logo

Medzinárodné dni cyklistiky

Dubnica nad Váhom 31.08.2018 - 02.09.2018

Výsledky

Celkové poradie po 3. etape

PDF štartovná listina | PDF výsledky

83 | 31.08.2018 10:00

Por. Št.č. Meno Výkon Odstup
1 (97) LAT KRASTS Alekss 3:25:45
2 (39) SVK BANIAR Matúš 3:27:26 +1:41
3 (8) CZE KULHÁNEK David 3:27:41 +1:56
4 (98) LAT SILTUMENTS Kristaps 3:28:29 +2:44
5 (104) LTU MIKUTIS Aivaras 3:28:30 +2:45
6 (105) LTU BIITANAS Mantas 3:28:37 +2:52
7 (89) SVK LÍŠKA Andrej 3:28:49 +3:04
8 (64) SVK MIČIAN Samuel 3:29:08 +3:23
9 (100) LAT STRELIS Eduards 3:29:09 +3:24
=10 (36) SVK UNGVARSKÝ Lukáš 3:29:10 +3:25
=10 (41) SVK ZELINA Andrej 3:29:10 +3:25
12 (96) POL LEWANDOWSKI Radoslaw 3:29:18 +3:33
13 (72) CZE KADLEC Vojtěch 3:29:21 +3:36
14 (99) LAT RUBENIS Pauls 3:29:22 +3:37
15 (59) SVK KOMORA Andrej 3:29:32 +3:47
=16 (9) CZE KOPELENT David 3:29:37 +3:52
=16 (93) POL KRYSZTOFIAK Jakub 3:29:37 +3:52
18 (109) LTU KURAS Laurynas 3:29:45 +4:00
19 (14) CZE ČEKAL Josef 3:29:48 +4:03
20 (10) CZE VONDRÁČEK Jan 3:30:20 +4:35
21 (69) CZE ŠINDELÁŘ Jan 3:30:25 +4:40
22 (31) LTU KMIELIAUSKAS Rokas 3:30:41 +4:56
23 (101) LAT BUTKEVICS Maris 3:30:48 +5:03
24 (94) POL KOLODZIEJSKI Konrad 3:31:06 +5:21
25 (90) CZE PILECEK Jakub 3:31:14 +5:29
=26 (15) SVK PATAY Adrian 3:31:32 +5:47
=26 (34) LTU KELMELIS Aristidas 3:31:32 +5:47
28 (27) SVK HODÁS Jakub 3:31:43 +5:58
29 (37) SVK VLČÁK Jakub 3:31:53 +6:08
30 (86) SVK NAGY Simon 3:31:55 +6:10
31 (65) SVK ŠTEIN Adrián 3:32:01 +6:16
32 (57) SVK KUBIŠ Lukáš 3:32:03 +6:18
33 (52) CZE ANDRLE David 3:32:20 +6:35
34 (26) SVK FOLTÁN Matúš 3:32:22 +6:37
35 (43) UKR PYLYPCHUK Vitalii 3:32:24 +6:39
36 (6) SVK LÁVEČKA Matúš 3:32:54 +7:09
37 (63) SVK JANÍČEK Michal 3:33:05 +7:20
38 (103) LAT BINOVSKIS Bruno Martins 3:33:19 +7:34
=39 (25) SVK VOJT Dávid 3:33:20 +7:35
=39 (44) UKR KACHUR Dmitro 3:33:20 +7:35
41 (80) SVK GAVENDA Martin 3:33:21 +7:36
42 (108) LTU NORUTIS Žygimantas 3:34:25 +8:40
43 (22) SVK SIKORA Dávid 3:34:29 +8:44
44 (54) SVK PILIARKIN Timotej 3:34:36 +8:51
45 (32) LTU ŠUVALSKIS Lukas 3:34:58 +9:13
46 (66) SVK MERTA Filip 3:35:27 +9:42
47 (95) POL SCIBOR Jakub 3:35:30 +9:45
48 (107) LTU MATUZEVICIUS Žygimantas 3:35:31 +9:46
49 (33) LTU PETRUŠKEVIČIUS Deividas 3:36:39 +10:54
50 (79) SVK VRABEL Radovan 3:37:08 +11:23
51 (87) SVK LOHINSKÝ Filip 3:38:04 +12:19
52 (73) CZE JANDOVÁ Veronika 3:38:15 +12:30
53 (19) SVK ROVDER Erik 3:38:28 +12:43
54 (85) SVK NAGY Róbert 3:38:31 +12:46
55 (47) UKR TERESHCHENKO Yan 3:39:37 +13:52
56 (53) CZE HRDINA Štěpán 3:41:21 +15:36
57 (91) POL TACZYNSKI Kamil 3:41:55 +16:10
58 (13) CZE ŠTEMBERK Jáchym 3:43:03 +17:18
