PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 19.05.2022 09:00
1 | (1489) | MRÁZIKOVÁ Miriam | 2015 | AC Stavbár Nitra | ||||||
2 | (1435) | ŠULEKOVÁ Zuzana | 2015 | Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová | ||||||
3 | BABARDSÍKOVÁ Tamara | 2015 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | |||||||
4 | (1634) | ONTKOCOVA Kristinka | 2015 | Family Athletics Cifer | SB 19,80 | |||||
5 | (1430) | JURENČEKOVÁ Hanka | 2015 | Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová | ||||||
6 | (1483) | LEJTRICHOVÁ Lea | 2015 | AC Stavbár Nitra |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 19.05.2022 09:02
1 | (1572) | ĎURIŠOVÁ Sara | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (1522) | VASKÁ Agáta | 2015 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
3 | (1508) | KALETOVÁ Hana | 2015 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
4 | (1507) | HUDECOVÁ Miroslava | 2015 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
5 | (1511) | KOLLÁROVÁ Simona | 2015 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
6 | (1534) | LICHNEROVÁ Eliška | 2015 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 19.05.2022 09:04
1 | (1645) | KOLLÁROVÁ Agneša | 2016 | MŠ Dr. Janského Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (1611) | KABÍNOVÁ Ema | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
3 | (1594) | ČUBOVÁ Eliška | 2016 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (1580) | JAKUBÍKOVÁ Diana | 2018 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
5 | (1601) | ONDRÍKOVÁ Lívia | 2017 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
6 | (1615) | ŠTEFANKOVÁ Eliška | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 19.05.2022 09:08
1 | (1715) | ONDRÍKOVÁ Lenka | 2015 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (1671) | HANA Mališová | 2015 | ZH Vyhne | ||||||
3 | (1666) | ŠTEFANOVÁ Meriem | 2015 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (1664) | LENGYEZ Emeše | 2015 | SZŠ Dráčik | ||||||
5 | (1670) | BARBORA Repiská | 2015 | ZH Vyhne |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 19.05.2022 09:10
1 | (1651) | TINÁKOVÁ Viktória | 2015 | MŠ Dr. Janského Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (1789) | HOLICOVÁ Nela | 2015 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | ||||||
3 | (1746) | PETRÁŠOVÁ Tereza | 2015 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | ||||||
4 | (1725) | SILNÁ Mia | 2015 | |||||||
5 | (1775) | HOLÍKOVÁ Kamila | 2015 | SŽS Mládežnícka Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 19.05.2022 09:00
(1615) | ŠTEFANKOVÁ Eliška | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom | |||||||
1 | RUSNÁKOVÁ Petra | ZŠ Jilenmického Žiar nad Hronom | ||||||||
2 | SKLENÁROVÁ Sabina | MŠ Janského Žiar nad Hronom | ||||||||
3 | VANKOVÁ Ela | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||||
4 | ROSENBERGEROVÁ Sára | MŠ Janského Žiar nad Hronom |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.