100m - Najmladšie žiačky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NL | 16,74 | SCHMIDTMAYEROVÁ Mia | AK ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 25.06.2021 | Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.06.2021 09:00
1 | (475) | KALISKÁ Katarína | 2014 | Naša atletika Bratislava | ||||||
2 | (440) | ŠČEVÍKOVÁ Greta | 2014 | ŠK Run For Fun Bratislava | ||||||
3 | (408) | PERAŠÍNOVÁ Natália | 2014 | KĽŠ KRYHA Bratislava | ||||||
4 | (371) | HUŠKOVÁ Natália | 2014 | AK Borský Svätý Jur | ||||||
5 | (403) | MORAVČÍKOVÁ Michaela | 2015 | KĽŠ KRYHA Bratislava | ||||||
6 | (433) | PLICHTOVÁ Melánia | 2014 | ŠK Run For Fun Bratislava | ||||||
7 | (470) | HERSI Elsa Marlene | 2017 | Naša atletika Bratislava | ||||||
8 | (477) | KÁTLOVSKÁ Hanka | 2015 | Naša atletika Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.06.2021 09:02
1 | (526) | JANUŠ Júlia | 2014 | Atletický klub AC Malacky | ||||||
2 | (514) | OVČÍKOVÁ Kristína | 2014 | Lesky´s runners | ||||||
3 | (496) | SUSA Ester | 2015 | Naša atletika Bratislava | ||||||
4 | (479) | KRESŤANKOVÁ Ema | 2014 | Naša atletika Bratislava | ||||||
5 | (487) | PODMANICKA Mia | 2014 | Naša atletika Bratislava | ||||||
6 | (503) | ŠVECOVÁ Liliana | 2015 | Naša atletika Bratislava | ||||||
7 | (516) | POLOHOVÁ Daniela | 2014 | Lesky´s runners | ||||||
8 | (541) | VANEKOVÁ Adela | 2014 | Atletický klub AC Malacky |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.06.2021 09:04
1 | (651) | BAČOVÁ Timea | 2015 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | ||||||
2 | (612) | KRIŠKOVÁ Viktoria | 2015 | TJ Družba Piešťany | ||||||
3 | (574) | KUTUNSKÁ Alana | 2014 | AC Stavbár Nitra | ||||||
4 | (547) | FOLTÍNOVÁ Zoja | 2014 | AO TJ Spartak Myjava | ||||||
5 | (559) | DREVENAKOVA Diana | 2015 | AC Stavbár Nitra | ||||||
6 | (593) | VEREŠOVÁ Linda | 2015 | AC Stavbár Nitra | ||||||
7 | (623) | KOZOVÁ Dominika | 2014 | Atletický klub Puma Senec | ||||||
8 | (663) | MAREKOVÁ Vladimíra | 2014 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.06.2021 09:06
1 | (704) | OLŠOVÁ Dominika | 2014 | Bratislava | ||||||
2 | (698) | DÖMÉNY Lia | 2019 | #coachjanciteam | ||||||
3 | (681) | VAN Knippenbergh Nikki | 2015 | Atletika JOJO Lamač | ||||||
4 | (668) | ŠUMÁKOVÁ Ela | 2014 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | ||||||
5 | (677) | SASINKOVÁ Lenka | 2015 | Atletika JOJO Lamač | ||||||
6 | (686) | FEKETE Viktoria | 2017 | Deti v pohybe Šamorín | ||||||
7 | (701) | KRIŠKOVÁ Tamara | 2017 | Bratislava | ||||||
8 | (705) | SLANINKOVÁ Eliška | 2018 | Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.06.2021 09:08
1 | (736) | BESEDOVÁ Hanka | 2015 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | ||||||
2 | (719) | KLOBUSICKÁ Kristina | 2016 | Longital sport club A | ||||||
3 | (715) | ANTALIKOVÁ Laura | 2015 | Košice | ||||||
4 | (706) | MÔCIKOVÁ Ela | 2018 | Bratislava Runners | ||||||
5 | (713) | TEPLICOVA Jasmin | 2015 | Giga kids | ||||||
6 | (718) | KAROLINA Klobusicka | 2014 | Longital sport club A | ||||||
7 | (733) | ALBERTOVÁ Karin | 2014 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | ||||||
8 | (784) | SOKOLOVÁ Ela | 2014 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 28.06.2021 09:10
2 | (830) | DEKRÉTOVÁ Lilien | 2014 | ZS Tbiliska Bratislava | ||||||
3 | (818) | PALIČKOVÁ Emma | 2014 | SŠI Hrdličkova Bratislava | ||||||
4 | (804) | MADĚŘIČ Amelie | 2014 | SŠ SV. Rodiny Gercenova Bratislava | ||||||
5 | (807) | PÁLENIKOVÁ Lucia | 2014 | SŠ SV. Rodiny Gercenova Bratislava | ||||||
6 | (827) | ANTALOVÁ Anna | 2014 | Sunny team BA | ||||||
7 | (836) | MIKULOVÁ Mia | 2014 | ZŠ Karloveská Bratislava | ||||||
8 | (704) | OLŠOVÁ Dominika | 2014 | Bratislava |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.