59 (102) LAT ANDERSONS Roberts 3:43:12 +17:27
60 (28) SVK BOROVSKÝ Nikolas 3:43:29 +17:44
61 (23) SVK SLIVKA Jakub 3:45:23 +19:38
62 (5) SVK HRTÁNEK Martin 3:45:56 +20:11
63 (46) UKR NAGORSKIY Ernest 3:46:32 +20:47
64 (16) SVK HAVRAN Ivan 3:46:58 +21:13
65 (7) SVK RANGELOV Branislav 3:47:28 +21:43
66 (12) CZE OTTA Josef 3:48:22 +22:37
67 (4) SVK MELIŠ Erik 3:49:50 +24:05
68 (35) SVK ĎURIŠ Michal 3:51:14 +25:29
69 (76) SVK ONDRAŠEK Šimon 3:52:31 +26:46
70 (3) SVK ADAMOV Jakub 3:52:53 +27:08
71 (82) SVK FROLEK Ladislav 3:53:54 +28:09
72 (92) POL KUBACKI Sebastian 3:54:24 +28:39
73 (84) SVK BUCHEL Štefan 3:55:30 +29:45
74 (48) UKR GERASYMCHUK Mykola 3:56:42 +30:57
75 (106) LTU BAGDONAS Arminas 3:56:59 +31:14
76 (21) SVK BARCÍK Jakub 3:59:54 +34:09
=77 (29) LTU JANKUNAS Osvaldas 4:00:28 +34:43
=77 (56) SVK KUNŠTÁR Lukáš 4:00:28 +34:43
79 (30) LTU IVANOVAS Olegas 4:01:13 +35:28
80 (60) SVK BEZDEDA Maroš 4:03:41 +37:56
81 (88) SVK KUNIC Tomáš 4:04:29 +38:44
82 (20) SVK HLÚBEK Jakub 4:05:08 +39:23
83 (49) UKR KLIMOV Ilya 4:09:01 +43:16
1 2 3
(97) KRASTS Alekss 1:02:42 2:03:28 19:32 3:25:42
(39) BANIAR Matúš 1:04:07 2:03:32 19:45 3:27:24
(8) KULHÁNEK David 1:04:00 2:03:26 20:12 3:27:38
(98) SILTUMENTS Kristaps 1:04:02 2:04:36 19:48 3:28:26
(104) MIKUTIS Aivaras 1:04:07 2:03:29 20:51 3:28:27
(105) BIITANAS Mantas 1:04:00 2:03:27 21:08 3:28:35
(89) LÍŠKA Andrej 1:04:04 2:03:26 21:16 3:28:46
(64) MIČIAN Samuel 1:04:16 2:03:30 21:19 3:29:05
(100) STRELIS Eduards 1:04:04 2:03:26 21:36 3:29:06
(36) UNGVARSKÝ Lukáš 1:04:02 2:03:25 21:40 3:29:07
(41) ZELINA Andrej 1:03:55 2:03:19 21:53 3:29:07
(96) LEWANDOWSKI Radoslaw 1:04:08 2:03:27 21:40 3:29:15
(72) KADLEC Vojtěch 1:04:21 2:03:31 21:26 3:29:18
(99) RUBENIS Pauls 1:04:16 2:03:54 21:10 3:29:20
(59) KOMORA Andrej 1:04:18 2:03:34 21:37 3:29:29
(9) KOPELENT David 1:04:08 2:03:32 21:54 3:29:34
(93) KRYSZTOFIAK Jakub 1:04:12 2:03:36 21:46 3:29:34
(109) KURAS Laurynas 1:04:06 2:03:28 22:08 3:29:42
(14) ČEKAL Josef 1:03:58 2:03:27 22:21 3:29:46
(10) VONDRÁČEK Jan 1:04:07 2:03:35 22:35 3:30:17
(69) ŠINDELÁŘ Jan 1:04:08 2:03:27 22:48 3:30:23
(31) KMIELIAUSKAS Rokas 1:04:15 2:04:24 22:00 3:30:39
(101) BUTKEVICS Maris 1:04:06 2:04:33 22:06 3:30:45
(94) KOLODZIEJSKI Konrad 1:04:30 2:03:27 23:06 3:31:03
(90) PILECEK Jakub 1:06:27 2:03:29 21:16 3:31:12
(15) PATAY Adrian 1:06:38 2:03:34 21:17 3:31:29
(34) KELMELIS Aristidas 1:06:36 2:03:28 21:25 3:31:29
(27) HODÁS Jakub 1:06:33 2:03:27 21:40 3:31:40
(37) VLČÁK Jakub 1:06:37 2:03:26 21:47 3:31:50
(86) NAGY Simon 1:06:28 2:03:21 22:03 3:31:52
(65) ŠTEIN Adrián 1:06:39 2:03:30 21:49 3:31:58
(57) KUBIŠ Lukáš 1:08:15 2:03:28 20:17 3:32:00
