PDF štartovná listina | PDF výsledky
39 | 21.06.2019 17:00
1 | (44) | HAAS Christian | 2004 | U17 | CKM Poprad | 17:00:00 | ||||
2 | (71) | VAVŘINEK Dávid | 2003 | U17 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 17:01:00 | ||||
3 | (80) | NAGY Róbert | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 17:02:00 | ||||
7 | (36) | OTTA Josef | 2003 | U17 | RBB Invest force cycling team | 17:06:00 | ||||
8 | (63) | KASZYCKI Damián | 2004 | U17 | PROefekt Košice | 17:07:00 | ||||
9 | (74) | UNGVARSKÝ Lukáš | 2003 | U17 | MŠK Žiar n.Hronom - CK | 17:08:00 | ||||
12 | (6) | KAŠAUSKAS Arminas | 2003 | U17 | Kauno SM | 17:11:00 | ||||
13 | (53) | VRBIK Adam | 2003 | U17 | Kaktus BIKE-TEAM Bratislava | 17:12:00 | ||||
14 | (16) | MIHKELS Madis | 2003 | U17 | Estonian national team | 17:13:00 | ||||
15 | (85) | TUKA Samuel | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 17:14:00 | ||||
18 | (84) | PRIVALINEC Matúš | 2004 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 17:17:00 | ||||
21 | (75) | VLČÁK Jakub | 2003 | U17 | MŠK Žiar n.Hronom - CK | 17:20:00 | ||||
23 | (52) | KULHA Filip | 2004 | U17 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 17:22:00 | ||||
27 | (66) | ČONTOFALSKÝ Marek | 2003 | U17 | PROefekt Košice | 17:26:00 | ||||
28 | (10) | ŽUKAUSKAS Arvydas | 2003 | U17 | Kauno SM | 17:27:00 | ||||
30 | (89) | HOLÁŇ Marek | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 17:29:00 | ||||
33 | (72) | ĎURČÍK Radovan | 2004 | U17 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 17:32:00 | ||||
34 | (29) | LUKEŠ Jan | 2004 | U17 | Carla.kupkolo.cz | 17:33:00 | ||||
36 | (32) | HYTYCH Matěj | 2004 | U17 | TJ Favorit Brno | 17:35:00 | ||||
37 | (48) | BEZDEDA Maroš | 2003 | U17 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 17:36:00 | ||||
42 | (55) | BOROVSKÝ Nikolas | 2003 | U17 | Kaktus BIKE-TEAM Bratislava | 17:41:00 | ||||
43 | (78) | HRTÁNEK Martin | 2003 | U17 | CK EPIC Dohňany | 17:42:00 | ||||
45 | (37) | NOVÁK Pavel | 2004 | U17 | RBB Invest force cycling team | 17:44:00 | ||||
49 | (86) | JURÍK Martin | 2004 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 17:48:00 | ||||
50 | (57) | BRÁZDOVIČ Richard | 2004 | U17 | CK Karpaty Smolenice | 17:49:00 | ||||
51 | (96) | MATEJKA Tobiáš | 2003 | U17 | CK Olympik Trnava | 17:50:00 | ||||
54 | (88) | KUNIC Tomáš | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 17:53:00 | ||||
55 | (46) | ANDRAŠKO Peter | 2003 | U17 | CKM Poprad | 17:54:00 | ||||
57 | (5) | KUBELSKAS Gediminas | 2003 | U17 | Kauno SM | 17:56:00 | ||||
60 | (31) | PADĚLEK Viktor | 2004 | U17 | TJ Favorit Brno | 17:59:00 | ||||
65 | (15) | TIIRATS Johannes | 2003 | U17 | Estonian national team | 18:04:00 | ||||
72 | (30) | KRUPKA Štěpán | 2003 | U17 | Carla.kupkolo.cz | 18:11:00 | ||||
75 | (67) | ĎURIŠ Michal | 2003 | U17 | MCK - Nitra | 18:14:00 | ||||
82 | (69) | STŘÍŽ Matyáš | 2004 | U17 | Loko campagnolo | 18:21:00 | ||||
83 | (54) | SIVOK Tomáš | 2004 | U17 | Kaktus BIKE-TEAM Bratislava | 18:22:00 | ||||
84 | (95) | ĎURKO Lukáš | 2004 | U17 | CK Olympik Trnava | 18:23:00 | ||||
92 | (33) | JANÍČEK Jakub | 2004 | U17 | TJ Favorit Brno | 18:31:00 | ||||
93 | (45) | KOVÁČ Samuel | 2003 | U17 | CKM Poprad | 18:32:00 | ||||
96 | (70) | SVRČEK Martin | 2003 | U17 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 18:35:00 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.