PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 08.05.2019 15:35
1 | ŠK Juventa Žilina "A" | ŠK Juventa Žilina | ||||||||
2 | AK Mostáreň Brezno "A" | AK Mostáreň Brezno | ||||||||
3 | TJ Orava Dolný Kubín "A" | TJ Orava Dolný Kubín | ||||||||
4 | BŠK Banská Bystrica "A" | BŠK Banská Bystrica | ||||||||
5 | Atletický oddiel Žilina "A" | Atletický oddiel Žilina | ||||||||
6 | AK Danica Zvolen "A" | AK Danica Zvolen | ||||||||
7 | MAC REDOX Lučenec "A" | MAC REDOX Lučenec | ||||||||
8 | AO Olympia Považská Bystrica "A" | AO Olympia Považská Bystrica |
ŠK Juventa Žilina "A" | GOTTWALDOVÁ Sofia (2006), JAROŠOVÁ Nina (2006), MANDÚCHOVÁ Lucia (2007), VALOVIČOVÁ Ema (2008) |
AK Mostáreň Brezno "A" | BALÁŽOVÁ Vanesa (2007), CVACHOVÁ Alžbeta (2007), HANZLÍKOVÁ Veronika (2007), VOZÁROVÁ Klára (2006) |
TJ Orava Dolný Kubín "A" | BALOGHOVÁ Lesia (2006), PÉTRYOVÁ Alexandra (2006), STAŠOVÁ Nikola (2006), KUDRYOVÁ Simona (2006) |
BŠK Banská Bystrica "A" | ČERNÁKOVÁ Valentína (2007), PÍŠOVÁ Monika (2008), SLIACKA Ella Zuzana (2008), POŠTOVÁ Mária (2006) |
Atletický oddiel Žilina "A" | HUDECOVÁ Emma (2007), ZÁBOJNÍKOVÁ Simona (2007), DUHÁČKOVÁ Alexandra (2007), MALEKOVÁ Tamara (2006) |
AK Danica Zvolen "A" | GAJDOŠOVÁ Lucia (2010), KURNASOVÁ Olívia (2009), MALČEKOVÁ Tamara (2007), MARKECHOVÁ Jana (2010) |
MAC REDOX Lučenec "A" | GÁLOVÁ Kristína (2007), KYZÚROVÁ Eva (2007), PILŇANOVÁ Karin (2007), MOJŽIŠOVÁ |
AO Olympia Považská Bystrica "A" | ALTÁNIOVÁ Simona (2006), KUBÍNCOVÁ Sára (2008), MINIAROVÁ Anna (2008), MONOŠÍKOVÁ Alica (2010) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 08.05.2019 15:37
1 | AK Mostáreň Brezno "B" | AK Mostáreň Brezno | ||||||||
2 | Atletický klub ZTS Martin "A" | Atletický klub ZTS Martin | ||||||||
3 | AC VICTORIA Turany "A" | AC VICTORIA Turany | ||||||||
4 | AK Svetlošák Banská Bystrica "A" | AK Svetlošák Banská Bystrica | ||||||||
5 | MŠk Žiar nad Hronom "A" | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||||
6 | AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" | AK ŠK UMB Banská Bystrica | ||||||||
7 | AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | ||||||||
8 | BŠK Banská Bystrica "B" | BŠK Banská Bystrica |
AK Mostáreň Brezno "B" | BETKOVÁ Linda (2007), MEŠŤANOVÁ Sofia (2006), VLČKOVÁ Andrea (2006), VLČKOVÁ Daniela (2006) |
Atletický klub ZTS Martin "A" | FRLIČKOVÁ Laura (2007), JUREČEKOVÁ Anna (2007), REDECHOVÁ Paulína (2007), SAMČÍKOVÁ Emma (2006) |
AC VICTORIA Turany "A" | BÍZIKOVÁ Emily (2006), HLAVATÁ Diana (2006), ŽIAKOVÁ Zuzana (2006), MAJTÁŇOVÁ Natália (2006) |
