logo

Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu

Bratislava - Čunovo 20.11.2021

Výsledky

10 km - Muži vytrvalci

PDF štartovná listina | PDF výsledky

38 | 20.11.2021 14:40

Por. Št.č. Meno Výkon Odstup Body
medal (344) SVK FRAŇO Peter 33:46
medal (356) SVK HLADÍK Marek 33:51 +0:05 2
medal (363) SVK HUJSA Matúš 34:45 +0:59
4 (346) SVK TOMEČEK Radovan 34:45 +0:59 4
5 (366) SVK KOMPAS Matúš 35:10 +1:24
6 (349) SVK HASCH Henrich 35:13 +1:27
7 (358) SVK KOVÁČ Michal 35:21 +1:35 7
8 (378) SVK FRIDMANSKÝ Denis 35:23 +1:37
9 (351) SVK RUSINA Martin 35:23 +1:37 9
10 (377) SVK BUČO Robin 35:32 +1:46 10
11 (352) SVK KOŠÚT Mário 35:40 +1:54
12 (355) SVK IVANIUTA Taras(C) 35:46 +2:00
13 (362) SVK MIHALOV Adam 35:49 +2:03
14 (368) SVK SCHIEBER Matej 36:09 +2:23
15 (357) SVK KUBO Ondrej 36:22 +2:36 15
16 (354) SVK HAVIARIK Jakub 36:45 +2:59
17 (367) SVK KUBOVČÍK Michal 36:54 +3:08
18 (343) SVK KOZLOVSKÝ Matúš 37:06 +3:20 18
19 (353) SVK ČUDRNÁK Peter 37:23 +3:37
20 (364) SVK ORAWETZ Richard 37:34 +3:48
21 (375) SVK KUBIČKA Lukáš 37:38 +3:52 21
22 (359) SVK ŽÁČIK Peter 37:51 +4:05
23 (345) SVK ZAŤKO Martin 37:54 +4:08 23
24 (365) SVK ŠVEC Matej 38:41 +4:55
25 (381) SVK ZAŤKO Dominik 38:49 +5:03
26 (347) SVK VETRÁK Ján 39:02 +5:16
27 (376) SVK LAZAR Marek 39:48 +6:02 27
28 (369) SVK PLEVÁK Milan 39:53 +6:07
29 (374) SVK MARČIČIAK Lukáš 40:37 +6:51 29
30 (350) SVK PAVLIČKO Marek 40:57 +7:11
31 (371) SVK JUNAS Dušan 42:32 +8:46 31
32 (372) SVK PRŠEK Henrich 46:29 +12:43 32
33 (373) SVK HUPKO Štefan 46:29 +12:43 33
(348) SVK ĎURICA Peter DNF
(360) SVK TOLKUNOV Tomáš DNF
(370) SVK VAŠKO Martin DNS
(379) SVK DÖMÉNY Ján DNS
(380) SVK OZORÁK Miroslav DNS
1 km # 2 km # 3 km # 4 km # 5 km # 6 km # 7 km # 8 km # 9 km # 10 km #
1 (344) FRAŇO Peter 3:22 5. 6:46 4. 10:08 3. 13:31 3. 16:58 4. 20:30 2. 23:50 2. 27:10 2. 30:33 2. 33:46 1.
2 (356) HLADÍK Marek 3:18 1. 6:39 1. 10:02 1. 13:27 1. 16:52 1. 20:18 1. 23:46 1. 27:10 1. 30:33 1. 33:51 2.
3 (363) HUJSA Matúš 3:23 6. 6:48 7. 10:16 7. 13:45 6. 17:14 5. 20:47 6. 24:19 4. 27:51 4. 31:22 3. 34:45 3.
4 (346) TOMEČEK Radovan 3:23 8. 6:46 5. 10:08 4. 13:31 2. 16:58 2. 20:30 3. 24:09 3. 27:51 3. 31:23 4. 34:45 4.
5 (366) KOMPAS Matúš 3:28 13. 6:55 11. 10:26 10. 13:59 8. 17:30 8. 21:00 7. 24:27 6. 27:58 5. 31:35 5. 35:10 5.
6 (349) HASCH Henrich 3:22 3. 6:45 3. 10:14 5. 13:44 5. 17:14 6. 20:47 5. 24:22 5. 28:03 6. 31:44 6. 35:13 6.
7 (358) KOVÁČ Michal 3:32 20. 6:58 15. 10:27 11. 14:00 9. 17:34 10. 21:10 9. 24:45 7. 28:22 8. 31:57 7. 35:21 7.
8 (378) FRIDMANSKÝ Denis 3:30 18. 7:00 18. 10:33 17. 14:07 16. 17:41 15. 21:15 13. 24:49 11. 28:28 10. 32:04 9. 35:23 8.
9 (351) RUSINA Martin 3:26 11. 6:56 12. 10:27 13. 14:02 14. 17:36 13. 21:14 12. 24:48 9. 28:22 7. 31:58 8. 35:23 9.
10 (377) BUČO Robin 3:29 15. 6:56 14. 10:28 15. 14:02 13. 17:34 9. 21:11 10. 24:54 12. 28:33 12. 32:07 11. 35:32 10.
11 (352) KOŠÚT Mário 3:29 16. 6:58 16. 10:28 14. 14:01 11. 17:35 11. 21:11 11. 24:49 10. 28:29 11. 32:07 10. 35:40 11.
12 (355) IVANIUTA Taras(C) 3:22 4. 6:47 6. 10:15 6. 13:46 7. 17:21 7. 21:03 8. 24:46 8. 28:27 9. 32:08 12. 35:46 12.
13 (362) MIHALOV Adam 3:32 21. 7:02 20. 10:37 19. 14:11 17. 17:44 17. 21:18 14. 24:58 13. 28:38 13. 32:17 13. 35:49 13.
14 (368) SCHIEBER Matej 3:27 12. 6:56 13. 10:29 16. 14:03 15. 17:43 16. 21:24 17. 25:06 16. 28:42 14. 32:20 14. 36:09 14.
15 (357) KUBO Ondrej 3:23 7. 6:50 8. 10:25 8. 14:02 12. 17:39 14. 21:20 16. 25:01 14. 28:47 15. 32:34 15. 36:22 15.
16 (354) HAVIARIK Jakub 3:23 9. 6:50 9. 10:25 9. 14:01 10. 17:36 12. 21:18 15. 25:05 15. 28:56 16. 32:50 16. 36:45 16.
17 (367) KUBOVČÍK Michal 3:36 25. 7:05 21. 10:39 20. 14:19 19. 18:05 19. 21:49 18. 25:37 17. 29:29 17. 33:18 17. 36:54 17.
18 (343) KOZLOVSKÝ Matúš 3:24 10. 6:51 10. 10:27 12. 14:13 18. 18:02 18. 21:52 19. 25:42 18. 29:29 18. 33:22 18. 37:06 18.
19 (353) ČUDRNÁK Peter 3:32 19. 7:13 22. 10:58 22. 14:45 22. 18:31 22. 22:20 21. 26:06 20. 29:53 19. 33:39 19. 37:23 19.
20 (364) ORAWETZ Richard 3:36 24. 7:17 23. 11:02 24. 14:52 24. 18:41 24. 22:28 24. 26:15 22. 30:00 20. 33:47 20. 37:34 20.
21 (375) KUBIČKA Lukáš 3:30 17. 6:58 17. 10:36 18. 14:30 21. 18:29 21. 22:25 23. 26:20 23. 30:16 23. 34:08 23. 37:38 21.
22 (359) ŽÁČIK Peter 3:29 14. 7:00 19. 10:42 21. 14:28 20. 18:16 20. 22:07 20. 26:04 19. 30:01 21. 33:56 21. 37:51 22.
23 (345) ZAŤKO Martin 3:36 23. 7:18 24. 11:00 23. 14:48 23. 18:35 23. 22:23 22. 26:11 21. 30:10 22. 34:07 22. 37:54 23.
24 (365) ŠVEC Matej 3:42 27. 7:28 27. 11:20 25. 15:11 25. 19:08 26. 23:05 26. 27:01 24. 30:58 24. 34:52 24. 38:41 24.
