PDF štartovná listina | PDF výsledky
64 | 20.10.2019 14:30
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Odstup | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (48) | SALONG Ndiwa Chepkurui | 1993 | Kenya | 14:11 | ||
2 | (45) | CHERUTICH Nelson Kipkogei | 1993 | Kenya | 14:18 | +0:07 | |
3 | (47) | WAMBUA Elijah Mutuku | 1995 | Kenya | 14:23 | +0:12 | |
4 | (46) | KIBIRE Moses Kipruto | 1981 | Kenya | 14:31 | +0:20 | |
5 | (10) | PELIKAN Jozef | 1984 | AK Slávia UK Bratislava | 15:13 | +1:02 | |
6 | (32) | NEVEDEL Jozef | 2000 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 15:42 | +1:31 | |
7 | (26) | ČMELÍK Martin | 2001 | SK Hranice | 15:43 | +1:32 | |
8 | (29) | MALEK Ondrej | 2003 | AO Slávia ŽU Žilina | 16:16 | +2:05 | |
9 | (240) | PODPERA Tomáš | 1986 | Bicke academy | 16:23 | +2:12 | |
10 | (30) | CHLUPKA Andrej | 1999 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 16:29 | +2:18 | |
11 | (232) | ŠTEFINA Štefan | 1986 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 16:38 | +2:27 | |
12 | (39) | PAVLÍK Ivan | 1984 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 17:00 | +2:49 | |
13 | (33) | VRONKA Ján | 1995 | Dubnica nad Váhom | 17:10 | +2:59 | |
14 | (259) | PASTOREK Peter | 1980 | Púchov | 17:10 | +2:59 | |
15 | (8) | MRÁŽIK Slavomír | 1984 | Ladce | 17:24 | +3:13 | |
16 | (222) | KLBIK Adam | 2001 | BK Duslo Šala | 17:26 | +3:15 | |
17 | (261) | JAKUBIS Martin | 1998 | Prievidza | 17:44 | +3:33 | |
18 | (35) | FALTUS Ján | 1988 | MB Šport Nová Dubnica | 18:02 | +3:51 | |
19 | (37) | LACKO Peter | 1987 | Klub bež. a priat. športu Púchov | 18:10 | +3:59 | |
20 | (90) | KOCMAN Krištof | 2003 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 18:54 | +4:43 | |
21 | (233) | MEŠKO Igor | 1986 | Trenčín | 18:55 | +4:44 | |
22 | (27) | JOPČÍK Patrik | 1996 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 19:33 | +5:22 | |
23 | (85) | SLÁVIK Marek | 1987 | Košecké Podhradie | 20:05 | +5:54 | |
24 | (21) | TROŠKA Alexander | 1993 | Troškovci | 20:21 | +6:10 | |
25 | (23) | TROŠKA Stanislav | 1984 | Troškovci | 20:40 | +6:29 | |
26 | (230) | KLBIK Anton | 2001 | BK Duslo Šaľa | 20:54 | +6:43 | |
27 | (7) | MIŠIAK Michal | 1983 | Čiga-biga team Marathon | 21:00 | +6:49 | |
28 | (105) | GALKO Frederik | 1995 | Rodina babky Karolky a priatelia | 21:02 | +6:51 | |
29 | (44) | ONDRIŠÍK Ján | 1981 | Púchov | 21:07 | +6:56 | |
30 | (12) | PRIEČINSKÝ Martin | 1984 | MTB klub Dubnica | 21:09 | +6:58 | |
31 | (36) | JESENSKÝ Michal | 1985 | OZT Ostrá hora Horovce | 21:34 | +7:23 | |
32 | (262) | VAVRÍK Marián | 1984 | Dubnica nad Váhom | 21:45 | +7:34 | |
33 | (238) | JANÁK Anton | 1994 | Bánovce nad Bebravou | 21:46 | +7:35 | |
34 | (241) | MOJTO Ivan | 1989 | Bud lepši /Bohunice | 21:51 | +7:40 | |
35 | (40) | HRENÁK Juraj | 1993 | Podhorie | 22:45 | +8:34 | |
36 | (1) | KUBALA Krištof | 2000 | Krištof run | 22:47 | +8:36 | |
37 | (2) | PAJEROVA Andrea | 1991 | Krištof run | 22:47 | +8:36 | |
38 | (18) | ČERVENÝ Lukáš | 1991 | Troškovci | 23:04 | +8:53 | |
39 | (13) | CÍBIK Vladimír | 1983 | Dubnica nad Váhom | 23:19 | +9:08 | |
40 | (3) | DIAN Marcel | 1980 | Ilava | 23:29 | +9:18 | |
41 | (104) | FIGÚR Šimon | 2000 | Rodina babky Karolky a priatelia | 23:39 | +9:28 | |
42 | (15) | MIČEK Tomáš | 1992 | Kvašov | 23:57 | +9:46 | |
43 | (17) | MICHALÍK Peter | 1982 | Trenčianska Turná | 24:09 | +9:58 | |
44 | (60) | KOVÁČIK Mário | 1998 | Reffaisen Púchov | 24:24 | +10:13 | |
45 | (244) | ŠUMEC Martin | 1999 | Považská Bystrica | 24:49 | +10:38 | |
46 | (24) | STAŇÁK Vladimír | 1985 | Adamovské Kochanovce | 25:38 | +11:27 | |
47 | (14) | STAŇÁK Peter | 1985 | Adamovské Kochanovce | 26:25 | +12:14 | |
48 | (254) | KOLEČÁNI Juraj | 1990 | Cabaj Čápor | 27:14 | +13:03 | |
49 | (52) | HUSÁRIK Roman | 1986 | Dubnica nad Váhom | 27:14 | +13:03 | |
50 | (38) | VELIKÝ Daniel | 1982 | Horovce | 27:35 | +13:24 | |
51 | (4) | DRESTO Martin | 1981 | DRCom | 28:05 | +13:54 | |
52 | (34) | DOBRODENKA Peter | 1989 | MB Šport Nová Dubnica | 29:03 | +14:52 | |
53 | (19) | LANČARIČ Vít | 1987 | Troškovci | 31:51 | +17:40 | |
(20) | ŠTADLER Patrik | 1993 | Troškovci | DNF | |||
(25) | ROSINA Filip | 1998 | Považska Bystrica | DNF | |||
DENEŠ Peter | 1982 | Klub bež. a priat. športu Púchov | DNS | ||||
FARRUGIA Luke | 1985 | Púchov | DNS | ||||
ILAVSKY Peter | 1981 | Champion club Dubnica nad Váhom | DNS | ||||
KALUS Michal | 1993 | Ask miezgovce | DNS | ||||
KANTÁR Peter | 1984 | Martin | DNS | ||||
ONDRIŠKA Jaroslav | 1987 | Trenčianske Teplice | DNS | ||||
POLNÍK Peter | 1992 | Box Team Dubnica | DNS | ||||
TROŠKA Milan | 1983 | Troškovci | DNS | ||||
SLIVKA Pavol | 2001 | Atletický oddiel Partizanske | DNS |
2,5 km | # | 5 km | # | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (48) | SALONG Ndiwa Chepkurui | 6:56 | 1. | 14:11 | 1. |
2 | (45) | CHERUTICH Nelson Kipkogei | 7:19 | 4. | 14:18 | 2. |
3 | (47) | WAMBUA Elijah Mutuku | 6:56 | 2. | 14:23 | 3. |
4 | (46) | KIBIRE Moses Kipruto | 6:58 | 3. | 14:31 | 4. |
5 | (10) | PELIKAN Jozef | 7:36 | 5. | 15:13 | 5. |
6 | (32) | NEVEDEL Jozef | 7:48 | 6. | 15:42 | 6. |
7 | (26) | ČMELÍK Martin | 7:48 | 7. | 15:43 | 7. |
