PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 16.12.2017 12:50
1 | TVRDOŇOVÁ Bibiana | 2001 | ŠK Vital Bratislava | |||||||
2 | HOVNIK Zala | 2002 | AK Slovenj Gradec | |||||||
3 | ŠVECOVÁ Andrea | 2003 | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
4 | KOVAČOVICOVÁ Lenka | 2001 | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
5 | FORSTER Viktória | 2002 | AK Mostáreň Brezno | |||||||
6 | VOVK Vita | 2002 | AK Slovenj Gradec | |||||||
8 | LEHOCKÁ Natália | 2000 | ŠK ŠOG Nitra |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 16.12.2017 12:52
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.12.2017 12:54
1 | CAHLÍKOVÁ Sylvie | 2001 | AK Kyjov | |||||||
2 | HOLEŠOVÁ Natália | 2002 | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
3 | KRCHŇÁKOVÁ Sofia | 2003 | ŠK Vital Bratislava | |||||||
4 | PISNIK Veronika | 2000 | AK Slovenj Gradec | |||||||
5 | FARKAS Lea | 2003 | Atletický club Nové Zámky | |||||||
6 | BOŠKOVÁ Kristína | 1999 | AO Sparta Považská Bystrica | |||||||
7 | MIŠOVIČOVÁ Katarína | 2003 | Atletický klub Bojničky | |||||||
8 | VAS Anna | 2000 | Budaörsi DSE |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 16.12.2017 12:56
1 | ÁCSOVÁ Paula | 2002 | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
2 | ADAMCOVÁ Helena | 2003 | AK Kyjov | |||||||
3 | KUSYOVÁ Janka | 2003 | Atletický club Nové Zámky | |||||||
4 | VANOVČANOVÁ Hana | 1999 | AK Slávia UK Bratislava | |||||||
5 | PISTOVČÁKOVÁ Zuzana | 2003 | AK Inter-SC Bratislava | |||||||
6 | ŠIMEKOVÁ Natália | 2000 | AO TJ Slávia STU Bratislava | |||||||
7 | RUDZANOVÁ Tereza | 2000 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.12.2017 12:58
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.12.2017 13:00
1 | ŠIMEKOVÁ Mária | 2003 | Atletický klub AC Malacky | |||||||
2 | HORŇÁKOVÁ Zuzana | 2003 | AK Kyjov | |||||||
3 | KRIŽOVNIK JELEN Neža | 2002 | AK Slovenj Gradec | |||||||
4 | FOTULOVÁ Mia | 2003 | AK Slávia TU Košice | |||||||
5 | KOUŘILOVÁ Emma | 2002 | AK Slávia UK Bratislava | |||||||
6 | VERHOVNIK Lana | 2001 | AK Slovenj Gradec | |||||||
7 | KOTÁSKOVÁ Dorota | 2003 | AK Kyjov | |||||||
8 | ŠKRABÁKOVÁ Martina | 2002 | MAC REDOX Lučenec |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.12.2017 13:02
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.12.2017 13:04
1 | MARČÍKOVÁ Lenka | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | |||||||
2 | BÉDIOVÁ Ema | 2001 | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
3 | KURICOVÁ Veronika | 2003 | Športový klub polície Žilina | |||||||
4 | GAVALOVIČOVÁ Zuzana | 2002 | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
5 | ŠVIGÁROVÁ Ivana | 2003 | 1.Atletický klub Humenné | |||||||
6 | JURÍČKOVÁ Gabriela | 2003 | Atletický klub AC Malacky | |||||||
7 | DANKOVÁ Katarína | 2003 | Atletický klub Zlaté Moravce | |||||||
8 | VALACHOVÁ Sara | 2003 | MAC REDOX Lučenec |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.12.2017 13:06
1 | ŽALKOVSKÁ Barbora | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | |||||||
2 | NOCHTOVÁ Bianka | 2003 | Športový klub polície Žilina | |||||||
3 | BÍROVÁ Nina | 2000 | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
4 | KLEIBLOVÁ Karolína | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | |||||||
5 | ŠEVČÍKOVÁ Adéla | 2002 | AK Kyjov | |||||||
6 | STANKOVÁ Karin | 2000 | AO Sparta Považská Bystrica | |||||||
7 | ŠTEFKOVÁ Valéria | 2001 | ŠK mesta Dudince | |||||||
8 | MIŠÍKOVÁ Klaudia | 2001 | AK Slávia UK Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.12.2017 13:08
1 | STROHMAYER-DANGL Catherina | 2003 | Laufteam Burgenland | |||||||
2 | BREDLINGER Caroline | 2001 | Laufteam Burgenland | |||||||
3 | VÁLKYOVÁ Eva | 2003 | Atletický klub Bojničky | |||||||
4 | REPTÍKOVÁ Radoslava | 2002 | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
5 | VYBÍRALOVÁ Lenka | 2000 | AK Slávia UK Bratislava | |||||||
6 | ONDRUŠKOVÁ Martina | 2001 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
7 | DIŇOVÁ Jarmila | 2003 | AK Slávia TU Košice | |||||||
8 | TÍŽŇOVSKÁ Viktória | 2003 | AK Inter-SC Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 16.12.2017 13:10
1 | ŠABÍKOVÁ Tamara | 2003 | AK Inter-SC Bratislava | |||||||
2 | LESER Anna | 2001 | Laufteam Burgenland | |||||||
3 | FUNTAĽOVÁ Tatiana | 2003 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | |||||||
4 | KRÁLOVÁ Barbora | 2003 | MAC REDOX Lučenec | |||||||
5 | CÁPAYOVÁ Mária | 2003 | AK Slávia UK Bratislava | |||||||
6 | KONEČNÁ Veronika | 2002 | ŠK Vital Bratislava | |||||||
7 | RYCHTÁRIKOVÁ Zdenka | 1998 | Slávia Trenčín o.z. |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.