PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 20.08.2020 10:00
1 | (328) | BEŇA Benjamín | 2009 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||
2 | (303) | LAZORIK Jakub | 2009 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | ||||||
3 | (274) | MAMOŇ Matúš | 2010 | AK Danica Zvolen | ||||||
4 | (267) | MALATINEC Max | 2010 | ZŠ Štefánika Lučenec | ||||||
5 | (271) | KOMIŠAK Maxim | 2009 | AC Run is Fun Prešov | ||||||
6 | (278) | GOMBALA Gabriel | 2009 | AK Danica Zvolen | ||||||
7 | (304) | LAZORIK Martin | 2010 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | ||||||
8 | (329) | SABOL Martin Ján | 2009 | Atletika ŠPORT HROU Prešov |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 20.08.2020 10:02
1 | (383) | MIKULAK Dávid | 2009 | Spojená škola Zborov | ||||||
2 | (381) | BALON Ján | 2010 | Spojená škola Zborov | ||||||
3 | (343) | MIČKO Dušan | 2010 | Košice | ||||||
4 | (332) | VASIL Jakub | 2009 | HK Košice | ||||||
5 | (335) | ROSTAR Marko | 2009 | Kezmarska 30,Košice | ||||||
6 | (345) | KOZELKA Damian | 2009 | Košice | ||||||
7 | (382) | MAJCHER Jakub | 2009 | Spojená škola Zborov | ||||||
8 | (384) | ONDAVSKÝ Oliver | 2009 | Spojená škola Zborov |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 20.08.2020 10:04
1 | (423) | LEFFLER Matej | 2009 | ZŠ Dobšiná | ||||||
2 | (415) | GOBL Paul | 2010 | ZŠ - Grundschule Medzev | ||||||
3 | (407) | KIKTAVÝ Alex | 2010 | ZŠ Gemerská Košice | ||||||
4 | (386) | SZABO Šimon | 2010 | Súkromná ZŠ Didacticus, Košice | ||||||
5 | (395) | VARGA Oliver | 2009 | Trebišov | ||||||
6 | (414) | BROSZTL Lukáš | 2009 | ZŠ - Grundschule Medzev | ||||||
7 | (417) | SZALKA Maxim | 2009 | ZŠ - Grundschule Medzev | ||||||
8 | (424) | ONDREJČÍK Adam | 2009 | ZŠ Dobšiná |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 20.08.2020 10:06
1 | (445) | SAKMÁR Viktor | 2009 | ZŠ Mateja Lechkého Košice | ||||||
2 | (438) | JAVORSKÝ Tobias | 2009 | ZŠ Kežmarská Košice | ||||||
3 | (429) | SKUBEŇ Sebastián | 2010 | ZŠ Fábryho Košice | ||||||
4 | (427) | CIBULA Roman | 2010 | ZŠ Drábova | ||||||
5 | (428) | TAMÁŠ Viliam | 2010 | ZŠ Fábryho Košice | ||||||
6 | (435) | TILLER Boris | 2010 | ZŠ Janigova Košice | ||||||
7 | (441) | BABUŠČÁK Marek | 2010 | ZŠ Kežmarská Košice | ||||||
8 | (449) | GAJDOŠ Ján | 2010 | ZŠ Nám. L. Novomestkého Košice |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 20.08.2020 10:08
1 | (478) | MIKLOŠ Sebastian | 2010 | ZŠ Trebišovská Košice | ||||||
2 | (474) | HAVRILLA Adrián | 2009 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | ||||||
3 | (467) | EŠTOK Michal | 2009 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | ||||||
4 | (454) | SOPKO Patrik | 2010 | ZŠ Ruskov | ||||||
5 | (455) | TAKÁČ Patrik | 2010 | ZŠ Ruskov | ||||||
6 | (472) | VINC Lukáš | 2009 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | ||||||
7 | (477) | ZÁMBORSKÝ Peter | 2009 | ZŠ Trebišov | ||||||
8 | (484) | ČONKA Lukáš | 2010 | ZŠ Žakovce |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 20.08.2020 10:10
2 | (510) | FAIZI Samir | 2009 | ZŠ Štefánika Lučenec | ||||||
3 | (495) | PALOVIČ Daniel | 2009 | ZŠ Pionierska Čaňa | ||||||
4 | (493) | BITTÓ Daniel | 2010 | ZŠ Pionierska Čaňa | ||||||
5 | (494) | MARCIN Lukáš | 2009 | ZŠ Pionierska Čaňa | ||||||
6 | (498) | PELEGRÍN Lukáš | 2010 | ZŠ s MŠ Čečejovce |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.