11 | 24.09.2017 16:50
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (50) | AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 2:03,20 | 0,203 | 11 | ||
2 | (48) | MAC REDOX Lučenec "A" | MAC REDOX Lučenec | 2:11,16 | 0,220 | 9 | ||
3 | (52) | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra | 2:16,16 | 0,351 | 8 | ||
4 | (203) | AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava | 2:16,95 | 0,247 | 7 | ||
5 | (27) | Atletický club Nové Zámky "B" | Atletický club Nové Zámky | 2:18,96 | 0,300 | 6 | ||
6 | (51) | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | 2:19,32 | 0,323 | 5 | ||
7 | (202) | AŠK Slávia Spišská Nová Ves "A" | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 2:25,00 | 0,256 | 4 | ||
8 | (25) | AC Stavbár Nitra "B" | AC Stavbár Nitra | 2:29,12 | 0,254 | 3 | ||
9 | (49) | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 2:33,23 | 0,197 | 2 | ||
10 | (24) | ŠK ŠOG Nitra "B" | ŠK ŠOG Nitra | 2:33,26 | 0,233 | 1 | ||
(53) | Atletický club Nové Zámky "A" | Atletický club Nové Zámky | DQ 170/7 | 0,341 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | BELÁŇ Marek (2000), BUGOŠ Filip (2000), KVASNICA Matej (2000), LABO Dávid (2000) |
MAC REDOX Lučenec "A" | FIGA Lucas (2000), KRŠIAK Ján (2001), MIKLÓŠ Martin (2002), ŽILKA Filip (2001) |
AC Stavbár Nitra "A" | HALVOŇ Pavol (2001), JANČOVIČ Patrik (2000), KOIŠ Matej (2000), PAVLOVIČ Ivan (2001) |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | CIDORÍK Matej (2000), DROBNÝ Jakub (2003), ĎURDINA Jakub (2001), MINÁR Šimon (2004) |
Atletický club Nové Zámky "B" | FULOP István (2001), KISS Dávid (2001), SLOBODA Samuel (2010) |
ŠK ŠOG Nitra "A" | PIVARČI Tomáš (2001), LARSEN Magnus (2002), KUTRUC Tomáš (2001), BARÁT Martin (2000) |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves "A" | DUNČKO Juraj (2000), KAMPCZYK Kristián (2002), PACANOVSKÝ Maximilián (2002), SMIK Damián (2002) |
AC Stavbár Nitra "B" | CHODELKA Jakub (2003), SEKO Jakub (2003), KOPČEK Matej (2000), LABUDA Dominik (2003) |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | BALÁŽ Adam (2001), KNIŠ Jozef (2003), OLEJÁR Oliver (2002), PETREŇ Dávid (2000) |
ŠK ŠOG Nitra "B" | SPORIŠ Marian (2001), SVOREŇ Ondrej (2000), HAMZIČ Alan (2000), KOVÁČ Daniel (2001) |
Atletický club Nové Zámky "A" | BARTONÍČEK Michal (2003), DRÁFI Karol (2001), VALO Marek (2003), ŽIAČIK Andrej (2002) |
Bodovanie po 20 disciplínach | |
---|---|
ŠK ŠOG Nitra | 240 |
AC Stavbár Nitra | 204,5 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 182 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 103 |
MAC REDOX Lučenec | 93 |
Atletický club Nové Zámky | 89,5 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 74 |
AO TJ Slávia STU Bratislava | 59 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
6 | 24.09.2017 16:50
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (50) | AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 2:03,20 | 0,203 | 11 | ||
2 | (48) | MAC REDOX Lučenec "A" | MAC REDOX Lučenec | 2:11,16 | 0,220 | 9 | ||
3 | (52) | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra | 2:16,16 | 0,351 | 8 | ||
4 | (51) | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | 2:19,32 | 0,323 | 5 | ||
5 | (49) | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 2:33,23 | 0,197 | 2 | ||
(53) | Atletický club Nové Zámky "A" | Atletický club Nové Zámky | DQ 170/7 | 0,341 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | BELÁŇ Marek (2000), BUGOŠ Filip (2000), KVASNICA Matej (2000), LABO Dávid (2000) |
MAC REDOX Lučenec "A" | FIGA Lucas (2000), KRŠIAK Ján (2001), MIKLÓŠ Martin (2002), ŽILKA Filip (2001) |
AC Stavbár Nitra "A" | HALVOŇ Pavol (2001), JANČOVIČ Patrik (2000), KOIŠ Matej (2000), PAVLOVIČ Ivan (2001) |
ŠK ŠOG Nitra "A" | PIVARČI Tomáš (2001), LARSEN Magnus (2002), KUTRUC Tomáš (2001), BARÁT Martin (2000) |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | BALÁŽ Adam (2001), KNIŠ Jozef (2003), OLEJÁR Oliver (2002), PETREŇ Dávid (2000) |
Atletický club Nové Zámky "A" | BARTONÍČEK Michal (2003), DRÁFI Karol (2001), VALO Marek (2003), ŽIAČIK Andrej (2002) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
5 | 24.09.2017 16:52
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (203) | AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava | 2:16,95 | 0,247 | 7 | ||
2 | (27) | Atletický club Nové Zámky "B" | Atletický club Nové Zámky | 2:18,96 | 0,300 | 6 | ||
3 | (202) | AŠK Slávia Spišská Nová Ves "A" | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 2:25,00 | 0,256 | 4 | ||
4 | (25) | AC Stavbár Nitra "B" | AC Stavbár Nitra | 2:29,12 | 0,254 | 3 | ||
5 | (24) | ŠK ŠOG Nitra "B" | ŠK ŠOG Nitra | 2:33,26 | 0,233 | 1 |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | CIDORÍK Matej (2000), DROBNÝ Jakub (2003), ĎURDINA Jakub (2001), MINÁR Šimon (2004) |
Atletický club Nové Zámky "B" | FULOP István (2001), KISS Dávid (2001), SLOBODA Samuel (2010) |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves "A" | DUNČKO Juraj (2000), KAMPCZYK Kristián (2002), PACANOVSKÝ Maximilián (2002), SMIK Damián (2002) |
AC Stavbár Nitra "B" | CHODELKA Jakub (2003), SEKO Jakub (2003), KOPČEK Matej (2000), LABUDA Dominik (2003) |
ŠK ŠOG Nitra "B" | SPORIŠ Marian (2001), SVOREŇ Ondrej (2000), HAMZIČ Alan (2000), KOVÁČ Daniel (2001) |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.