27 | 04.05.2019 10:00
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 04.05.2019 10:00
+1,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRIŠ Tomáš | 2008 | Atletický oddiel Žilina | 9,02 | q | ||
2 | MICHEL Filip | 2008 | ŠK Juventa Žilina | 10,30 | q | ||
3 | BROZMAN Leo | 2008 | Atletický klub ZTS Martin | 10,70 | |||
4 | BLAHO Tomáľ | 2010 | Atletický klub ZTS Martin | 10,98 | PB | ||
OROLÍN Nicolas | 2010 | AC VICTORIA Turany | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 04.05.2019 10:02
+1,0 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRAJČOVIČ Maroš | 2008 | Atletický oddiel Žilina | 9,77 | q | PB | ||
2 | PAULEC Samuel | 2008 | AO Olympia Považská Bystrica | 10,02 | q | PB | ||
3 | REZÁK Oliver | 2009 | AO Sparta Považská Bystrica | 10,64 | ||||
4 | ČIERNY Slavomír | 2012 | Atletický klub ZTS Martin | 10,72 | ||||
5 | MICHÁLEK Jakub | AO Olympia Považská Bystrica | 11,15 | MS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 04.05.2019 10:04
+1,3 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANKULÁR Alex | 2010 | Atletický klub ZTS Martin | 9,30 | q | |
2 | ŠUGÁR Leonard | 2008 | ŠK Juventa Žilina | 10,08 | q | |
3 | ĎUROŠKA Peter | 2009 | Atletická akadémia Žilina | 10,54 | ||
4 | JAROŠČIAK Matúš | 2009 | Atletická akadémia Žilina | 10,55 | ||
5 | POKORNÝ Matej | 2010 | ŠK Juventa Žilina | 10,66 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 04.05.2019 10:06
+0,9 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | POKORNÝ Alex | 2008 | ŠK Juventa Žilina | 9,46 | q | |
2 | ŠUVARA Patrik | 2009 | AO Olympia Považská Bystrica | 9,76 | q | |
3 | MALOVEC Ondrej | 2008 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 10,32 | q | |
4 | ZÁBOJNÍK Samuel | 2011 | Atletický oddiel Žilina | 11,08 | ||
5 | HLUZÁK Dominik | 2009 | Atletický klub ZZO Čadca | 11,22 | ||
6 | JANKOLA Rafael | 2011 | Atletický klub ZTS Martin | 11,30 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 04.05.2019 10:08
+1,1 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKOČDOPOLE Jakub | 2008 | ŠK Juventa Žilina | 9,69 | q | PB | |
2 | BAUČEK Samuel | 2008 | Atletický oddiel Žilina | 10,08 | q | PB | |
3 | TURČAN Matúš | 2008 | Atletická akadémia Žilina | 10,48 | q | ||
4 | VOJTEK Radoslav | 2008 | ŠK Juventa Žilina | 10,49 | |||
5 | HLUZÁK Tobiáš | 2009 | Atletický klub ZZO Čadca | 10,89 | |||
6 | HUDCOVSKÝ Lukáš | 2011 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 12,78 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.