24 | 23.05.2022 09:00
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BOHÁČ Michal | 2011 | ŠK Run For Fun Bratislava | 47,36 | SB | |
2 | MRÁZ Richard | 2012 | Atletický klub AC Malacky | 47,92 | SB | |
3 | CIBULKA Richard | 2011 | AO TJ Spartak Myjava | 48,02 | SB | |
4 | VEISENPACHER Leo Jozef | 2011 | ZŠ Nad Medzou Spišská Nová Ves | 48,25 | ||
5 | MATEJOV Alex | 2011 | ŠK Jablonica | 48,33 | SB | |
6 | PIGULA Lukáš | 2011 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | 49,17 | SB | |
7 | KRŠKA Tadeáš | 2011 | Ružomberok | 50,21 | ||
8 | ONTKOC Jakub | 2011 | AK AŠK Slávia Trnava | 50,27 | SB | |
9 | KOŠARIŠŤAN Dávid | 2011 | AC Stavbár Nitra | 50,65 | SB | |
10 | PILKA David | 2011 | Modra | 50,97 | ||
11 | HABA Krištof | 2011 | Atletický klub AC Malacky | 51,11 | ||
12 | PILKA Filip | 2011 | Modra | 51,19 | SB | |
13 | KOLLÁR Matej | 2011 | Bežecká akadémia Marcela Matanina | 51,31 | ||
14 | LIPTÁK Ján | 2012 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 51,67 | SB | |
15 | ZAMBORSKÝ Filip | 2011 | Oravská Polhora | 51,71 | SB | |
16 | BRYNDZA Šimon | 2012 | AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves | 51,74 | SB | |
17 | HUŇAVÝ Ladislav | 2011 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | 51,75 | SB | |
18 | HUDÁČ Miroslav | 2011 | ZŠ Žakovce | 52,06 | ||
19 | HAMRAN Adam | 2012 | Barani BB | 52,14 | SB | |
20 | SOČUVKA Tomáš | 2011 | ZŠ Ruskov | 52,25 | ||
21 | BEDNÁR Jakub Sebastian | 2012 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 52,34 | ||
22 | MURÍN Šimon | 2011 | Oravská Polhora | 52,99 | ||
23 | SEKERÁK Matej | 2011 | ZŠ Požiarnická Košice | 54,04 | ||
24 | VEISENPACHER Adam | 2011 | ZŠ Nad Medzou Spišská Nová Ves | 55,43 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 23.05.2022 09:00
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BOHÁČ Michal | 2011 | ŠK Run For Fun Bratislava | 47,36 | SB | |
2 | MRÁZ Richard | 2012 | Atletický klub AC Malacky | 47,92 | SB | |
3 | CIBULKA Richard | 2011 | AO TJ Spartak Myjava | 48,02 | SB | |
4 | VEISENPACHER Leo Jozef | 2011 | ZŠ Nad Medzou Spišská Nová Ves | 48,25 | ||
5 | KRŠKA Tadeáš | 2011 | Ružomberok | 50,21 | ||
6 | ONTKOC Jakub | 2011 | AK AŠK Slávia Trnava | 50,27 | SB | |
7 | HABA Krištof | 2011 | Atletický klub AC Malacky | 51,11 | ||
8 | KOLLÁR Matej | 2011 | Bežecká akadémia Marcela Matanina | 51,31 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 23.05.2022 09:02
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MATEJOV Alex | 2011 | ŠK Jablonica | 48,33 | SB | |
2 | PIGULA Lukáš | 2011 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | 49,17 | SB | |
3 | KOŠARIŠŤAN Dávid | 2011 | AC Stavbár Nitra | 50,65 | SB | |
4 | PILKA David | 2011 | Modra | 50,97 | ||
5 | PILKA Filip | 2011 | Modra | 51,19 | SB | |
6 | HUDÁČ Miroslav | 2011 | ZŠ Žakovce | 52,06 | ||
7 | SOČUVKA Tomáš | 2011 | ZŠ Ruskov | 52,25 | ||
8 | BEDNÁR Jakub Sebastian | 2012 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 52,34 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 23.05.2022 09:04
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LIPTÁK Ján | 2012 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 51,67 | SB | |
2 | ZAMBORSKÝ Filip | 2011 | Oravská Polhora | 51,71 | SB | |
3 | BRYNDZA Šimon | 2012 | AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves | 51,74 | SB | |
4 | HUŇAVÝ Ladislav | 2011 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | 51,75 | SB | |
5 | HAMRAN Adam | 2012 | Barani BB | 52,14 | SB | |
6 | MURÍN Šimon | 2011 | Oravská Polhora | 52,99 | ||
7 | SEKERÁK Matej | 2011 | ZŠ Požiarnická Košice | 54,04 | ||
8 | VEISENPACHER Adam | 2011 | ZŠ Nad Medzou Spišská Nová Ves | 55,43 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.