PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 12.03.2017 11:00
1 | (588) | DEVALDOVÁ Diana | 2005 | AK Slávia TU Košice | ||||||
2 | (586) | BROĎÁNIOVÁ Barbora | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | ||||||
3 | (498) | RUSNÁKOVÁ Viktória | 2004 | AK Slávia TU Košice | ||||||
4 | (492) | VARGOVÁ Margaret | 2004 | Atletický klub Bojničky | ||||||
5 | (496) | ŠUBOVÁ Denisa | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | ||||||
6 | (579) | BALAJOVÁ Tamara | 2004 | Slávia Trenčín o.z. | ||||||
7 | (587) | ČOREJOVÁ Tereza | 2005 | AO TJ Slávia STU Bratislava | ||||||
8 | (594) | KELEMENOVÁ Kristína | 2004 | ŠK ŠOG Nitra |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 12.03.2017 11:02
1 | (595) | KLABNÍKOVÁ Alexandra | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | ||||||
2 | (583) | BARTOŠÍKOVÁ Ella | 2004 | Slávia Trenčín o.z. | ||||||
3 | (580) | BAŇASOVÁ Zuzana | 2004 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||
4 | (490) | ŽALUDEKOVÁ Emília | 2004 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||
5 | (497) | ŠREYEROVÁ Tamara | 2004 | AC Stavbár Nitra | ||||||
6 | (581) | BANKOŠOVÁ Barbora | 2005 | AO TJ Slávia STU Bratislava | ||||||
7 | (590) | FAPŠOVÁ Veronika | 2005 | AO Olympia Považská Bystrica | ||||||
8 | (599) | LAUFFOVÁ Nina | 2004 | AK Slávia TU Košice |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 12.03.2017 11:04
1 | (593) | KADÁKOVÁ Nina | 2005 | AO Olympia Považská Bystrica | ||||||
2 | (591) | GALLOVÁ Karolína | 2005 | KĽŠ KRYHA Bratislava | ||||||
3 | (585) | BRACINÍKOVÁ Natália | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | ||||||
4 | (491) | VESELSKÁ Sandra | 2004 | KĽŠ KRYHA Bratislava | ||||||
5 | (495) | TRUSKOVÁ Viktoria | 2005 | Slávia Trenčín o.z. | ||||||
6 | (589) | ĎURIŠKOVÁ Alžbeta | 2005 | Slávia Trenčín o.z. | ||||||
7 | (592) | GRŇOVÁ Klára | 2005 | Atletický klub Bojničky | ||||||
8 | (600) | MIKUŠIAKOVÁ Diana | 2004 | ŠK ŠOG Nitra |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 12.03.2017 11:06
1 | (598) | KRŠKOVÁ Lucia | 2004 | AC Stavbár Nitra | ||||||
2 | (596) | KOLOZSVARYOVA Jana | 2005 | KĽŠ KRYHA Bratislava | ||||||
3 | (582) | BARICAKOVA Laura | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | ||||||
4 | (190) | VACULČIAKOVÁ Nia | 2005 | ŠK ŠOG Nitra | ||||||
5 | (499) | PODHRADSKA Sara | 2004 | AK Danica Zvolen | ||||||
6 | (584) | BENDOVÁ Ema | 2007 | KĽŠ KRYHA Bratislava | ||||||
7 | (597) | KRAJČOVIČOVÁ Zuzana | 2005 | KĽŠ KRYHA Bratislava |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.