8 | (29) | MALEK Ondrej | 7:48 | 8. | 16:16 | 8. |
9 | (240) | PODPERA Tomáš | 8:07 | 9. | 16:23 | 9. |
10 | (30) | CHLUPKA Andrej | 8:10 | 12. | 16:29 | 10. |
11 | (232) | ŠTEFINA Štefan | 8:08 | 11. | 16:38 | 11. |
12 | (39) | PAVLÍK Ivan | 8:07 | 10. | 17:00 | 12. |
13 | (33) | VRONKA Ján | 8:13 | 13. | 17:10 | 13. |
14 | (259) | PASTOREK Peter | 8:24 | 15. | 17:10 | 14. |
15 | (8) | MRÁŽIK Slavomír | 8:26 | 16. | 17:24 | 15. |
16 | (222) | KLBIK Adam | 8:26 | 17. | 17:26 | 16. |
17 | (261) | JAKUBIS Martin | 8:24 | 14. | 17:44 | 17. |
18 | (35) | FALTUS Ján | 8:54 | 18. | 18:02 | 18. |
19 | (37) | LACKO Peter | 9:01 | 20. | 18:10 | 19. |
20 | (90) | KOCMAN Krištof | 9:00 | 19. | 18:54 | 20. |
21 | (233) | MEŠKO Igor | 9:24 | 21. | 18:55 | 21. |
22 | (27) | JOPČÍK Patrik | 9:41 | 23. | 19:33 | 22. |
23 | (85) | SLÁVIK Marek | 10:01 | 27. | 20:05 | 23. |
24 | (21) | TROŠKA Alexander | 9:26 | 22. | 20:21 | 24. |
25 | (23) | TROŠKA Stanislav | 9:48 | 24. | 20:40 | 25. |
26 | (230) | KLBIK Anton | 9:52 | 25. | 20:54 | 26. |
27 | (7) | MIŠIAK Michal | 10:42 | 36. | 21:00 | 27. |
28 | (105) | GALKO Frederik | 9:57 | 26. | 21:02 | 28. |
29 | (44) | ONDRIŠÍK Ján | 10:34 | 33. | 21:07 | 29. |
30 | (12) | PRIEČINSKÝ Martin | 10:33 | 32. | 21:09 | 30. |
31 | (36) | JESENSKÝ Michal | 10:25 | 31. | 21:34 | 31. |
32 | (262) | VAVRÍK Marián | 10:40 | 35. | 21:45 | 32. |
33 | (238) | JANÁK Anton | 10:40 | 34. | 21:46 | 33. |
34 | (241) | MOJTO Ivan | 10:09 | 30. | 21:51 | 34. |
35 | (40) | HRENÁK Juraj | 11:12 | 41. | 22:45 | 35. |
36 | (1) | KUBALA Krištof | 10:05 | 28. | 22:47 | 36. |
37 | (2) | PAJEROVA Andrea | 10:05 | 29. | 22:47 | 37. |
38 | (18) | ČERVENÝ Lukáš | 10:59 | 37. | 23:04 | 38. |
39 | (13) | CÍBIK Vladimír | 11:36 | 43. | 23:19 | 39. |
40 | (3) | DIAN Marcel | 11:44 | 44. | 23:29 | 40. |
41 | (104) | FIGÚR Šimon | 11:14 | 42. | 23:39 | 41. |
42 | (15) | MIČEK Tomáš | 11:06 | 38. | 23:57 | 42. |
43 | (17) | MICHALÍK Peter | 11:11 | 40. | 24:09 | 43. |
44 | (60) | KOVÁČIK Mário | 11:10 | 39. | 24:24 | 44. |
45 | (244) | ŠUMEC Martin | 11:50 | 45. | 24:49 | 45. |
46 | (24) | STAŇÁK Vladimír | 12:25 | 47. | 25:38 | 46. |
47 | (14) | STAŇÁK Peter | 12:29 | 49. | 26:25 | 47. |
48 | (254) | KOLEČÁNI Juraj | 13:08 | 50. | 27:14 | 48. |
49 | (52) | HUSÁRIK Roman | 13:09 | 51. | 27:14 | 49. |
50 | (38) | VELIKÝ Daniel | 12:27 | 48. | 27:35 | 50. |
51 | (4) | DRESTO Martin | 13:23 | 52. | 28:05 | 51. |
52 | (34) | DOBRODENKA Peter | 12:22 | 46. | 29:03 | 52. |
53 | (19) | LANČARIČ Vít | 14:42 | 53. | 31:51 | 53. |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.