logo

Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu ZŠ a SŠ

Žiarska dolina 24.10.2018

24.10.2018 11:45 - 24.10.2018 12:40
Cezpoľný beh - Dorastenci Rekordy
NL 14:07 PECKO Tomaš AK Spartak Dubnica nad Váhom SVK 04.10.2018 Dubnica nad Váhom

Výsledky

5 km - Študenti SŠ

PDF štartovná listina | PDF výsledky

30 | 24.10.2018 12:40

medal (108) SVK KOPIAR Jakub 17:54 1
medal (53) SVK OBERGIES Boris 18:17
medal (106) SVK ONDROVIČ Marek 18:39 3
4 (39) SVK REVAJ Filip 19:15 4
5 (41) SVK BARTO Aurel 19:16 5
6 (61) SVK JANÍČEK Adam 19:19
7 (10) SVK KAŠÍK František 19:23
8 (46) SVK URBAN Oliver 19:45 8
9 (97) SVK KUBOVČÍK Michal 19:49 9
10 (74) SVK BENDA Martin 20:01 10
11 (72) SVK MALČEK Marek 20:07 11
12 (103) SVK ZELENÁK Rastislav 20:11 12
13 (107) SVK KUMA Matúš 20:12
14 (94) SVK REVAJ Erik 20:15 14
15 (99) SVK DUNČKO Juraj 20:49 15
16 (96) SVK GONDA Samuel 21:04 16
17 (32) SVK ZBORAY Marek 21:08
18 (40) SVK MARKO Ján 21:11
19 (95) SVK PACÁK Dávid 21:12
20 (47) SVK SUCHÝ Dalibor 21:20 20
21 (83) SVK ČEREP Vladimír 21:23
22 (104) SVK ŠAJTER Roman 21:37 22
23 (98) SVK GEREC Ondrej 21:42
24 (116) SVK BRINZIK Máté 22:13 24
25 (73) SVK IMRICH Daniel 22:20
26 (115) SVK SZABÓ Márk 22:35 26
27 (105) SVK RUMANOVSKÝ Martin 23:01
(78) SVK FÜLÖP Štefan DNF
(114) SVK ZSIDÓ Zoltán DNF
SVK JENČUŠ Jakub DNS
2,5 km # 5 km #
1 (108) KOPIAR Jakub 8:49 1. 17:54 1.
2 (53) OBERGIES Boris 8:54 2. 18:17 2.
3 (106) ONDROVIČ Marek 9:11 4. 18:39 3.
4 (39) REVAJ Filip 9:30 6. 19:15 4.
5 (41) BARTO Aurel 9:32 9. 19:16 5.
6 (61) JANÍČEK Adam 9:33 10. 19:19 6.
7 (10) KAŠÍK František 9:30 7. 19:23 7.
8 (46) URBAN Oliver 9:12 5. 19:45 8.
9 (97) KUBOVČÍK Michal 9:32 8. 19:49 9.
10 (74) BENDA Martin 9:39 12. 20:01 10.
11 (72) MALČEK Marek 9:35 11. 20:07 11.
12 (103) ZELENÁK Rastislav 9:58 15. 20:11 12.
13 (107) KUMA Matúš 10:02 17. 20:12 13.
14 (94) REVAJ Erik 9:51 14. 20:15 14.
15 (99) DUNČKO Juraj 10:19 19. 20:49 15.
16 (96) GONDA Samuel 10:21 21. 21:04 16.
17 (32) ZBORAY Marek 9:59 16. 21:08 17.
18 (40) MARKO Ján 9:41 13. 21:11 18.
19 (95) PACÁK Dávid 10:18 18. 21:12 19.
20 (47) SUCHÝ Dalibor 10:24 22. 21:20 20.
21 (83) ČEREP Vladimír 9:01 3. 21:23 21.
22 (104) ŠAJTER Roman 10:20 20. 21:37 22.
23 (98) GEREC Ondrej 10:25 23. 21:42 23.
24 (116) BRINZIK Máté 11:03 25. 22:13 24.
25 (73) IMRICH Daniel 11:03 26. 22:20 25.
26 (115) SZABÓ Márk 11:17 27. 22:35 26.
27 (105) RUMANOVSKÝ Martin 11:01 24. 23:01 27.
(78) FÜLÖP Štefan 14:13 28.
(114) ZSIDÓ Zoltán 14:24 29.
Bodovanie po 1 disciplínach
Gym. A. Sládkoviča Banská Bystrica 2
SOŠ strojnícka Považská Bystrica 6
SOŠ techniky a služieb Šahy 7
Gymnázium Malacky 17
Súkromné gymnázium DSA Sabinov 17
Gymnázium Komenského Trebišov 21
ŠG Banská Bystrica 27
ŠG Trenčín 28
Gymnázium Kukučínova Poprad 46
Gymnázium M. M. Hodžu Liptovský Mikuláš 47
TA Spišská Nová Ves 49
Obchodná akadémia Veľký Meder 50
Gymnázium Párovská Nitra 61

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže