PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 16.05.2018 10:00
(280) | GAVAĽA Jonáš | 2010 | ZŠ Sokolíkova Bratislava | |||||||
(283) | KLIUCHKOVYCH Alexander | 2009 | ZŠ Sokolíkova Bratislava | |||||||
(287) | KRKOŠKA Tomáš | 2010 | ZŠ Sokolíkova Bratislava | |||||||
(288) | LACKOVIČ Samuel | 2009 | ZŠ Sokolíkova Bratislava | |||||||
(303) | VAVREK Filip | 2010 | ZŠ Sokolíkova Bratislava | |||||||
(430) | GAJDOŠ Richard | ZŠ Lachova Bratislava | ||||||||
(432) | GERGÖ Matej | ZŠ Lachova Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 16.05.2018 10:02
(125) | PATANE Samuele | 2009 | SŠ sv. Vincenta de Paul Bratislava | |||||||
(131) | TUŽINSKÝ Samuel | 2010 | SŠ sv. Vincenta de Paul Bratislava | |||||||
(157) | HUMOLLI Eliot | 2010 | ZŠ Hlboka cesta Bratislava | |||||||
(158) | HVOZDÍK Medard | 2010 | ZŠ Hlboka cesta Bratislava | |||||||
(162) | KRIST Sebastián | |||||||||
(167) | RIEČANSKÝ Filip | 2010 | ZŠ Hlboka cesta Bratislava | |||||||
(169) | SLIŠ Marko | 2010 | ZŠ Hlboka cesta Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 16.05.2018 10:04
(174) | BRUTENIČ Michal | 2009 | ZŠ Lamač | |||||||
(192) | OLLÉ Viktor | 2010 | ZŠ Lamač | |||||||
(196) | PÁZMAN Dávid | 2009 | ZŠ Lamač | |||||||
(197) | POŽGAY Požgay | 2010 | ZŠ Lamač | |||||||
(441) | REBEJ Martin |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 16.05.2018 10:06
(228) | BEŤKO Adam | 2009 | ZŠ Pri Kríži Bratislava | |||||||
(230) | ČILIJAK Tomáš | 2009 | ZŠ Pri Kríži Bratislava | |||||||
(238) | KIŠIDAJ Tomáš | 2010 | ZŠ Pri Kríži Bratislava | |||||||
(244) | MLYNÁR Matej | 2009 | ZŠ Pri Kríži Bratislava | |||||||
(247) | PIVKA Tomáš | 2009 | ZŠ Pri Kríži Bratislava | |||||||
(249) | SAMUEL RADIČ Tomáš | 2009 | ZŠ Pri Kríži Bratislava | |||||||
(254) | VIECHA Hugo | 2010 | ZŠ Pri Kríži Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 16.05.2018 10:08
(138) | KLEMPA Samuel | 2010 | ZŠ Derera Malacky | |||||||
(140) | LECHAN Peter | 2009 | ZŠ Derera Malacky | |||||||
(141) | NEHYBA Šimon | 2010 | ZŠ Derera Malacky | |||||||
(145) | ŠNEGOŇ Martin | 2009 | ZŠ Derera Malacky | |||||||
(354) | HLAVÁČ Juraj | 2010 | ZŠ Malacky | |||||||
(417) | BEŇKA Richard | 2010 | Atletický klub AC Malacky | |||||||
(427) | ŠIŠOLÁK Adam | 2009 | Atletický klub AC Malacky |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 16.05.2018 10:10
(152) | MIČÍK Matej | ZŠ Fandlyho Pezinok | ||||||||
(154) | SLIMÁK Daniel | ZŠ Fandlyho Pezinok | ||||||||
(389) | HANIC Jakub | 2009 | ZŠ L. Štúra Modra | |||||||
(391) | HRNČIARIK Jakub | 2010 | ZŠ L. Štúra Modra |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 16.05.2018 10:12
(380) | FRAŇO Marko | 2009 | ZŠ L. Štúra Modra | |||||||
(381) | VALENTŠÍK Boris Milan | 2009 | ZŠ L. Štúra Modra | |||||||
(383) | FLEISCHACKER Šimon | 2009 | ZŠ L. Štúra Modra | |||||||
(384) | USEINI David Meizin | 2010 | ZŠ L. Štúra Modra | |||||||
(385) | OCHABA Lukáš | 2010 | ZŠ L. Štúra Modra |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 16.05.2018 10:14
(30) | OVČÁRIK Jakub | 2010 | individualny | |||||||
(32) | PISTOVIČ Dominik | 2010 | individualny | |||||||
(38) | VALO Dominik | 2009 | individualny | |||||||
(48) | PITOŇÁK Damián | 2010 | KĽŠ KRYHA Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2018 10:16
(27) | MINČÍK Nino – Matej | 2010 | individualny | |||||||
(88) | MATUŠÍK Lukáš | 2009 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | |||||||
(95) | PAŽIN Filip | 2009 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | |||||||
(106) | SKALSKÝ Matej | 2009 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | |||||||
(115) | KRÁLIK Marián | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | ||||||||
(397) | TROŠČÁK Jaroslav | 2009 | ZŠ Turnianska Bratislava | |||||||
(411) | STREŠKA Filip | |||||||||
(412) | HLADÍK Filip |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 16.05.2018 10:18
(31) | PETRO Maximilián | 2010 | individualny | |||||||
(310) | ČÍŽEK Marko | 2009 | ZŠ Turnianska Bratislava | |||||||
(311) | GLEMBA Eduard | 2010 | ZŠ Turnianska Bratislava | |||||||
(312) | GŐGH Tomáš | 2009 | ZŠ Turnianska Bratislava | |||||||
(316) | JELENÍK David | 2009 | ZŠ Turnianska Bratislava | |||||||
(332) | ORAVEC Lukas | 2009 | ZŠ Turnianska Bratislava | |||||||
(339) | SLÁDEK Daniel | 2010 | ZŠ Turnianska Bratislava |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.