60m - Mladší žiaci | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NL | 9,10 | +0,9 | JANKULÁR Alex | Atletický klub ZTS Martin | SVK | 04.05.2019 | Martin |
NR | 7,57 | +0,5 | KRČMÁREK Peter | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | SVK | 19.06.1999 | Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 08.05.2019 13:10
-2,0 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOVÁČ Martin | 2006 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 8,72 | PB | 11 | |
2 | MARETTA Róbert | 2007 | Atletický klub ZTS Martin | 8,79 | PB | 9 | |
3 | CHOVANEC Martin | 2007 | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 8,83 | 8 | ||
4 | ŠAJGALÍK Šimon | 2006 | AK Mostáreň Brezno | 8,87 | 7 | ||
5 | BRIŠ Tomáš | 2008 | Atletický oddiel Žilina | 9,02 | 6 | ||
6 | LUKA Jakub | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 9,06 | PB | 5 | |
7 | HAVAŠ Matúš | 2008 | AK Mostáreň Brezno | 9,09 | 4 | ||
8 | ČAMAJ Viliam | 2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 9,15 | 3 |
Bodovanie po 5 disciplínach | |
---|---|
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 50 |
MAC REDOX Lučenec | 34 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 30 |
AO Olympia Považská Bystrica | 29 |
AK Mostáreň Brezno | 22 |
AK Danica Zvolen | 21 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 19 |
Atletický klub ZTS Martin | 15 |
TJ Orava Dolný Kubín | 11 |
BŠK Banská Bystrica | 9 |
ŠK Juventa Žilina | 8 |
Atletický oddiel Žilina | 6 |
Atletický klub ZZO Čadca | 5 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 08.05.2019 13:12
-0,4 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FRANKO Tomaš | 2007 | AK Danica Zvolen | 9,02 | PB | 2 | |
2 | RÚRIK Marco | 2007 | AO Olympia Považská Bystrica | 9,15 | PB | 1 | |
3 | JANKULÁR Alex | 2010 | Atletický klub ZTS Martin | 9,29 | |||
4 | WAGNER Marcus | 2007 | AO Olympia Považská Bystrica | 9,38 | PB | ||
5 | VARŠO Michal | 2007 | MAC REDOX Lučenec | 9,42 | |||
6 | JANKULA Matúš | 2007 | Atletický klub ZTS Martin | 9,44 | |||
7 | GOTTWALD Dávid | 2007 | Atletický oddiel Žilina | 9,45 | |||
GENŠOR Samuel | 2007 | Atletický klub ZTS Martin | DNS |
Bodovanie po 5 disciplínach | |
---|---|
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 50 |
MAC REDOX Lučenec | 34 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 30 |
AO Olympia Považská Bystrica | 29 |
AK Mostáreň Brezno | 22 |
AK Danica Zvolen | 21 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 19 |
Atletický klub ZTS Martin | 15 |
TJ Orava Dolný Kubín | 11 |
BŠK Banská Bystrica | 9 |
ŠK Juventa Žilina | 8 |
Atletický oddiel Žilina | 6 |
Atletický klub ZZO Čadca | 5 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.