25 (381) ZAŤKO Dominik 3:44 29. 7:33 28. 11:22 27. 15:12 27. 19:09 27. 23:05 27. 27:03 26. 30:58 25. 34:55 25. 38:49 25.
26 (347) VETRÁK Ján 3:41 26. 7:27 26. 11:20 26. 15:11 26. 19:08 25. 23:04 25. 27:02 25. 30:59 26. 35:03 26. 39:02 26.
27 (376) LAZAR Marek 3:49 32. 7:43 31. 11:42 31. 15:40 31. 19:39 30. 23:41 29. 27:43 28. 31:50 28. 35:58 28. 39:48 27.
28 (369) PLEVÁK Milan 3:46 30. 7:39 30. 11:35 30. 15:35 29. 19:35 28. 23:36 28. 27:42 27. 31:50 27. 35:57 27. 39:53 28.
29 (374) MARČIČIAK Lukáš 3:44 28. 7:37 29. 11:35 29. 15:35 28. 19:37 29. 23:47 30. 28:02 29. 32:15 29. 36:27 29. 40:37 29.
30 (350) PAVLIČKO Marek 3:48 31. 7:43 32. 11:46 32. 15:53 33. 20:03 32. 24:15 31. 28:27 30. 32:41 30. 36:58 30. 40:57 30.
31 (371) JUNAS Dušan 3:49 33. 7:44 33. 11:46 33. 15:53 32. 20:05 33. 24:22 32. 28:55 31. 33:24 31. 38:03 31. 42:32 31.
32 (372) PRŠEK Henrich 4:03 35. 8:26 34. 12:56 34. 17:32 34. 22:09 34. 26:51 33. 31:41 32. 36:37 32. 41:32 33. 46:29 32.
33 (373) HUPKO Štefan 4:03 34. 8:26 35. 12:56 35. 17:33 35. 22:10 35. 26:52 34. 31:41 33. 36:37 33. 41:32 32. 46:29 33.
(348) ĎURICA Peter 3:18 2. 6:40 2. 10:04 2. 13:32 4. 16:58 3. 20:36 4.
(360) TOLKUNOV Tomáš 3:35 22. 7:22 25. 11:27 28. 15:36 30. 19:54 31.
Bodovanie po 3 disciplínach
AK Mostáreň Brezno 1
Naša atletika Bratislava 3
Atletický klub AC Malacky 4
Slávia Trenčín o.z. 4
ŠK ŠOG Nitra 5
ŠK Run For Fun Bratislava 6
ŠK ACHILES Handlová 7
Univerzita Komenského-PRIF 7
Cassovia Running Team o.z. Košice 8
AK Spartak Dubnica nad Váhom 9
Žilinská univerzita 9
AC Kriváň Liptovský Mikuláš 10
STU Bratislava 12
TJ OBAL SERVIS Košice 19
Klub orientačného behu Sokol Pezinok 20
AK Junior Holič 21
1.Atletický klub Humenné 23
AK Steeple Poprad 26
Bratislavský maratón 26
AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 30
AC Stavbár Nitra 33
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 33
Zdravie v pohybe Lučatín 36
Športový klub polície Bratislava 44
Bežecký klub Lysá pod Makytou 52
Atletický club Nové Zámky 61
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 68
Individuálny člen SAZ 71
AO TJ Slávia STU Bratislava 75
Atletický klub ZTS Martin 87
Atletický klub Bojničky 96

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže