PDF štartovná listina | PDF výsledky
94 | 22.06.2019 10:00
(1) | MIKUTIS Aivaras | 2002 | U19 | Lithuania nationa team | ||||||
(2) | BITINAS Mantas | 2002 | U19 | Lithuania nationa team | ||||||
(3) | ŠAVELSKIS Paulius | 2001 | U19 | Lithuania nationa team | ||||||
(4) | DIRMANTAS Rokas | 2002 | U19 | Lithuania nationa team | ||||||
(5) | KUBELSKAS Gediminas | 2003 | U17 | Kauno SM | ||||||
(6) | KAŠAUSKAS Arminas | 2003 | U17 | Kauno SM | ||||||
(7) | PALIULIS Danielius | 2002 | U19 | Kauno SM | ||||||
(8) | JANKUNAS Osvaldas | 2002 | U19 | Kauno SM | ||||||
(9) | IVANOVAS Olegas | 2002 | U19 | Kauno SM | ||||||
(10) | ŽUKAUSKAS Arvydas | 2003 | U17 | Kauno SM | ||||||
(11) | MIRZOJEV Artjom | 2001 | U19 | Estonian national team | ||||||
(12) | TREIMUTH Henri | 2001 | U19 | Estonian national team | ||||||
(13) | KUPP Artur | 2002 | U19 | Estonian national team | ||||||
(14) | ILVES Arti | 2002 | U19 | Estonian national team | ||||||
(15) | TIIRATS Johannes | 2003 | U17 | Estonian national team | ||||||
(16) | MIHKELS Madis | 2003 | U17 | Estonian national team | ||||||
(17) | BINOVSKIS Bruno | 2002 | U19 | Latvia national team | ||||||
(18) | KRASTS Alekss | 2001 | U19 | Latvia national team | ||||||
(19) | SMILGA Kärlis | 2002 | U19 | RRS Purvciems | ||||||
(20) | RUBENIS Pauls | 2001 | U19 | Latvia national team | ||||||
(21) | KAŽIS Daniels | 2001 | U19 | Latvia national team | ||||||
(22) | BELOHVOŠČIKS Kristians | 2002 | U19 | Latvia national team | ||||||
(23) | ANDERSONS Roberts | 2002 | U19 | Latvia national team | ||||||
(24) | CATOVIĆ Nermin | 2002 | U19 | Serbia national team | ||||||
(25) | JOVANOV Stevan | 2001 | U19 | Serbia national team | ||||||
(26) | KOLAŠINAC Admir | 2001 | U19 | Serbia national team | ||||||
(27) | DUMIĆ Jovan | 2002 | U19 | Serbia national team | ||||||
(28) | DIMIĆ Jovan | 2002 | U19 | Serbia national team | ||||||
(29) | LUKEŠ Jan | 2004 | U17 | Carla.kupkolo.cz | ||||||
(30) | KRUPKA Štěpán | 2003 | U17 | Carla.kupkolo.cz | ||||||
(31) | PADĚLEK Viktor | 2004 | U17 | TJ Favorit Brno | ||||||
(32) | HYTYCH Matěj | 2004 | U17 | TJ Favorit Brno | ||||||
(33) | JANÍČEK Jakub | 2004 | U17 | TJ Favorit Brno | ||||||
(34) | JANDOVA Veronika | 2001 | U19 | TJ Favorit Brno | ||||||
(35) | BOUČEK Jakub | 2001 | U19 | RBB Invest force cycling team | ||||||
(36) | OTTA Josef | 2003 | U17 | RBB Invest force cycling team | ||||||
(37) | NOVÁK Pavel | 2004 | U17 | RBB Invest force cycling team | ||||||
(38) | KOPELENT Dsavid | 2002 | U19 | RBB Invest force cycling team | ||||||
(39) | ČEKAL Josef | 2002 | U19 | RBB Invest force cycling team | ||||||
(40) | BREDLER Matyáš | 2002 | U19 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | ||||||
(41) | HORULKO Vladyslav | 2001 | U19 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | ||||||
(42) | PIGA Tomáš | 2002 | U19 | CKM Poprad | ||||||
(43) | PIGA Matej | 2002 | U19 | CKM Poprad | ||||||
(44) | HAAS Christian | 2004 | U17 | CKM Poprad | ||||||
(45) | KOVÁČ Samuel | 2003 | U17 | CKM Poprad | ||||||
(46) | ANDRAŠKO Peter | 2003 | U17 | CKM Poprad | ||||||
(47) | EVIN Štefan | 2001 | U19 | Cyklistická Tour | ||||||
(48) | BEZDEDA Maroš | 2003 | U17 | ŠKC Dubnica n. Váhom | ||||||
(49) | JANÍČEK Michal | 2001 | U19 | ŠKC Dubnica n. Váhom | ||||||