(52) ANDRLE David 1:07:09 2:04:14 20:55 3:32:18
(26) FOLTÁN Matúš 1:06:52 2:03:28 21:59 3:32:19
(43) PYLYPCHUK Vitalii 1:06:35 2:03:28 22:19 3:32:22
(6) LÁVEČKA Matúš 1:06:33 2:03:31 22:48 3:32:52
(63) JANÍČEK Michal 1:06:35 2:03:29 22:58 3:33:02
(44) KACHUR Dmitro 1:06:55 2:03:38 22:44 3:33:17
(25) VOJT Dávid 1:06:54 2:03:33 22:50 3:33:17
(103) BINOVSKIS Bruno Martins 1:04:14 2:06:21 22:43 3:33:18
(80) GAVENDA Martin 1:06:38 2:03:28 23:12 3:33:18
(108) NORUTIS Žygimantas 1:09:13 2:03:30 21:39 3:34:22
(22) SIKORA Dávid 1:08:27 2:03:23 22:37 3:34:27
(54) PILIARKIN Timotej 1:08:12 2:03:33 22:48 3:34:33
(32) ŠUVALSKIS Lukas 1:06:50 2:04:24 23:41 3:34:55
(66) MERTA Filip 1:10:23 2:03:33 21:28 3:35:24
(95) SCIBOR Jakub 1:07:46 2:03:44 23:57 3:35:27
(107) MATUZEVICIUS Žygimantas 1:08:51 2:03:30 23:08 3:35:29
(33) PETRUŠKEVIČIUS Deividas 1:06:52 2:06:37 23:07 3:36:36
(79) VRABEL Radovan 1:06:50 2:07:01 23:14 3:37:05
(87) LOHINSKÝ Filip 1:09:27 2:06:21 22:13 3:38:01
(73) JANDOVÁ Veronika 1:08:07 2:07:14 22:51 3:38:12
(19) ROVDER Erik 1:08:49 2:06:24 23:12 3:38:25
(85) NAGY Róbert 1:09:24 2:07:02 22:02 3:38:28
(47) TERESHCHENKO Yan 1:06:25 2:09:54 23:15 3:39:34
(53) HRDINA Štěpán 1:08:50 2:08:48 23:40 3:41:18
(91) TACZYNSKI Kamil 1:04:05 2:16:20 21:27 3:41:52
(13) ŠTEMBERK Jáchym 1:09:22 2:09:55 23:43 3:43:00
(102) ANDERSONS Roberts 1:06:13 2:14:08 22:48 3:43:09
(28) BOROVSKÝ Nikolas 1:13:35 2:06:21 23:30 3:43:26
(23) SLIVKA Jakub 1:04:05 2:17:21 23:54 3:45:20
(5) HRTÁNEK Martin 1:06:45 2:16:28 22:40 3:45:53
(46) NAGORSKIY Ernest 1:08:25 2:16:16 21:48 3:46:29
(16) HAVRAN Ivan 1:09:13 2:14:10 23:33 3:46:56
(7) RANGELOV Branislav 1:16:27 2:06:20 24:39 3:47:26
(12) OTTA Josef 1:08:59 2:17:19 22:01 3:48:19
(4) MELIŠ Erik 1:08:59 2:16:11 24:37 3:49:47
(35) ĎURIŠ Michal 1:11:25 2:16:06 23:40 3:51:11
(76) ONDRAŠEK Šimon 1:13:02 2:16:14 23:12 3:52:28
(3) ADAMOV Jakub 1:11:51 2:17:27 23:32 3:52:50
(82) FROLEK Ladislav 1:09:35 2:21:55 22:21 3:53:51
(92) KUBACKI Sebastian 1:13:02 2:18:48 22:31 3:54:21
(84) BUCHEL Štefan 1:16:20 2:14:10 24:57 3:55:27
(48) GERASYMCHUK Mykola 1:09:21 2:24:18 23:00 3:56:39
(106) BAGDONAS Arminas 1:08:57 2:24:17 23:44 3:56:58
(21) BARCÍK Jakub 1:10:47 2:24:15 24:49 3:59:51
(56) KUNŠTÁR Lukáš 1:08:49 2:24:16 27:20 4:00:25
(29) JANKUNAS Osvaldas 1:17:35 2:18:39 24:12 4:00:26
(30) IVANOVAS Olegas 1:10:24 2:26:37 24:10 4:01:11
(60) BEZDEDA Maroš 1:13:50 2:24:17 25:32 4:03:39
(88) KUNIC Tomáš 1:17:48 2:22:17 24:22 4:04:27
(20) HLÚBEK Jakub 1:11:48 2:27:38 25:39 4:05:05
(49) KLIMOV Ilya 1:08:10 2:37:46 23:02 4:08:58

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže