21 | 08.09.2021 08:30
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JURÍKOVÁ Nina | 2008 | ZŠ Tomášikova Košice | 9,12 | 536 | |
2 | ANDRISOVÁ Lucia | 2009 | ZŠ Pavla Horova Michalovce | 9,25 | 504 | |
3 | GAJDOŠOVÁ Eliška | 2008 | AK ZŠ s MŠ Terňa | 9,32 | 487 | |
4 | HARČÁROVÁ Emma | 2008 | ZŠ s MŠ Čečejovce | 9,39 | 470 | |
5 | GAJDOŠOVÁ Timea | 2008 | ZŠ Komenskeho Trebišov | 9,54 | 435 | |
6 | KOPKÁŠOVÁ Nela | 2009 | ZŠ Maurerova Košice | 9,67 | 406 | |
7 | PARKANSKÁ Sára | 2008 | - | 9,81 | 376 | |
8 | HUDÁKOVÁ Darina | 2008 | ZŠ Belehradská Košice | 9,87 | 363 | |
9 | POLYÁKOVÁ Veronika | 2008 | ZŠ Ľ. Podjavorinskej Košice | 10,17 | 302 | |
10 | KRÁĽOVIČOVÁ Michaela | 2008 | ZŠ Abovská Košice | 10,36 | 267 | |
11 | VARGOVÁ Nataša | 2008 | - | 10,40 | 259 | |
12 | STANKOVIČ Natália | 2009 | ZŠ Nám. L. Novomeského Košice | 10,48 | 245 | |
=13 | BEGALOVÁ Nela | 2009 | ZŠ s MŠ Masarykova Košice | 10,92 | 173 | |
=13 | PACKAŇOVÁ Barbora | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | 10,92 | 173 | |
15 | SAENZ SMOLINSKA Miroslava | 2009 | ZŠ Kežmarská Košice | 11,10 | 147 | |
16 | RYBÁRIKOVÁ Daniela | 2010 | ZŠ Staničná Košice | 11,30 | 120 | |
17 | BODIOVÁ Viktória | 2009 | ZŠ Postupimska Košice | 13,43 | ||
PÉTER Kitty | 2008 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | DNS | |||
WEISEROVÁ Sofia | 2008 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | DNS | |||
ANDEROVSKÁ Nina | 2009 | ZS Čaňa | DNS | |||
GALDUNOVÁ Laura | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 08.09.2021 08:30
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ANDRISOVÁ Lucia | 2009 | ZŠ Pavla Horova Michalovce | 9,25 | 504 | |
2 | BEGALOVÁ Nela | 2009 | ZŠ s MŠ Masarykova Košice | 10,92 | 173 | |
ANDEROVSKÁ Nina | 2009 | ZS Čaňa | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 08.09.2021 08:32
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GAJDOŠOVÁ Eliška | 2008 | AK ZŠ s MŠ Terňa | 9,32 | 487 | |
2 | GAJDOŠOVÁ Timea | 2008 | ZŠ Komenskeho Trebišov | 9,54 | 435 | |
3 | BODIOVÁ Viktória | 2009 | ZŠ Postupimska Košice | 13,43 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 08.09.2021 08:34
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HARČÁROVÁ Emma | 2008 | ZŠ s MŠ Čečejovce | 9,39 | 470 | |
2 | HUDÁKOVÁ Darina | 2008 | ZŠ Belehradská Košice | 9,87 | 363 | |
GALDUNOVÁ Laura | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 08.09.2021 08:36
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JURÍKOVÁ Nina | 2008 | ZŠ Tomášikova Košice | 9,12 | 536 | |
2 | KOPKÁŠOVÁ Nela | 2009 | ZŠ Maurerova Košice | 9,67 | 406 | |
3 | KRÁĽOVIČOVÁ Michaela | 2008 | ZŠ Abovská Košice | 10,36 | 267 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 08.09.2021 08:38
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PARKANSKÁ Sára | 2008 | - | 9,81 | 376 | |
2 | PACKAŇOVÁ Barbora | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | 10,92 | 173 | |
PÉTER Kitty | 2008 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 08.09.2021 08:40
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | POLYÁKOVÁ Veronika | 2008 | ZŠ Ľ. Podjavorinskej Košice | 10,17 | 302 | |
2 | SAENZ SMOLINSKA Miroslava | 2009 | ZŠ Kežmarská Košice | 11,10 | 147 | |
3 | RYBÁRIKOVÁ Daniela | 2010 | ZŠ Staničná Košice | 11,30 | 120 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 08.09.2021 08:42
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | VARGOVÁ Nataša | 2008 | - | 10,40 | 259 | |
2 | STANKOVIČ Natália | 2009 | ZŠ Nám. L. Novomeského Košice | 10,48 | 245 | |
WEISEROVÁ Sofia | 2008 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | DNS |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.