 3:32:20
(26) FOLTÁN Matúš 1:06:53 2:03:29 22:00 3:32:22
(43) PYLYPCHUK Vitalii 1:06:36 2:03:28 22:20 3:32:24
(6) LÁVEČKA Matúš 1:06:33 2:03:32 22:49 3:32:54
(63) JANÍČEK Michal 1:06:36 2:03:30 22:59 3:33:05
(103) BINOVSKIS Bruno Martins 1:04:14 2:06:21 22:44 3:33:19
(25) VOJT Dávid 1:06:55 2:03:34 22:51 3:33:20
(44) KACHUR Dmitro 1:06:56 2:03:39 22:45 3:33:20
(80) GAVENDA Martin 1:06:39 2:03:29 23:13 3:33:21
(108) NORUTIS Žygimantas 1:09:14 2:03:31 21:40 3:34:25
(22) SIKORA Dávid 1:08:27 2:03:24 22:38 3:34:29
(54) PILIARKIN Timotej 1:08:13 2:03:34 22:49 3:34:36
(32) ŠUVALSKIS Lukas 1:06:51 2:04:25 23:42 3:34:58
(66) MERTA Filip 1:10:24 2:03:34 21:29 3:35:27
(95) SCIBOR Jakub 1:07:47 2:03:45 23:58 3:35:30
(107) MATUZEVICIUS Žygimantas 1:08:51 2:03:31 23:09 3:35:31
(33) PETRUŠKEVIČIUS Deividas 1:06:53 2:06:38 23:08 3:36:39
(79) VRABEL Radovan 1:06:51 2:07:02 23:15 3:37:08
(87) LOHINSKÝ Filip 1:09:28 2:06:22 22:14 3:38:04
(73) JANDOVÁ Veronika 1:08:08 2:07:15 22:52 3:38:15
(19) ROVDER Erik 1:08:50 2:06:25 23:13 3:38:28
(85) NAGY Róbert 1:09:25 2:07:03 22:03 3:38:31
(47) TERESHCHENKO Yan 1:06:26 2:09:55 23:16 3:39:37
(53) HRDINA Štěpán 1:08:51 2:08:49 23:41 3:41:21
(91) TACZYNSKI Kamil 1:04:06 2:16:21 21:28 3:41:55
(13) ŠTEMBERK Jáchym 1:09:23 2:09:56 23:44 3:43:03
(102) ANDERSONS Roberts 1:06:14 2:14:09 22:49 3:43:12
(28) BOROVSKÝ Nikolas 1:13:36 2:06:22 23:31 3:43:29
(23) SLIVKA Jakub 1:04:06 2:17:22 23:55 3:45:23
(5) HRTÁNEK Martin 1:06:46 2:16:29 22:41 3:45:56
(46) NAGORSKIY Ernest 1:08:26 2:16:17 21:49 3:46:32
(16) HAVRAN Ivan 1:09:13 2:14:11 23:34 3:46:58
(7) RANGELOV Branislav 1:16:27 2:06:21 24:40 3:47:28
(12) OTTA Josef 1:09:00 2:17:20 22:02 3:48:22
(4) MELIŠ Erik 1:09:00 2:16:12 24:38 3:49:50
(35) ĎURIŠ Michal 1:11:26 2:16:07 23:41 3:51:14
(76) ONDRAŠEK Šimon 1:13:03 2:16:15 23:13 3:52:31
(3) ADAMOV Jakub 1:11:52 2:17:28 23:33 3:52:53
(82) FROLEK Ladislav 1:09:36 2:21:56 22:22 3:53:54
(92) KUBACKI Sebastian 1:13:03 2:18:49 22:32 3:54:24
(84) BUCHEL Štefan 1:16:21 2:14:11 24:58 3:55:30
(48) GERASYMCHUK Mykola 1:09:22 2:24:19 23:01 3:56:42
(106) BAGDONAS Arminas 1:08:57 2:24:18 23:44 3:56:59
(21) BARCÍK Jakub 1:10:48 2:24:16 24:50 3:59:54
(29) JANKUNAS Osvaldas 1:17:35 2:18:40 24:13 4:00:28
(56) KUNŠTÁR Lukáš 1:08:50 2:24:17 27:21 4:00:28
(30) IVANOVAS Olegas 1:10:24 2:26:38 24:11 4:01:13
(60) BEZDEDA Maroš 1:13:50 2:24:18 25:33 4:03:41
(88) KUNIC Tomáš 1:17:48 2:22:18 24:23 4:04:29
(20) HLÚBEK Jakub 1:11:49 2:27:39 25:40 4:05:08
(49) KLIMOV Ilya 1:08:11 2:37:47 23:03 4:09:01

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže