27 | 10.09.2021 11:20
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUCÁKOVÁ Nela | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 45,54 | SB | ||
2 | JANEGOVÁ Tatiana | 2011 | Atletický klub Puma Senec | 48,03 | |||
3 | KURIMSKÁ Simona | 2010 | CVČ Liptovský Mikuláš | 48,35 | SB | ||
4 | LÚCANÍKOVÁ Karin | 2010 | MŠk Žiar nad Hronom | 48,59 | SB | ||
5 | BIELIKOVÁ Patrícia | 2011 | MŠk Žiar nad Hronom | 48,88 | SB | ||
6 | KREPOPOVÁ Natália | 2010 | TJ Družba Piešťany | 48,90 | SB | ||
7 | PAUKOVÁ Viktória | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 48,91 | SB | ||
8 | JUNEKOVÁ Johana | 2010 | BK hraj na tie nohy Bratislava | 49,48 | SB | ||
9 | PRAŽENICOVÁ Michaela | 2010 | Atletický klub Puma Senec | 49,77 | SB | ||
10 | FOGELOVÁ Lea | 2010 | Pohybko Sereď | 49,78 | |||
11 | MRÁZOVÁ Andrea | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 49,93 | |||
12 | SEGEŠOVÁ Agáta | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | 49,99 | SB | ||
13 | ZAORALOVÁ Alexandra | 2011 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 50,07 | SB | ||
14 | ZVIRINSKÁ Nela | 2010 | ZŠ Grundschule Medzev | 50,47 | SB | ||
15 | (945) | PRVONIČOVÁ Simona | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 50,57 | ||
16 | ŠKULTÉTYOVÁ Nela | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | 50,82 | SB | ||
17 | HANUDEĽOVÁ Tamara Chiara | 2010 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 50,97 | |||
18 | JENČURÁKOVÁ Lucia | 2010 | ZŠ Budimír | 51,23 | SB | ||
19 | HAFFNEROVÁ Patrícia | 2010 | MŠk Žiar nad Hronom | 51,25 | |||
20 | JAVORSKÁ Simona | 2011 | Atletika Košice o.z. | 51,64 | |||
21 | REBIDÁŠOVÁ Eliška | 2010 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | 51,83 | |||
22 | KISSOVÁ Alexandra | 2011 | Atletika Košice o.z. | 52,03 | SB | ||
23 | KARDOŠOVÁ Gréta | 2010 | Atletika Košice o.z. | 52,38 | |||
24 | JELŽOVÁ Emma | 2011 | MŠk Žiar nad Hronom | 54,21 | |||
25 | KOBOVÁ Nina | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 54,46 | |||
26 | TUPTOVÁ Barbora | 2011 | ZŠ Hroncova Košice | 55,31 | |||
27 | (1217) | DUGOVÁ Simona | 2010 | AO TJ Spartak Myjava | 57,86 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 10.09.2021 11:20
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUCÁKOVÁ Nela | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 45,54 | SB | |
2 | JANEGOVÁ Tatiana | 2011 | Atletický klub Puma Senec | 48,03 | ||
3 | LÚCANÍKOVÁ Karin | 2010 | MŠk Žiar nad Hronom | 48,59 | SB | |
4 | KREPOPOVÁ Natália | 2010 | TJ Družba Piešťany | 48,90 | SB | |
5 | JUNEKOVÁ Johana | 2010 | BK hraj na tie nohy Bratislava | 49,48 | SB | |
6 | FOGELOVÁ Lea | 2010 | Pohybko Sereď | 49,78 | ||
7 | ZAORALOVÁ Alexandra | 2011 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 50,07 | SB | |
8 | HAFFNEROVÁ Patrícia | 2010 | MŠk Žiar nad Hronom | 51,25 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 10.09.2021 11:22
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KURIMSKÁ Simona | 2010 | CVČ Liptovský Mikuláš | 48,35 | SB | |
2 | BIELIKOVÁ Patrícia | 2011 | MŠk Žiar nad Hronom | 48,88 | SB | |
3 | PAUKOVÁ Viktória | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 48,91 | SB | |
4 | PRAŽENICOVÁ Michaela | 2010 | Atletický klub Puma Senec | 49,77 | SB | |
5 | SEGEŠOVÁ Agáta | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | 49,99 | SB | |
6 | JAVORSKÁ Simona | 2011 | Atletika Košice o.z. | 51,64 | ||
7 | REBIDÁŠOVÁ Eliška | 2010 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | 51,83 | ||
8 | KARDOŠOVÁ Gréta | 2010 | Atletika Košice o.z. | 52,38 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 10.09.2021 11:24
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (945) | PRVONIČOVÁ Simona | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 50,57 | ||
2 | ŠKULTÉTYOVÁ Nela | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | 50,82 | SB | ||
3 | KISSOVÁ Alexandra | 2011 | Atletika Košice o.z. | 52,03 | SB | ||
4 | JELŽOVÁ Emma | 2011 | MŠk Žiar nad Hronom | 54,21 | |||
5 | (1217) | DUGOVÁ Simona | 2010 | AO TJ Spartak Myjava | 57,86 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 10.09.2021 11:20
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MRÁZOVÁ Andrea | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 49,93 | ||
2 | ZVIRINSKÁ Nela | 2010 | ZŠ Grundschule Medzev | 50,47 | SB | |
3 | HANUDEĽOVÁ Tamara Chiara | 2010 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 50,97 | ||
4 | JENČURÁKOVÁ Lucia | 2010 | ZŠ Budimír | 51,23 | SB | |
5 | KOBOVÁ Nina | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 54,46 | ||
6 | TUPTOVÁ Barbora | 2011 | ZŠ Hroncova Košice | 55,31 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.