100 | 17.05.2018 10:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (919) | SVISTÁK Samuel | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | 49,24 | |
2 | (761) | KOLLÁR Matej | 2007 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 52,11 | |
3 | (579) | JANOK Tobias Gabriel | jednotlivci | 52,98 | ||
4 | (593) | LAZORIK Juraj | 2007 | jednotlivci | 53,00 | |
5 | (959) | KARVAŠ Šimon | 2007 | ZŠ Štefánika Trebišov | 53,74 | |
6 | (819) | VEĽK Dávid | 2007 | ZŠ Komenského Trebišov | 53,91 | |
7 | (767) | SZILVÁSSY Marko | 2007 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 53,92 | |
8 | (645) | NEMEC Filip | 2007 | AK Slovan Levoča | 53,96 | |
=9 | (558) | GALOVIČ Tomáš | 2007 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 55,26 | |
=9 | (861) | JANOVICKÝ Adam | 2007 | Atletika Košice o.z. | 55,26 | |
11 | (580) | JANURA Richard | 2008 | jednotlivci | 55,40 | |
12 | (657) | ŠKOVIRHA Michal | 2007 | AK Slovan Levoča | 55,79 | |
13 | (954) | CABADA Adam | 2008 | ZŠ Štefánika Trebišov | 55,94 | |
14 | (616) | DOBRANSKÝ Kristián | 2008 | ZŠ Novomeského Košice | 56,00 | |
15 | (770) | ZSOKA Bence | 2008 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 56,05 | |
16 | (883) | ONTKO Lukáš | 2007 | ZŠ Polianska Košice | 56,11 | |
17 | (599) | POPOVIČ Filip | jednotlivci | 56,85 | ||
18 | (808) | HOROVČÁK Jakub | 2008 | ZŠ Komenského Trebišov | 57,00 | |
19 | (751) | MARCIN Ján | ZŠ Bukovecká Košice | 57,56 | ||
20 | (632) | DRAVECKÝ Lukáš | 2007 | AK Slovan Levoča | 57,77 | |
21 | (730) | MARKO Martin | 2008 | ZŠ Bruselská Košice | 57,92 | |
22 | (623) | ČERVENÝ Zsolt | 2007 | MŠ Poproč | 58,03 | |
23 | (957) | JEVOŠ Dominik | 2008 | ZŠ Štefánika Trebišov | 58,16 | |
24 | (754) | ŠIMČÁK Simon | ZŠ Bukovecká Košice | 58,30 | ||
25 | (929) | SZANYI Jakub | 2007 | ZŠ Ruskov | 58,38 | |
26 | (726) | HOSPODÁR Martin | 2007 | ZŠ Bruselská Košice | 59,45 | |
27 | (763) | MIGAS Anton | 2008 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 59,48 | |
28 | (679) | LANGE Adam | 2008 | Šport Hrou Prešov | 59,50 | |
29 | (857) | VINC Matej | 2007 | ZŠ Mousona Michalovce | 59,62 | |
30 | (865) | SZIROTNYAK Kristián | 2008 | ZŠ Nepomuckého Rožňava | 59,76 | |
31 | (947) | DRABIK Rastislav | 2007 | ZŠ Slobody Košice | 59,83 | |
32 | (990) | BUCHLA Emanuel | 2008 | ZŠ Ždaňa | 1:00,05 | |
33 | (934) | JENČÍK Oliver | 2008 | ZŠ Sečovce | 1:00,24 | |
34 | (689) | BALOGH Michal | 2007 | ZŠ Abovská Košice | 1:00,35 | |
35 | (853) | SOTÁK Damién | 2007 | ZŠ Mousona Michalovce | 1:01,20 | |
36 | (615) | CHRISTENKO Sebastián | 2007 | ZŠ Novomeského Košice | 1:01,24 | |
37 | (986) | RESTEI Šimon | 2008 | ZŠ Trebišovská Košice | 1:01,31 | |
38 | (621) | VÁCZY Peter | 2008 | ZŠ Novomeského Košice | 1:01,34 | |
39 | (677) | KROMPAŠČÍK Šimon | 2008 | Šport Hrou Prešov | 1:01,55 | |
40 | (717) | MIHOK Gabriel | 2008 | ZŠ Bidovce | 1:01,93 | |
41 | (772) | BARAN Samuel | 2007 | ZŠ Drábová Košice | 1:02,05 | |
42 | (716) | KUMMER Patrik | 2007 | ZŠ Bidovce | 1:02,08 | |
43 | (822) | SKALA Samuel | 2007 | ZŠ Kysak | 1:02,16 | |
