20 | 10.09.2020 10:45
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | KUCÁKOVÁ Nela | 2010 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 9,36 | |
2 | ANDRISOVÁ Lucia | 2009 | ZŠ P.Horova Michalovce | 9,53 | |
3 | KOPKÁŠOVÁ Nela | 2009 | ZŠ Fullu Košice | 9,63 | |
4 | BYRTUSOVÁ Katarína | 2009 | ZŠ Polianska Košice | 9,89 | |
5 | JENČURÁKOVÁ Lucia | 2010 | ZŠ Budimír | 9,97 | |
6 | DRANČÁKOVÁ Tamara | 2009 | ZŠ Gemerská 2 Košice | 10,29 | |
7 | GALDUNOVÁ Laura | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | 10,35 | |
8 | ULIČIANSKA Soňa | 2009 | ZŠ Pavla Mudroňa Martin | 10,56 | |
9 | BEREZŇANINOVÁ Karolína | 2009 | ZŠ Staničná Košice | 10,66 | |
10 | ŽUPČÁNOVÁ Viktória | 2010 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 10,78 | |
11 | SMOLINSKA Miroslava Saen | 2009 | ZŠ Kežmarská Košice | 10,83 | |
12 | BALÁZSOVÁ Vanesa | 2009 | ZŠ s MŠ Terňa | 10,92 | |
13 | JACKULÍKOVÁ Barbora | 2010 | ZŠ s MŠ Nižna brána Kežmarok | 11,08 | |
14 | BODNÁROVÁ Petronela | 2009 | ZŠ s MŠ Čečejovce | 11,12 | |
15 | MARCINOVÁ Ema | 2009 | ZŠ s MŠ Lemešany | 11,15 | |
16 | PRAMUKOVÁ Martina | 2009 | ZŠ Postupimska Košice | 11,29 | |
17 | ANDEROVSKÁ Nina | 2009 | ZŠ Čaňa | 11,32 | |
18 | SIBERTOVÁ Viktória | 2010 | SZŠ Tr. SNP 104 Košice | 11,64 | |
19 | GUJDOVÁ Sofia | 2009 | ZŠ Podjavorinskej Košice | 11,82 | |
20 | NAGYOVÁ Sophia | 2009 | ZŠ Hroncova 23 Košice | 12,18 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 10:45
-0,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | ANDRISOVÁ Lucia | 2009 | ZŠ P.Horova Michalovce | 9,53 | |
2 | BALÁZSOVÁ Vanesa | 2009 | ZŠ s MŠ Terňa | 10,92 | |
3 | ANDEROVSKÁ Nina | 2009 | ZŠ Čaňa | 11,32 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 10:47
+0,3 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | BYRTUSOVÁ Katarína | 2009 | ZŠ Polianska Košice | 9,89 | |
2 | BEREZŇANINOVÁ Karolína | 2009 | ZŠ Staničná Košice | 10,66 | |
3 | BODNÁROVÁ Petronela | 2009 | ZŠ s MŠ Čečejovce | 11,12 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 10:49
+0,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | DRANČÁKOVÁ Tamara | 2009 | ZŠ Gemerská 2 Košice | 10,29 | |
2 | GALDUNOVÁ Laura | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | 10,35 | |
3 | GUJDOVÁ Sofia | 2009 | ZŠ Podjavorinskej Košice | 11,82 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 10:51
-0,1 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | KOPKÁŠOVÁ Nela | 2009 | ZŠ Fullu Košice | 9,63 | |
2 | JENČURÁKOVÁ Lucia | 2010 | ZŠ Budimír | 9,97 | |
3 | JACKULÍKOVÁ Barbora | 2010 | ZŠ s MŠ Nižna brána Kežmarok | 11,08 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 10:53
+0,1 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | KUCÁKOVÁ Nela | 2010 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 9,36 | |
2 | MARCINOVÁ Ema | 2009 | ZŠ s MŠ Lemešany | 11,15 | |
3 | NAGYOVÁ Sophia | 2009 | ZŠ Hroncova 23 Košice | 12,18 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 10:55
+0,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | SMOLINSKA Miroslava Saen | 2009 | ZŠ Kežmarská Košice | 10,83 | |
2 | PRAMUKOVÁ Martina | 2009 | ZŠ Postupimska Košice | 11,29 | |
3 | SIBERTOVÁ Viktória | 2010 | SZŠ Tr. SNP 104 Košice | 11,64 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
2 | 10.09.2020 10:57
+0,5 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | ULIČIANSKA Soňa | 2009 | ZŠ Pavla Mudroňa Martin | 10,56 | |
2 | ŽUPČÁNOVÁ Viktória | 2010 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 10,78 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.