PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 19.05.2022 09:00
1 | (1442) | KUBINA SamuelSebastian | 2015 | Atletický klub ZTS Martin | ||||||
2 | (1406) | IŽÁK Marek | 2015 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | ||||||
3 | (1402) | ADAMOVIČ Adrián | 2015 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | ||||||
4 | ANDRAŠOVSKÝ Michal | 2015 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | |||||||
5 | (1405) | DIANIŠKA Martin | 2015 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | ||||||
6 | (1424) | HOŠTÁK Leo | 2017 | Atletika Dubnica nad Váhom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 19.05.2022 09:02
1 | (1608) | SILNÝ Teo | 2017 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (1571) | BAHNO Jozef | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
3 | (1529) | ANTAL Teo | 2015 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | ||||||
4 | (1464) | CABAJ Oliver | 2015 | AC Stavbár Nitra | ||||||
5 | (1557) | VRÁB Leo | 2016 | AK Danica Zvolen | ||||||
6 | (1582) | KABINA Sinom | 2016 | MŠk Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 19.05.2022 09:04
1 | (1643) | HRMO Matúš | 2016 | MŠ Dr. Janského Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (1641) | BARTKO Lukáš | 2015 | MŠ Dr. Janského Žiar nad Hronom | ||||||
3 | (1619) | TURČAN Tobias | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (1610) | KAŠIAR Peter | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
5 | (1627) | ZIMAN Samuel | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
6 | (1642) | BEŇO Adam | 2016 | MŠ Dr. Janského Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 19.05.2022 09:06
1 | (1692) | VÝBOCH Tomáš | 2015 | ZŠ Vyhne | ||||||
2 | (1669) | TOKÁR Matias | 2015 | SZŠ Dráčik | ||||||
3 | (1659) | BIRO Matias | 2015 | SZŠ Dráčik | ||||||
4 | (1644) | HURTÍK Oliver | 2015 | MŠ Dr. Janského Žiar nad Hronom | ||||||
5 | (1661) | HAMRAN Samuel | 2015 | SZŠ Dráčik | ||||||
6 | (1683) | DEMETER Dominik | 2015 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 19.05.2022 09:08
1 | (1757) | TESAK Richard | 2018 | ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (1755) | PÁLENÍK Šimon | 2015 | ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom | ||||||
3 | (1712) | WOLF Leo | 2015 | SZŠ Dráčik | ||||||
4 | (1701) | KENECHY Okochyeocha Hugo | 2015 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
5 | (1738) | ČEMAN Dávid Mário | 2015 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | ||||||
6 | (1756) | TESAK Leo | 2016 | ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 19.05.2022 09:10
1 | (1709) | MIŠKOVSKÝ Peter | 2015 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (1795) | KRAUS Richard | 2015 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | ||||||
3 | (1770) | VVOUNG Dalibor | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (1768) | MINARČÍK Daniel | 2015 | ŠK ŠOG Nitra | ||||||
5 | (1793) | KOŠTA Adam | 2015 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
2 | 19.05.2022 09:00
3 | ŠTEPÁNEK Adam | 2015 | MŠ Janskeho Žiar nad Hronom | |||||||
4 | KRČMÁRIK Eliáš | 2015 | MŠ Janskeho Žiar nad Hronom |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.