44 | (502) | SOKIRA Richard | 2007 | 1.ZŠ Michalovce | 1:02,24 | |
45 | (722) | BAGOŠ Oliver | 2007 | ZŠ Bruselská Košice | 1:02,31 | |
46 | (913) | PETRÁŠ Nikolas Oliver | 2008 | ZŠ Požiarnická Košice | 1:02,75 | |
47 | (647) | NOVÁK Dávid | 2008 | AK Slovan Levoča | 1:02,93 | |
48 | (642) | MATUŠKA Juraj | 2007 | AK Slovan Levoča | 1:02,94 | |
49 | (876) | IVAN Samuel | 2007 | ZŠ Polianska Košice | 1:03,09 | |
50 | (909) | KUŠNÍR Samuel | 2008 | ZŠ Požiarnická Košice | 1:03,44 | |
51 | (703) | LES Michal Pavol | 2008 | ZŠ Abovská Košice | 1:03,52 | |
52 | (794) | KOMJÁTI Dávid | 2008 | ZŠ Gemerská Košice | 1:03,59 | |
53 | (710) | VLČEJ Peter | 2007 | ZŠ Abovská Košice | 1:03,66 | |
54 | (983) | MAJDÁK Kamil | 2008 | ZŠ Trebišovská Košice | 1:03,95 | |
55 | (878) | KOVALČIN Martin | 2008 | ZŠ Polianska Košice | 1:04,26 | |
56 | (501) | KOLESAR Jakub | 1.ZŠ Michalovce | 1:04,27 | ||
57 | (554) | BIŽ Michal | 2008 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 1:04,33 | |
58 | (640) | LUKÁŠ Michal | 2008 | AK Slovan Levoča | 1:04,35 | |
59 | (748) | JUHÁSZ Martin | ZŠ Bukovecká Košice | 1:04,54 | ||
60 | (658) | SPIŠSKÝ Gilbert | 2008 | AK Slovan Levoča | 1:04,83 | |
61 | (559) | GALOVIČ Martin | 2008 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 1:05,16 | |
62 | (573) | ŠUHAJ Dominik | 2008 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 1:05,54 | |
=63 | (946) | BODNÁR Patrik | 2008 | ZŠ Slobody Košice | 1:05,63 | |
=63 | (997) | OROL Tomáš | 2008 | jednotlivci | 1:05,63 | |
65 | (886) | ROVŇÁK Dominik | 2008 | ZŠ Polianska Košice | 1:05,71 | |
66 | (948) | HEGEDÜŠ Ján | 2007 | ZŠ Slobody Košice | 1:06,37 | |
67 | (871) | GAJDOŠ Félix | 2008 | ZŠ Polianska Košice | 1:06,41 | |
68 | (840) | CHIRILA Christián | 2008 | ZŠ Lehkeho Košice | 1:06,51 | |
69 | (915) | SEDLÁK Richard | 2008 | ZŠ Požiarnická Košice | 1:06,53 | |
70 | (844) | MAJERNIČEK Timon | 2008 | ZŠ Lehkeho Košice | 1:06,58 | |
71 | (889) | BOBKO Matej | 2008 | ZŠ Postupimská Košice | 1:06,89 | |
72 | (750) | KUCHTA Ivan | ZŠ Bukovecká Košice | 1:07,08 | ||
73 | (797) | MARKOŠ Jakub | 2008 | ZŠ Gemerská Košice | 1:07,37 | |
74 | (643) | MAXIM Alex | 2008 | AK Slovan Levoča | 1:07,52 | |
75 | (806) | SCHMIEDL Dominik | 2007 | ZŠ Grundschule Medzev | 1:07,71 | |
76 | (796) | MAKULA Samuel | 2008 | ZŠ Gemerská Košice | 1:08,16 | |
77 | (725) | GOČIK Tomáš Daniel | 2008 | ZŠ Bruselská Košice | 1:08,20 | |
78 | (881) | MLÁDANEC Marcel | 2008 | ZŠ Polianska Košice | 1:09,66 | |
79 | (731) | MEDVEC Ján | 2007 | ZŠ Bruselská Košice | 1:09,80 | |
80 | (973) | HIRČKO Daniel | 2008 | ZŠ Trebišovská Košice | 1:09,85 | |
81 | (627) | ŠTOVČÍK Richard | 2008 | MŠ Poproč | 1:10,11 | |
82 | (899) | VASILENKO Roman | 2008 | ZŠ Postupimská Košice | 1:11,15 | |
83 | (846) | SZABÓ Dominik | 2007 | ZŠ Lehkeho Košice | 1:12,20 | |
84 | (512) | GERGEĽ Nikolas | 2008 | Atleťáčik Seňa | 1:12,49 | |
85 | (790) | FISCHER Adam | 2008 | ZŠ Gemerská Košice | 1:13,18 | |
86 | (743) | ČELKO Rudolf | ZŠ Bukovecká Košice | 1:13,69 | ||