AK Svetlošák Banská Bystrica "A" | JAŠŠÁKOVÁ Silvia (2007), MAZURÁKOVÁ Denisa (2006), PIENČÁKOVÁ Kamila (2006), SVETLOŠÁKOVÁ Klára (2007) |
MŠk Žiar nad Hronom "A" | AYDIN Dajana Mary (2006), BELIANČÍNOVÁ Nela (2007), BRATKOVÁ Lýdia (2007), KUBOUČÍKOVÁ Hanka (2007) |
AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" | ĎURIŠOVÁ Petra (2007), MIKUŠTIAKOVÁ Mia (2006), TOMKOVÁ Ema (2006), TRNOVSKÁ Linda (2006) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | BELÁKOVÁ Anabel (2008), GAGOVÁ Vanesa (2008), HOLÚBKOVÁ Monika (2008), KUNŠTÁROVÁ Lili (2009) |
BŠK Banská Bystrica "B" | BOBAĽOVÁ Adriana (2007), MIŠURDOVÁ Nela (2006), DOHNANOVÁ Silvia (2008), TOMÁNKOVÁ Ester (2008) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 08.05.2019 15:39
2 | AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | ||||||||
3 | AK ŠK UMB Banská Bystrica "B" | AK ŠK UMB Banská Bystrica | ||||||||
4 | ŠK Juventa Žilina "B" | ŠK Juventa Žilina | ||||||||
5 | AO Olympia Považská Bystrica "B" | AO Olympia Považská Bystrica | ||||||||
6 | MŠk Žiar nad Hronom "B" | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||||
7 | AC VICTORIA Turany "B" | AC VICTORIA Turany |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" | KUBALOVÁ Nina (2006), NOVOSEDLIAKOVÁ Zoel (2007), ONDREJCOVÁ Linda (2007), SAMULOVÁ Tatiana (2006) |
AK ŠK UMB Banská Bystrica "B" | KUNCOVÁ Karin (2007), SEMENÍKOVÁ Lara (2006), ŠUBOVÁ Karolína (2006), KAŠČÁKOVÁ |
ŠK Juventa Žilina "B" | DUNDEKOVÁ Adéla (2007), OVEČKOVÁ Anna (2007), VOŠTINÁROVÁ Sofia (2006), BÁTOVÁ Natália (2006) |
AO Olympia Považská Bystrica "B" | ADAMÍKOVÁ Liana (2007), OSRMANOVÁ Petra (2006), ŠTEFÁNIKOVÁ Nina (2007), TOMANÍKOVÁ Ema (2007) |
MŠk Žiar nad Hronom "B" | ĎURANOVÁ Nikola (2006), HUDECOVÁ Lea (2007), KARÁSKOVÁ Diana (2006), LÍŠKAYOVÁ Lenka (2006) |
AC VICTORIA Turany "B" | HOLUBOVÁ Karin (2007), KLEINOVÁ Zoja (2007), BEREŠÍKOVÁ Ema (2006), JANOTOVÁ Bianca (2006) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 08.05.2019 15:41
4 | MŠk Žiar nad Hronom "C" | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||||
5 | Atletický klub ZTS Martin "B" | Atletický klub ZTS Martin | ||||||||
6 | AK Spartak Dubnica nad Váhom "C" | AK Spartak Dubnica nad Váhom |
MŠk Žiar nad Hronom "C" | BOBOKOVÁ Linda (2009), MARUŠKOVÁ Sára (2007), RUCKSCHLOSSOVÁ Karin (2006), RUCKSCHLOSSOVÁ Natália (2006) |
Atletický klub ZTS Martin "B" | GORGOSZOVÁ Timea (2007), HAŠTOVÁ Viktória (2007), HÚŠŤAVOVÁ Zuzana (2006), NOVÁKOVÁ Barbora (2007) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "C" | ANTALOVÁ Ema (2011), KOPAČKOVÁ Sára (2007), KUBIŠOVÁ Kristína (2006), SOLÍKOVÁ Timea (2008) |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.