PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:00
1 | (29) | STANOVÁ Bibiana | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
2 | (28) | SPRUŠASKÁ Lujza | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
3 | (27) | DRÁBEKOVÁ Natália | 2011 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
4 | (26) | DRÁBEKOVÁ Natalia | 2011 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
5 | (32) | CIMENCI Vesna | 2011 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
6 | (31) | STANOVÁ Bibiana | 2010 | Atletický oddiel Partizánske |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:02
1 | (43) | ŠKULTÉTYOVÁ Nela | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
2 | (42) | ŠEVČÍKOVÁ Laura | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
3 | (41) | SEGEŠOVÁ Agáta | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
4 | (40) | AVENOVÁ Alena | 2011 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
5 | (53) | REŠETÁROVÁ Eliška | 2011 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | ||||||
6 | (52) | REBIDÁŠOVÁ Eliška | 2010 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:04
1 | (78) | PAUČOVÁ Nicole | 2011 | AK Danica Zvolen | ||||||
2 | (77) | MARKECHOVÁ Jana | 2010 | AK Danica Zvolen | ||||||
3 | (60) | KURIMSKÁ Simona | 2010 | CVČ Liptovský Mikuláš | ||||||
4 | (54) | ROMANOVÁ Nina | 2011 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | ||||||
5 | (113) | GLOVŇOVÁ Veronika | 2011 | F.R.E.S.H. Zvolen | ||||||
6 | (112) | BABICOVÁ Nelly | 2010 | F.R.E.S.H. Zvolen |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:06
1 | (120) | URDOVÁ Zoja | 2010 | F.R.E.S.H. Zvolen | ||||||
2 | (119) | ŤAVODOVÁ Sabína | 2010 | F.R.E.S.H. Zvolen | ||||||
3 | (118) | PETRÍKOVÁ Sofia | 2010 | F.R.E.S.H. Zvolen | ||||||
4 | (115) | KOREČKOVÁ Dominika | 2011 | F.R.E.S.H. Zvolen | ||||||
5 | (140) | PAVLENDOVÁ Michaela | 2011 | KSŠ sv. F. Assiského Banská Štiavnica | ||||||
6 | (139) | PAVLENDOVÁ Martina | 2011 | KSŠ sv. F. Assiského Banská Štiavnica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:08
1 | (171) | OSTRIHOŇOVÁ Simona | 2010 | ŠK Detva v pohybe | ||||||
2 | (155) | LUPTÁKOVÁ Eliška | 2010 | AK Mostáreň Brezno | ||||||
3 | (149) | HUDECOVÁ Nikol | 2011 | AK Mostáreň Brezno | ||||||
4 | (144) | PÓCHOVÁ Mária | 2010 | Lučenec | ||||||
5 | (173) | SVOREŇOVÁ Nela | 2011 | ŠK Detva v pohybe | ||||||
6 | (172) | PRÍTULOVÁ Tatiana | 2011 | ŠK Detva v pohybe |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:10
1 | (215) | LÚCANÍKOVÁ Karin | 2010 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (213) | JELŽOVÁ Emma | 2011 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
3 | (212) | HAFFNEROVÁ Patrícia | 2010 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (210) | BIELIKOVÁ Patrícia | 2011 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
5 | (217) | MŰHL Hana | 2011 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
6 | (216) | MAREKOVÁ Tatiana | 2010 | MŠk Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:12
1 | (237) | BENEDEKOVÁ Eliška | 2011 | Vyhne | ||||||
2 | (236) | PÁLENÍKOVÁ Lucia | 2010 | umimbehat.cz | ||||||
3 | (235) | GÁPELOVÁ Jelka | 2010 | SZŠ Dráčik | ||||||
4 | (234) | FRAŇOVÁ Lilou | 2011 | SZŠ Dráčik | ||||||
5 | (252) | KRAJČIOVÁ Nikola | 2011 | ZŠ Hliník nad Hronom | ||||||
6 | (251) | KACZOVÁ Lea | 2010 | ZŠ Hliník nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:14
1 | (256) | VÍGLASKÁ Viktória | 2011 | ZŠ Hliník nad Hronom | ||||||
2 | (255) | URBANOVÁ Karolína | 2011 | ZŠ Hliník nad Hronom | ||||||
3 | (254) | STACHEROVÁ Viktória | 2010 | ZŠ Hliník nad Hronom | ||||||
4 | (253) | OLAJCOVÁ Ema | 2010 | ZŠ Hliník nad Hronom | ||||||
5 | (263) | ZIGOVÁ Sabína | 2010 | ZŠ Jána Zemana Nová Baňa | ||||||
6 | (262) | GAJDOŠOVÁ Barbora | 2010 | ZŠ Jána Zemana Nová Baňa |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:16
1 | (307) | RYŠAVÁ Nikola | 2010 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (306) | ROŠKOVÁ Natália | 2011 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
3 | (305) | MEŇUŠOVÁ Michaela | 2011 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (293) | DUBOVSKÁ Lenka | 2010 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
5 | (322) | LŐKEOVÁ Nela Júlia | 2010 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | ||||||
6 | (310) | JAKUBÍKOVÁ Olívia | 2011 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:18
1 | (356) | SEKOVÁ Alexandra | 2010 | ZŠ s MŠ Senohrad | ||||||
2 | (354) | DVORSKÁ Ema | 2010 | ZŠ s MŠ Senohrad | ||||||
3 | (330) | YILDIZ Vanessa | 2010 | ZŠ M.R. Štefánika Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (323) | CHUDÁ Dominika | 2010 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | ||||||
5 | (358) | SUCHÁROVÁ Veronika | 2010 | ZŠ s MŠ Senohrad | ||||||
6 | (357) | SLÚKOVÁ Karolína | 2010 | ZŠ s MŠ Senohrad |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
2 | 25.06.2021 09:20
3 | (873) | MÔCOVÁ Alexandra | 2011 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (870) | MATONOKOVÁ Nella | 2010 | MŠk Žiar nad Hronom |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.