(50) | VANČO Tobias | 2002 | U19 | ŠKC Dubnica n. Váhom | ||||||
(51) | VAVRINEC Vladimír | 2001 | U19 | ŠKC Dubnica n. Váhom | ||||||
(52) | KULHA Filip | 2004 | U17 | ŠKC Dubnica n. Váhom | ||||||
(53) | VRBIK Adam | 2003 | U17 | Kaktus BIKE-TEAM Bratislava | ||||||
(54) | SIVOK Tomáš | 2004 | U17 | Kaktus BIKE-TEAM Bratislava | ||||||
(55) | BOROVSKÝ Nikolas | 2003 | U17 | Kaktus BIKE-TEAM Bratislava | ||||||
(56) | LÁVEČKA Matúš | 2002 | U19 | CK Karpaty Smolenice | ||||||
(57) | BRÁZDOVIČ Richard | 2004 | U17 | CK Karpaty Smolenice | ||||||
(58) | ROVDER Erik | 2002 | U19 | Cyklo Spiš | ||||||
(59) | MERTA Filip | 2002 | U19 | Cyklo Spiš | ||||||
(60) | BARCÍK Jakub | 2002 | U19 | Cyklo Spiš | ||||||
(61) | HOZA Denis | 2002 | U19 | ŠK VELODROM Prešov | ||||||
(62) | HELCMANOVSKÝ Daniel | 2002 | U19 | PROefekt Košice | ||||||
(63) | KASZYCKI Damián | 2004 | U17 | PROefekt Košice | ||||||
(64) | KASZYCKI Kamil | 2001 | U19 | PROefekt Košice | ||||||
(66) | ČONTOFALSKÝ Marek | 2003 | U17 | PROefekt Košice | ||||||
(67) | ĎURIŠ Michal | 2003 | U17 | MCK - Nitra | ||||||
(68) | ČULÁK Martin | 2002 | U19 | MCK - Nitra | ||||||
(69) | STŘÍŽ Matyáš | 2004 | U17 | Loko campagnolo | ||||||
(70) | SVRČEK Martin | 2003 | U17 | CyS - Akadémia Petra Sagana | ||||||
(71) | VAVŘINEK Dávid | 2003 | U17 | CyS - Akadémia Petra Sagana | ||||||
(72) | ĎURČÍK Radovan | 2004 | U17 | CyS - Akadémia Petra Sagana | ||||||
(73) | BANIAR Matúš | 2001 | U19 | MŠK Žiar n.Hronom - CK | ||||||
(74) | UNGVARSKÝ Lukáš | 2003 | U17 | MŠK Žiar n.Hronom - CK | ||||||
(75) | VLČÁK Jakub | 2003 | U17 | MŠK Žiar n.Hronom - CK | ||||||
(76) | KAMENSKÝ Tomáš | 2001 | U19 | MŠK Žiar n.Hronom - CK | ||||||
(77) | MELIŠ Erik | 2002 | U19 | CK EPIC Dohňany | ||||||
(78) | HRTÁNEK Martin | 2003 | U17 | CK EPIC Dohňany | ||||||
(79) | KRAMARČÍK Pavol | 2001 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | ||||||
(80) | NAGY Róbert | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | ||||||
(81) | NAGY Simon | 2001 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | ||||||
(82) | ONDRAŠEK Šimon | 2001 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | ||||||
(83) | PATAY Adrian | 2002 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | ||||||
(84) | PRIVALINEC Matúš | 2004 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | ||||||
(85) | TUKA Samuel | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | ||||||
(86) | JURÍK Martin | 2004 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | ||||||
(87) | LOHINSKÝ Filip | 2002 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | ||||||
(88) | KUNIC Tomáš | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | ||||||
(90) | FROLEK Ladislav | 2002 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | ||||||
(91) | BUCHEL Štefan | 2002 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | ||||||
(92) | PILIARKIN Timotej | 2002 | U19 | ŠK Železiarne Podbrezová, a.s. | ||||||
(93) | ADAMOV Jakub | 2001 | U19 | ŠK Železiarne Podbrezová, a.s. | ||||||
(94) | BRUYNSEELS Dries | 2001 | U19 | CK Dukla Bratislava | ||||||
(95) | ĎURKO Lukáš | 2004 | U17 | CK Olympik Trnava | ||||||
(96) | MATEJKA Tobiáš | 2003 | U17 | CK Olympik Trnava |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.