87 | (606) | SOJKA Matej | 2008 | jednotlivci | 1:14,49 | |
88 | (635) | KAČÍR Martin | 2008 | AK Slovan Levoča | 1:15,41 | |
89 | (845) | SABO Michal | 2008 | ZŠ Lehkeho Košice | 1:19,62 | |
90 | (690) | BALOGH Marek | 2008 | ZŠ Abovská Košice | 1:20,96 | |
91 | (782) | SEKELA Simon | 2007 | ZŠ Drábová Košice | 1:22,32 | |
(617) | DOPIRÁK Tomáš | 2008 | ZŠ Novomeského Košice | DNS | ||
(639) | LISOŇ Jakub | 2007 | AK Slovan Levoča | DNS | ||
(652) | RUSŇÁK Róbert | 2008 | AK Slovan Levoča | DNS | ||
(788) | ČULKA Marek | 2008 | ZŠ Gemerská Košice | DNS | ||
(841) | JUHÁS Christian | 2007 | ZŠ Lehkeho Košice | DNS | ||
(842) | KOPČO Kamil | 2007 | ZŠ Lehkeho Košice | DNS | ||
(900) | BAJUS Filip | 2008 | ZŠ Požiarnická Košice | DNS | ||
(906) | KLASOVSKÝ Oliver | 2007 | ZŠ Požiarnická Košice | DNS | ||
(583) | KAPUSANSKY Ivan | 2008 | jednotlivci |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 17.05.2018 10:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (623) | ČERVENÝ Zsolt | 2007 | MŠ Poproč | 58,03 | |
2 | (717) | MIHOK Gabriel | 2008 | ZŠ Bidovce | 1:01,93 | |
3 | (716) | KUMMER Patrik | 2007 | ZŠ Bidovce | 1:02,08 | |
4 | (889) | BOBKO Matej | 2008 | ZŠ Postupimská Košice | 1:06,89 | |
5 | (627) | ŠTOVČÍK Richard | 2008 | MŠ Poproč | 1:10,11 | |
6 | (899) | VASILENKO Roman | 2008 | ZŠ Postupimská Košice | 1:11,15 | |
7 | (512) | GERGEĽ Nikolas | 2008 | Atleťáčik Seňa | 1:12,49 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 17.05.2018 10:02
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (761) | KOLLÁR Matej | 2007 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 52,11 | |
2 | (959) | KARVAŠ Šimon | 2007 | ZŠ Štefánika Trebišov | 53,74 | |
3 | (767) | SZILVÁSSY Marko | 2007 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 53,92 | |
4 | (954) | CABADA Adam | 2008 | ZŠ Štefánika Trebišov | 55,94 | |
5 | (770) | ZSOKA Bence | 2008 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 56,05 | |
6 | (957) | JEVOŠ Dominik | 2008 | ZŠ Štefánika Trebišov | 58,16 | |
7 | (763) | MIGAS Anton | 2008 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 59,48 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 17.05.2018 10:04
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (819) | VEĽK Dávid | 2007 | ZŠ Komenského Trebišov | 53,91 | |
2 | (808) | HOROVČÁK Jakub | 2008 | ZŠ Komenského Trebišov | 57,00 | |
3 | (857) | VINC Matej | 2007 | ZŠ Mousona Michalovce | 59,62 | |
4 | (865) | SZIROTNYAK Kristián | 2008 | ZŠ Nepomuckého Rožňava | 59,76 | |
5 | (934) | JENČÍK Oliver | 2008 | ZŠ Sečovce | 1:00,24 | |
6 | (853) | SOTÁK Damién | 2007 | ZŠ Mousona Michalovce | 1:01,20 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
9 | 17.05.2018 10:06
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (861) | JANOVICKÝ Adam | 2007 | Atletika Košice o.z. | 55,26 | |
2 | (580) | JANURA Richard | 2008 | jednotlivci | 55,40 | |
3 | (679) | LANGE Adam | 2008 | Šport Hrou Prešov | 59,50 | |
4 | (647) | NOVÁK Dávid | 2008 | AK Slovan Levoča | 1:02,93 | |
5 | (640) | LUKÁŠ Michal | 2008 | AK Slovan Levoča | 1:04,35 | |
