300m - Staršie žiačky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NIR | 40,95 | ŠTUKOVÁ Alexandra | Atletický klub AC Malacky | SVK | 20.12.2005 | Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 12:50
1 | (27) | HOLEŠOVÁ Natália | 2002 | ŠK ŠOG Nitra | PB 46,24 | |||||
2 | (29) | IŠTVÁNOVÁ Katarína | 2001 | ŠK ŠOG Nitra | PB 46,17 | |||||
3 | (35) | ŠVECOVÁ Andrea | 2003 | ŠK ŠOG Nitra | PB 42,26 | |||||
4 | (3) | BARTEKOVÁ Sabina | 2002 | Atletika Nové Mesto nad Váhom | PB 45,28 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 13.02.2016 12:50
1 | (31) | KUBÍČKOVÁ Stela | 2001 | ŠK ŠOG Nitra | PB 47,80 | |||||
2 | (58) | STRNADOVÁ Klára | 2001 | AK Olymp Brno | PB 47,22 | |||||
3 | (33) | LEDECKÁ Daniela | 1996 | ŠK ŠOG Nitra | ||||||
4 | (37) | ZELEŇÁKOVÁ Monika | 1997 | ŠK ŠOG Nitra |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 13.02.2016 12:50
(42) | PODOLÁKOVÁ Paulína | 2002 | Slávia Trenčín o.z. | PB 49,30 | ||||||
(26) | GAVALOVIČOVÁ Zuzana | 2002 | ŠK ŠOG Nitra | PB 47,91 | ||||||
(40) | BALAJOVÁ Tamara | 2004 | Slávia Trenčín o.z. | PB 47,45 | ||||||
(52) | MIŠÍKOVÁ Klaudia | 2001 | AK Slávia UK Bratislava | SB 49,63 | PB 49,63 | |||||
(2) | KRIŽANOVIČOVÁ Ema | 2003 | AC Stavbár Nitra | SB 48,72 | PB 48,72 | |||||
(43) | SZTURCOVÁ Michaela | 2001 | Slávia Trenčín o.z. | SB 47,51 | PB 47,51 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 13.02.2016 12:50
(56) | GOMBÁROVÁ Barbora | 2004 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | PB 51,86 | ||||||
(23) | BÉDIOVÁ Ema | 2001 | ŠK ŠOG Nitra | PB 51,69 | ||||||
(24) | BROĎÁNIOVÁ Barbora | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | PB 50,10 | ||||||
(51) | IZÁKOVÁ Petra | 2001 | AK Slávia UK Bratislava | SB 52,17 | PB 52,02 | |||||
(17) | KOSMÁLOVÁ Simona | 2004 | Atletický klub Bojničky | SB 51,49 | PB 51,49 | |||||
(57) | LEVICKÁ Marína | 2002 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | SB 51,39 | PB 47,84 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 13.02.2016 12:50
(32) | LACINOVÁ Lucia | 2003 | ŠK ŠOG Nitra | PB 54,58 | ||||||
(41) | HARCEKOVÁ Mária | 2002 | Slávia Trenčín o.z. | PB 53,61 | ||||||
(4) | KUKUČKOVÁ Barbora | 2001 | Atletika Nové Mesto nad Váhom | PB 52,50 | ||||||
(38) | ŠIŠOLÁKOVÁ Petra | 2004 | TJ Olympia Galanta | PB 52,45 | ||||||
(15) | GRŇOVÁ Klára | 2005 | Atletický klub Bojničky | SB 54,63 | PB 54,63 | |||||
(1) | DUCHOŇOVÁ Ema | 2005 | AC Stavbár Nitra | SB 53,25 | PB 53,25 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 13.02.2016 12:50
(12) | RYBÁRIKOVÁ Natália | 2004 | Atletika ŠK Skalica | |||||||
(16) | HROTÍKOVÁ Zuzana | 2004 | Atletický klub Bojničky | |||||||
(22) | BALLOVÁ Tatiana | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
(30) | KATERINKOVÁ Veronika | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
(34) | SPAČKOVÁ Alexandra | 2003 | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
(55) | BOHUŠOVÁ Mária | 2001 | AK Spartak Dubnica nad Váhom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 13.02.2016 12:50
(13) | DRGOŇOVÁ Natália | 2001 | AK AŠK Slávia Trnava | |||||||
(59) | ŠIMEKOVÁ Mária | 2003 | Atletický klub AC Malacky | |||||||
(36) | UHRINOVÁ Paulína | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | PB Error | ||||||
(19) | SLOBODOVÁ Diana | 2005 | Atletický klub Bojničky | PB Error | ||||||
(49) | GREČKOVÁ Šarlota | 2005 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | PB Error | ||||||
(21) | LANGOVÁ Marianna | 2005 | AK Junior Holíč | PB Error |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 13.02.2016 12:50
(25) | BRYNDZOVÁ Nina | 2002 | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
(28) | HÚSKOVÁ Nina | 2002 | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
(47) | DEVALDOVÁ Diana | 2005 | AK Slávia TU Košice | |||||||
(48) | RUSNÁKOVÁ Viktória | 2004 | AK Slávia TU Košice | |||||||
(50) | GYOMRAIOVÁ Natália | 2002 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | |||||||
(53) | CHROMČÍKOVÁ Sandra | 2002 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | |||||||
(54) | KÁNOVÁ Bianka | 2003 | AK ŠK UMB Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 13.02.2016 12:50
(6) | DZIAKOVÁ Alžbeta | 2002 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | |||||||
(8) | MASÁROVÁ Laura | 2004 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | |||||||
(10) | POVAŽANOVÁ Marianna | 2002 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | |||||||
(14) | GELNAROVÁ Nina | 2002 | AK AŠK Slávia Trnava | |||||||
(20) | ŽIAKOVÁ Viktória | 2001 | Atletický klub Bojničky | |||||||
(44) | BEHANCOVÁ Sára | 2003 | Sokol Skalica | |||||||
(45) | KOPANICOVÁ Sára | 2001 | Sokol Skalica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 13.02.2016 12:50
(5) | ŠČEPKOVÁ Emma | 2005 | Atletika Nové Mesto nad Váhom | |||||||
(7) | HASAJOVÁ Eliška | 2005 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | |||||||
(9) | MOŠOVSKÁ Michaela | 2004 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | |||||||
(11) | REŽNÁKOVÁ Lucia | 2004 | Atletika ŠK Skalica | |||||||
(18) | MOSNÁKOVÁ Sabína | 2001 | Atletický klub Bojničky | |||||||
(39) | VARGOVÁ Vanda | 2003 | TJ Olympia Galanta | |||||||
(46) | PRÍKAZSKÁ Linda | 2004 | Sokol Skalica |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.