200m - Dorastenky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NIR | 24,80 | MICHALÍKOVÁ Barbora | ŠK Vital Bratislava | SVK | 22.02.2003 | Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 15:25
1 | TRNKOVÁ Viktória | 2000 | Atletický klub Bojničky | PB 29,25 | ||||||
2 | BEŇKOVÁ Melanie | 2000 | Miestny ŠK Borský Mikuláš | SB 27,56 | PB 27,56 | |||||
3 | MARTINUSOVÁ Kristína | 1999 | Atletický klub AC Malacky | PB 26,91 | ||||||
4 | BABICZOVÁ Veronika | 1999 | Atletický club Nové Zámky | SB 27,38 | PB 27,31 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 15:25
1 | WADINGEROVÁ Lucia | 1999 | AK Slávia UK Bratislava | PB 29,48 | ||||||
2 | ŠAJBENOVÁ Klára | 2000 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | SB 28,55 | PB 28,25 | |||||
3 | HOLUBÁŘOVÁ Věra | 2000 | AK Zlín | PB 26,95 | ||||||
4 | FILALI Anisa | 2000 | JAC Brno | PB 27,72 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 15:25
1 | DUDÍKOVÁ Ema | 2002 | AK Inter-SC Bratislava | PB 29,82 | ||||||
2 | KIŠKOVÁ Katarína | 2002 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | PB 28,13 | ||||||
3 | ŠEDOVÁ Zuzana | 2001 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | PB 27,95 | ||||||
4 | BURIANOVÁ Lenka | 2000 | JAC Brno | PB 28,12 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 15:25
1 | VYBÍRALOVÁ Lenka | 2000 | AK Slávia UK Bratislava | PB 33,33 | ||||||
2 | ZBOŘILOVÁ Michaela | 1999 | ŠK ŠOG Nitra | PB 28,69 | ||||||
3 | LUKÁČOVÁ Simona | 1999 | ŠK ŠOG Nitra | PB 28,25 | ||||||
4 | KUROVSKÁ Kristína | 2000 | AK AŠK Slávia Trnava | PB 28,42 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 15:25
1 | VALKOVÁ Zuzana | 1999 | Atletický club Nové Zámky | |||||||
2 | ŠIMEKOVÁ Natália | 2000 | AO TJ Slávia STU Bratislava | SB 29,78 | PB 29,78 | |||||
3 | ŠMIGOVÁ Katarína | 2000 | AO TJ Slávia STU Bratislava | SB 29,31 | PB 28,46 | |||||
4 | BUJNOVÁ Mária | 1999 | KĽŠ KRYHA Bratislava | SB 29,82 | PB 28,79 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 13.02.2016 15:25
2 | LEHOCKÁ Natália | 2000 | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
3 | RIZMANOVÁ Michaela | 1999 | Slávia Trenčín o.z. | |||||||
4 | SZABÓOVÁ Gabriella | 2000 | TJ Olympia Galanta |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 13.02.2016 15:25
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 13.02.2016 15:25
2 | ANTOLÍKOVÁ Karolína | 2000 | KĽŠ KRYHA Bratislava | |||||||
3 | JAVORSKÁ Nina | 2000 | AK Slávia TU Košice | |||||||
4 | DURKOŠOVÁ Sára | 2000 | Sokol Skalica |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.