6 | (658) | SPIŠSKÝ Gilbert | 2008 | AK Slovan Levoča | 1:04,83 | |
7 | (643) | MAXIM Alex | 2008 | AK Slovan Levoča | 1:07,52 | |
8 | (606) | SOJKA Matej | 2008 | jednotlivci | 1:14,49 | |
9 | (635) | KAČÍR Martin | 2008 | AK Slovan Levoča | 1:15,41 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
9 | 17.05.2018 10:08
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (579) | JANOK Tobias Gabriel | jednotlivci | 52,98 | ||
2 | (645) | NEMEC Filip | 2007 | AK Slovan Levoča | 53,96 | |
3 | (657) | ŠKOVIRHA Michal | 2007 | AK Slovan Levoča | 55,79 | |
4 | (632) | DRAVECKÝ Lukáš | 2007 | AK Slovan Levoča | 57,77 | |
5 | (677) | KROMPAŠČÍK Šimon | 2008 | Šport Hrou Prešov | 1:01,55 | |
6 | (642) | MATUŠKA Juraj | 2007 | AK Slovan Levoča | 1:02,94 | |
(639) | LISOŇ Jakub | 2007 | AK Slovan Levoča | DNS | ||
(652) | RUSŇÁK Róbert | 2008 | AK Slovan Levoča | DNS | ||
(583) | KAPUSANSKY Ivan | 2008 | jednotlivci |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
9 | 17.05.2018 10:10
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (883) | ONTKO Lukáš | 2007 | ZŠ Polianska Košice | 56,11 | |
2 | (929) | SZANYI Jakub | 2007 | ZŠ Ruskov | 58,38 | |
3 | (502) | SOKIRA Richard | 2007 | 1.ZŠ Michalovce | 1:02,24 | |
4 | (876) | IVAN Samuel | 2007 | ZŠ Polianska Košice | 1:03,09 | |
5 | (878) | KOVALČIN Martin | 2008 | ZŠ Polianska Košice | 1:04,26 | |
6 | (501) | KOLESAR Jakub | 1.ZŠ Michalovce | 1:04,27 | ||
7 | (886) | ROVŇÁK Dominik | 2008 | ZŠ Polianska Košice | 1:05,71 | |
8 | (871) | GAJDOŠ Félix | 2008 | ZŠ Polianska Košice | 1:06,41 | |
9 | (881) | MLÁDANEC Marcel | 2008 | ZŠ Polianska Košice | 1:09,66 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
9 | 17.05.2018 10:12
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (558) | GALOVIČ Tomáš | 2007 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 55,26 | |
2 | (616) | DOBRANSKÝ Kristián | 2008 | ZŠ Novomeského Košice | 56,00 | |
3 | (990) | BUCHLA Emanuel | 2008 | ZŠ Ždaňa | 1:00,05 | |
4 | (615) | CHRISTENKO Sebastián | 2007 | ZŠ Novomeského Košice | 1:01,24 | |
5 | (621) | VÁCZY Peter | 2008 | ZŠ Novomeského Košice | 1:01,34 | |
6 | (554) | BIŽ Michal | 2008 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 1:04,33 | |
7 | (559) | GALOVIČ Martin | 2008 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 1:05,16 | |
8 | (573) | ŠUHAJ Dominik | 2008 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 1:05,54 | |
(617) | DOPIRÁK Tomáš | 2008 | ZŠ Novomeského Košice | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 17.05.2018 10:14
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (730) | MARKO Martin | 2008 | ZŠ Bruselská Košice | 57,92 | |
2 | (726) | HOSPODÁR Martin | 2007 | ZŠ Bruselská Košice | 59,45 | |
3 | (986) | RESTEI Šimon | 2008 | ZŠ Trebišovská Košice | 1:01,31 | |
4 | (722) | BAGOŠ Oliver | 2007 | ZŠ Bruselská Košice | 1:02,31 | |
5 | (983) | MAJDÁK Kamil | 2008 | ZŠ Trebišovská Košice | 1:03,95 | |
6 | (725) | GOČIK Tomáš Daniel | 2008 | ZŠ Bruselská Košice | 1:08,20 | |
7 | (731) | MEDVEC Ján | 2007 | ZŠ Bruselská Košice | 1:09,80 | |
