5 | 04.05.2019 13:20
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletický oddiel Žilina "A" | Atletický oddiel Žilina | 38,12 | 11 | ||
2 | ŠK Juventa Žilina "A" | ŠK Juventa Žilina | 39,23 | 9 | ||
3 | AO Olympia Považská Bystrica "A" | AO Olympia Považská Bystrica | 39,79 | 8 | ||
4 | Atletický klub ZTS Martin "A" | Atletický klub ZTS Martin | 40,50 | 7 | ||
5 | AO Olympia Považská Bystrica "B" | AO Olympia Považská Bystrica | 46,59 | 6 |
Atletický oddiel Žilina "A" | BRIŠ Tomáš (2008), KOCIFAJ Michal (2008), BAUČEK Samuel (2008), KRAJČOVIČ Maroš (2008) |
ŠK Juventa Žilina "A" | JONEK Pavol (2008), POKORNÝ Matej (2010), SKOČDOPOLE Jakub (2008), ŠUGÁR Leonard (2008) |
AO Olympia Považská Bystrica "A" | ŠUVARA (2009), PAULEC Samuel (2008), PETRÍK Filip (2008), ŠKROBÁK Daniel Sebas (2009) |
Atletický klub ZTS Martin "A" | BROZMAN Leo (2008), JANKULÁR Alex (2010), MURGAŠ Marek (2008), PASZTOR Dominik (2009) |
AO Olympia Považská Bystrica "B" | HABUDA Andrej (2009), KUBIŠ Matej (2009), MARKOVIČ Filip (2009), MICHÁLEK |
Bodovanie po 7 disciplínach | |
---|---|
Atletický oddiel Žilina | 68 |
AO Olympia Považská Bystrica | 66 |
ŠK Juventa Žilina | 55 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 42 |
Atletický klub ZTS Martin | 32 |
AC VICTORIA Turany | 29 |
AO Sparta Považská Bystrica | 13 |
Atletický klub ZZO Čadca | 13 |
Atletická akadémia Žilina | 9 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 04.05.2019 13:20
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletický oddiel Žilina "A" | Atletický oddiel Žilina | 38,12 | 11 | ||
2 | ŠK Juventa Žilina "A" | ŠK Juventa Žilina | 39,23 | 9 | ||
3 | AO Olympia Považská Bystrica "A" | AO Olympia Považská Bystrica | 39,79 | 8 |
Atletický oddiel Žilina "A" | BRIŠ Tomáš (2008), KOCIFAJ Michal (2008), BAUČEK Samuel (2008), KRAJČOVIČ Maroš (2008) |
ŠK Juventa Žilina "A" | JONEK Pavol (2008), POKORNÝ Matej (2010), SKOČDOPOLE Jakub (2008), ŠUGÁR Leonard (2008) |
AO Olympia Považská Bystrica "A" | ŠUVARA (2009), PAULEC Samuel (2008), PETRÍK Filip (2008), ŠKROBÁK Daniel Sebas (2009) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
2 | 04.05.2019 13:22
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletický klub ZTS Martin "A" | Atletický klub ZTS Martin | 40,50 | 7 | ||
2 | AO Olympia Považská Bystrica "B" | AO Olympia Považská Bystrica | 46,59 | 6 |
Atletický klub ZTS Martin "A" | BROZMAN Leo (2008), JANKULÁR Alex (2010), MURGAŠ Marek (2008), PASZTOR Dominik (2009) |
AO Olympia Považská Bystrica "B" | HABUDA Andrej (2009), KUBIŠ Matej (2009), MARKOVIČ Filip (2009), MICHÁLEK |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.