PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 11.03.2017 14:50
1 | (271) | TRUBAN Matúš | 2005 | Atletika ŠK Skalica | PB 2:07,22 | |||||
2 | (197) | DVORAN Matej | 2004 | Atletika Nové Mesto nad Váhom | PB 1:49,91 | |||||
3 | (259) | LICHANEC Šimon | 2005 | Atletika ŠK Skalica | SB 2:07,28 | PB 2:06,84 | ||||
4 | (198) | GRAJCARÍK Tomáš | 2004 | Atletika Nové Mesto nad Váhom | SB 1:33,13 | PB 1:33,13 | ||||
5 | (39) | ROJÍK Matúš | 2004 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | SB 1:56,90 | PB 1:56,90 | ||||
6 | (264) | PLAČKO Lukáš | 2005 | Atletika ŠK Skalica | SB 2:07,32 | PB 2:03,76 | ||||
7 | (275) | ZUBÁK Adam | 2004 | Atletika ŠK Skalica | PB 1:52,69 | |||||
8 | (132) | KOTRLA Timotej | 2004 | Atletický klub AC Malacky | PB 2:09,23 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
9 | 11.03.2017 14:52
1 | (193) | VANKO Marek | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | PB 2:36,97 | |||||
2 | (184) | PETRÍK Matej | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | PB 2:29,68 | |||||
3 | (407) | URSÍNY Bruno | 2005 | ŠK ŠOG Nitra | ||||||
3 | (162) | BALKO Leonard | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | PB 2:22,65 | |||||
4 | (336) | REMIŠ Ondrej | 2005 | AK AŠK Slávia Trnava | PB 2:14,82 | |||||
5 | (183) | PAVLE Peter | 2005 | ŠK ŠOG Nitra | PB 2:20,46 | |||||
6 | (188) | TÓTH Patrik | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | PB 2:24,30 | |||||
7 | (191) | VALENTÍNY Tomáš | 2005 | ŠK ŠOG Nitra | PB 2:36,41 | |||||
8 | (185) | RÁC Miloš | 2005 | ŠK ŠOG Nitra | PB 2:52,86 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
9 | 11.03.2017 14:54
1 | (109) | BINČÍK Peter | 2005 | Atletický klub AC Malacky | ||||||
2 | (21) | DENDIŠ Viktor | 2005 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | ||||||
3 | (2) | FÖLDES Filip | 2004 | AK Inter-SC Bratislava | ||||||
4 | (164) | BELICA Róbert | 2005 | ŠK ŠOG Nitra | PB 2:59,51 | |||||
5 | (1) | ČERY Michal | 2005 | AK Inter-SC Bratislava | ||||||
5 | (345) | VADOVIČ Daniel | 2005 | AK AŠK Slávia Trnava | ||||||
6 | (4) | GAVAČ Gregor | 2004 | AK Inter-SC Bratislava | ||||||
7 | (41) | ŠNÍRER Martin | 2005 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | ||||||
8 | (113) | DANIHEL Daniel | 2005 | Atletický klub AC Malacky |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
9 | 11.03.2017 14:56
1 | (273) | ZÁVIŠ Richard | 2005 | Atletika ŠK Skalica | ||||||
2 | (178) | KOMORA Andrej | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | ||||||
3 | (174) | HOMOLA Ivan | 2005 | ŠK ŠOG Nitra | ||||||
4 | (115) | GAZDIČ Nicolas | 2004 | Atletický klub AC Malacky | ||||||
4 | (310) | GÁL Tomáš | 2005 | AK AŠK Slávia Trnava | ||||||
5 | (152) | SEDLÁK Ivan | 2004 | Atletický klub AC Malacky | ||||||
6 | (177) | KILIAN Simon | 2005 | ŠK ŠOG Nitra | ||||||
7 | (253) | KÁČER Andrej | 2004 | Atletika ŠK Skalica | ||||||
8 | (287) | SDURKA Adam | 2005 | Slávia Trenčín o.z. |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.