8 | (973) | HIRČKO Daniel | 2008 | ZŠ Trebišovská Košice | 1:09,85 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 17.05.2018 10:16
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (822) | SKALA Samuel | 2007 | ZŠ Kysak | 1:02,16 | |
2 | (794) | KOMJÁTI Dávid | 2008 | ZŠ Gemerská Košice | 1:03,59 | |
3 | (797) | MARKOŠ Jakub | 2008 | ZŠ Gemerská Košice | 1:07,37 | |
4 | (806) | SCHMIEDL Dominik | 2007 | ZŠ Grundschule Medzev | 1:07,71 | |
5 | (796) | MAKULA Samuel | 2008 | ZŠ Gemerská Košice | 1:08,16 | |
6 | (790) | FISCHER Adam | 2008 | ZŠ Gemerská Košice | 1:13,18 | |
(788) | ČULKA Marek | 2008 | ZŠ Gemerská Košice | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 17.05.2018 10:18
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (689) | BALOGH Michal | 2007 | ZŠ Abovská Košice | 1:00,35 | |
2 | (913) | PETRÁŠ Nikolas Oliver | 2008 | ZŠ Požiarnická Košice | 1:02,75 | |
3 | (909) | KUŠNÍR Samuel | 2008 | ZŠ Požiarnická Košice | 1:03,44 | |
4 | (703) | LES Michal Pavol | 2008 | ZŠ Abovská Košice | 1:03,52 | |
5 | (710) | VLČEJ Peter | 2007 | ZŠ Abovská Košice | 1:03,66 | |
6 | (690) | BALOGH Marek | 2008 | ZŠ Abovská Košice | 1:20,96 | |
(900) | BAJUS Filip | 2008 | ZŠ Požiarnická Košice | DNS | ||
(906) | KLASOVSKÝ Oliver | 2007 | ZŠ Požiarnická Košice | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 17.05.2018 10:20
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (919) | SVISTÁK Samuel | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | 49,24 | |
2 | (751) | MARCIN Ján | ZŠ Bukovecká Košice | 57,56 | ||
3 | (754) | ŠIMČÁK Simon | ZŠ Bukovecká Košice | 58,30 | ||
4 | (947) | DRABIK Rastislav | 2007 | ZŠ Slobody Košice | 59,83 | |
5 | (748) | JUHÁSZ Martin | ZŠ Bukovecká Košice | 1:04,54 | ||
6 | (946) | BODNÁR Patrik | 2008 | ZŠ Slobody Košice | 1:05,63 | |
7 | (948) | HEGEDÜŠ Ján | 2007 | ZŠ Slobody Košice | 1:06,37 | |
8 | (915) | SEDLÁK Richard | 2008 | ZŠ Požiarnická Košice | 1:06,53 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 17.05.2018 10:22
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (593) | LAZORIK Juraj | 2007 | jednotlivci | 53,00 | |
2 | (599) | POPOVIČ Filip | jednotlivci | 56,85 | ||
3 | (772) | BARAN Samuel | 2007 | ZŠ Drábová Košice | 1:02,05 | |
4 | (997) | OROL Tomáš | 2008 | jednotlivci | 1:05,63 | |
5 | (846) | SZABÓ Dominik | 2007 | ZŠ Lehkeho Košice | 1:12,20 | |
6 | (845) | SABO Michal | 2008 | ZŠ Lehkeho Košice | 1:19,62 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 17.05.2018 10:24
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (840) | CHIRILA Christián | 2008 | ZŠ Lehkeho Košice | 1:06,51 | |
2 | (844) | MAJERNIČEK Timon | 2008 | ZŠ Lehkeho Košice | 1:06,58 | |
3 | (750) | KUCHTA Ivan | ZŠ Bukovecká Košice | 1:07,08 | ||
4 | (743) | ČELKO Rudolf | ZŠ Bukovecká Košice | 1:13,69 | ||
5 | (782) | SEKELA Simon | 2007 | ZŠ Drábová Košice | 1:22,32 | |
(841) | JUHÁS Christian | 2007 | ZŠ Lehkeho Košice | DNS | ||
(842) | KOPČO Kamil | 2007 | ZŠ Lehkeho Košice | DNS |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.