logo

Dudinská päťdesiatka 2016 - IAAF Race Walking Challenge

Dudince 19.03.2016

20 km chôdza - Ženy do 23 rokov Rekordy
NR U23 1:32:48 MALÍKOVÁ Zuzana Atletický klub Šurany SVK 21.05.2005 Miskolc

Štartovná listina

20 km chôdza - Ženy

PDF štartovná listina | PDF výsledky

58 | 19.03.2016 14:00

(142) POL KAPERA Monika
(143) POL BEMOWSKA Joanna
(196) CZE KORVASOVÁ Tereza
(197) SVK GOLISOVÁ Jana
(198) SRB TOPIĆ Dušica
(199) POR MARQUES Catarina
(200) POR BARROS Edna
(201) BOL MARIN IBÁNEZ Martha
(202) LTU VAICIUKEVIČIUTÉ Živile
(204) HUN RÉCSEI Rita
(206) HUN BODORKÓS Tamásné
(207) HUN HORNYIK Petra PB 2:02:27
(195) CRO RENIĆ Ivana PB 2:00:31
(194) BEL SARRAZIN Annelies PB 1:59:40
(193) CZE SELNÍKOVÁ Anna PB 1:56:38
(192) SRB GOGOV Danica PB 1:54:41
(203) HUN RÉCSEI Petra PB 1:48:13
(191) SVK ČUBÁŇOVÁ Lucia PB 1:46:11
(190) RSA SCHULTZ Zelda PB 1:45:10
(189) UKR FERENTS Viktoriya PB 1:43:39
(187) USA RANDALL Susan PB 1:42:07
(360) GBR DAVIES Bethan PB 1:41:44
(185) SVK HORNÁKOVÁ Monika PB 1:41:35
(184) POL ELLWARD Agnieszka PB 1:40:59
(183) RSA SWART Corli PB 1:40:33
(361) GBR LEWIS Heather PB 1:39:03
(181) PER HANCCO Jessica PB 1:39:00
(205) HUN KOVÁCS Barbara PB 1:38:53
(180) RSA OOSTHUIZEN Anel PB 1:38:03
(178) CZE DRAHOTOVÁ Eliška PB 1:37:39
(177) POL ŚWIERCZYŃSKA Justyna PB 1:37:05
(179) BLR DARAZHUK Nadzeya PB 1:37:05
(176) COL CARRILLO Yeseida PB 1:36:57
(172) SUI POLLI Laura PB 1:33:22
(171) GUA PONCIO Maritza Rafaela PB 1:33:14
(170) SUI POLLI Marie PB 1:32:36
(169) POL GOLBA Katarzyna PB 1:32:32
(168) SVK CZAKOVÁ Mária PB 1:32:23
(167) COL GALVIS Sandra Viviana PB 1:31:57
(166) SVK GÁLIKOVÁ Mária PB 1:31:42
(165) MEX ORTEGA Alejandra PB 1:31:04
(164) POL SZWARNÓG Agnieszka PB 1:30:56
(163) GUA HERRERA PÉREZ Mayra PB 1:30:41
(162) LAT PASTARE Agnese PB 1:29:55
(159) GRE TSOUMELEKA Athanasia PB 1:29:12
(158) LTU AIDIETYTÉ Neringa PB 1:29:01
(157) POR FEITOR Susana PB 1:28:44
(156) GUA ORTIZ FLORES Mirna Sucely PB 1:28:31
(155) POR CABECINHA Ana PB 1:27:46
(154) ROU IOVAN-STEF Claudia PB 1:27:41
(153) ITA RIGAUDO Elisa PB 1:27:12
(152) CZE DRAHOTOVÁ Anežka PB 1:26:53
(151) ITA GIORGI Eleonora Anna PB 1:26:17
(173) BRA LOPEZ Cisiane Dutra SB 1:45:34 PB 1:33:44
(188) BOL CORONADO Stefany SB 1:42:41 PB 1:42:41
(174) BOL CORNEJO Wendy SB 1:37:00 PB 1:34:12
(175) BOL CASTRO Ángela SB 1:35:06 PB 1:35:06
(160) BRA ROCHA DE SENA Erica SB 1:34:04 PB 1:29:37