Diaľka - Mladšie žiačky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NR | 558 | +1,2 | FARKAŠOVÁ Zuzana | DAC Polnohospodár Dunajská Streda | SVK | 07.07.1996 | Košice |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
36 | 08.05.2019 13:20
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BIELIKOVÁ Natália | 480 / -0,5 | 500 / -0,9 | 505 | 472 / -0,3 | 495 / -1,0 | ||
PERONČÍKOVÁ Paula | 445 / -0,7 | 465 / -0,5 | 472 / -1,1 | 468 / -0,8 | 372 / -1,4 | ||
MIKUŠTIAKOVÁ Mia | 422 / -0,7 | 431 / -0,4 | 428 / -1,2 | 412 / -0,7 | 450 / -1,2 | ||
DRABINOVÁ Tamara | 421 / -0,9 | 440 / -1,3 | 423 / -1,4 | x | 428 / -0,8 | ||
BÓDIKOVÁ Jana | 411 / -0,8 | x | 416 / -1,3 | 433 / -0,6 | x | ||
FRLIČKOVÁ Laura | 371 / -0,9 | 416 / -0,5 | 367 / -0,5 | 404 / -0,7 | 408 / -1,4 | ||
IVANIČOVÁ Viviene | 405 / -0,7 | 414 / -1,1 | x | 407 / -0,9 | 415 / -0,9 | ||
JÁNOŠÍKOVÁ Chiara | 385 / -1,3 | x | 358 / -0,9 | 347 / -0,5 | 374 / -1,2 | ||
BELÁKOVÁ Anabel | 366 / -0,8 | 339 / -0,8 | |||||
DANIHLIKOVÁ Martina | 365 / -0,6 | 355 / -0,5 | |||||
HORŇÁKOVÁ Tamara | 340 / -0,7 | 360 / -1,2 | |||||
HUBOČANOVÁ Vanessa | x | 360 / -0,4 | |||||
ÁGOŠTONOVÁ Romana | x | 358 / -0,8 | |||||
GAGOVÁ Vanesa | 352 / -0,9 | 348 / -0,6 | |||||
KUŇÁKOVÁ Kristína | 340 / -0,5 | 352 / -1,3 | |||||
CVACHOVÁ Alžbeta | 351 / -0,6 | 314 / -0,5 | |||||
KUNCOVÁ Karin | 347 / -0,5 | 315 / -0,7 | |||||
PIENČÁKOVÁ Kamila | x | 347 / -1,1 | |||||
DANKOVÁ Tamara | 330 / -0,3 | 340 / -0,4 | |||||
POLITZEROVÁ Vanessa | 338 / -1,4 | 324 / -0,5 | |||||
VLČKOVÁ Andrea | 333 / +1,2 | 318 / +0,2 | |||||
GORGOSZOVÁ Timea | 331 / -1,1 | x | |||||
HOLÚBKOVÁ Monika | 330 / -0,5 | x | |||||
BOBAĽOVÁ Adriana | x | 310 / -0,5 | |||||
HOLUBOVÁ Karin | 306 / -0,5 | 306 / -0,6 | |||||
TRNKOVÁ Tatiana | 302 / -1,2 | 281 / -0,8 | |||||
KUNŠTÁROVÁ Lili | 300 / -0,9 | x | |||||
SVETLOŠÁKOVÁ Klára | x | 300 / -1,2 | |||||
KULTANOVÁ Beata | 284 / -1,5 | 273 / -0,2 | |||||
ĎURNIKOVÁ Katarína | x | x | |||||
PAVLÍKOVÁ Nina | x | x | |||||
PÉTRYOVÁ Bibiána | x | x | |||||
POŠTOVÁ Nela | x | x |
Bodovanie po 8 disciplínach | |
---|---|
MŠk Žiar nad Hronom | 64 |
Atletický klub ZTS Martin | 51 |
Atletický klub ZZO Čadca | 47,5 |
AC VICTORIA Turany | 44 |
MAC REDOX Lučenec | 44 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 35 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 31 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 24 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 19,5 |
AO Olympia Považská Bystrica | 16 |
AK Mostáreň Brezno | 15 |
Atletický oddiel Žilina | 14 |
TJ Orava Dolný Kubín | 11 |
BŠK Banská Bystrica | 10 |
AO Sparta Považská Bystrica | 8 |
AK Svetlošák Banská Bystrica | 6 |
AK Danica Zvolen | 2 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.