12 | 05.03.2016 16:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (211) | Atletika Nové Mesto nad Váhom "A" | Atletika Nové Mesto nad Váhom | 1:55,48 | 0,236 | ||
2 | (174) | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra | 2:00,91 | 0,264 | ||
3 | (307) | AK AŠK Slávia Trnava "A" | AK AŠK Slávia Trnava | 2:03,37 | 0,241 | ||
4 | (63) | KĽŠ KRYHA Bratislava "A" | KĽŠ KRYHA Bratislava | 2:04,58 | 0,189 | ||
5 | (199) | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | 2:08,46 | 0,222 | ||
6 | (122) | AK Slávia TU Košice "A" | AK Slávia TU Košice | 2:09,04 | 0,241 | ||
7 | (11) | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 2:10,98 | 0,271 | ||
8 | (243) | ŠŠK-Junior Prešov "A" | ŠŠK-Junior Prešov | 2:11,72 | 0,194 | ||
9 | (260) | Atletika ŠK Skalica "A" | Atletika ŠK Skalica | 2:12,06 | 0,183 | ||
10 | (172) | AC Stavbár Nitra "B" | AC Stavbár Nitra | 2:13,66 | 0,156 | ||
11 | (89) | AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 2:15,82 | 0,219 | ||
(101) | TJ Olympia Galanta "A" | TJ Olympia Galanta | DQ 125/5 | 0,180 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom "A" | DVORAN Matej, GRAJCARÍK Tomáš, HIADLOVSKÝ Tadeáš, KUBÍK Filip |
AC Stavbár Nitra "A" | ČERY Matúš, CHODELKA Jakub, SEKO Jakub, SVOREŇ Jakub Anton |
AK AŠK Slávia Trnava "A" | KAROL Timotej, PAČES Viktor, REMIŠ Michal, ZACHAR Lukáš |
KĽŠ KRYHA Bratislava "A" | FEDERIČ Filip, HARASLIN Roman, PAŠKO Adam, ŠTEFAN Oliver |
ŠK ŠOG Nitra "A" | ČÁPEK Mário, LISZI Erik, RÁK Sebastián, SKOVAJSA Samuel |
AK Slávia TU Košice "A" | DULA Tomáš, FEDÁK Matej, SOPKO William, ŠVEC Ľubomír |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ARTIM Fabián, DIDÍK Daniel, KNIŠ Jozef, MAJDA Gabriel |
ŠŠK-Junior Prešov "A" | CHOVANEC Adam, OLEJÁR Martin, VASIĽ Marek, VRANÍK Sebastián |
Atletika ŠK Skalica "A" | KÁČER Andrej, REŽNÁK Tomáš, ZUBÁK Adam, KACHLÍK Filip |
AC Stavbár Nitra "B" | SAUER Timur, ŠTEFÁK Daniel, FIALA Šimon, NDUKA Samuel |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | HORNÁK Lukáš, KOCMAN Krištof, KUDLÍK Matej, TRUCHLÍK Matej |
TJ Olympia Galanta "A" | KLEMENT Branislav, MIKO Dominik, REPA Martin, TAKÁCS Norbert |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 05.03.2016 16:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (307) | AK AŠK Slávia Trnava "A" | AK AŠK Slávia Trnava | 2:03,37 | 0,241 | ||
2 | (199) | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | 2:08,46 | 0,222 | ||
3 | (122) | AK Slávia TU Košice "A" | AK Slávia TU Košice | 2:09,04 | 0,241 | ||
4 | (89) | AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 2:15,82 | 0,219 |
AK AŠK Slávia Trnava "A" | KAROL Timotej, PAČES Viktor, REMIŠ Michal, ZACHAR Lukáš |
ŠK ŠOG Nitra "A" | ČÁPEK Mário, LISZI Erik, RÁK Sebastián, SKOVAJSA Samuel |
AK Slávia TU Košice "A" | DULA Tomáš, FEDÁK Matej, SOPKO William, ŠVEC Ľubomír |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | HORNÁK Lukáš, KOCMAN Krištof, KUDLÍK Matej, TRUCHLÍK Matej |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 05.03.2016 16:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (211) | Atletika Nové Mesto nad Váhom "A" | Atletika Nové Mesto nad Váhom | 1:55,48 | 0,236 | ||
2 | (174) | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra | 2:00,91 | 0,264 | ||
3 | (243) | ŠŠK-Junior Prešov "A" | ŠŠK-Junior Prešov | 2:11,72 | 0,194 | ||
(101) | TJ Olympia Galanta "A" | TJ Olympia Galanta | DQ 125/5 | 0,180 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom "A" | DVORAN Matej, GRAJCARÍK Tomáš, HIADLOVSKÝ Tadeáš, KUBÍK Filip |
AC Stavbár Nitra "A" | ČERY Matúš, CHODELKA Jakub, SEKO Jakub, SVOREŇ Jakub Anton |
ŠŠK-Junior Prešov "A" | CHOVANEC Adam, OLEJÁR Martin, VASIĽ Marek, VRANÍK Sebastián |
TJ Olympia Galanta "A" | KLEMENT Branislav, MIKO Dominik, REPA Martin, TAKÁCS Norbert |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 05.03.2016 16:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (63) | KĽŠ KRYHA Bratislava "A" | KĽŠ KRYHA Bratislava | 2:04,58 | 0,189 | ||
2 | (11) | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 2:10,98 | 0,271 | ||
3 | (260) | Atletika ŠK Skalica "A" | Atletika ŠK Skalica | 2:12,06 | 0,183 | ||
4 | (172) | AC Stavbár Nitra "B" | AC Stavbár Nitra | 2:13,66 | 0,156 |
KĽŠ KRYHA Bratislava "A" | FEDERIČ Filip, HARASLIN Roman, PAŠKO Adam, ŠTEFAN Oliver |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ARTIM Fabián, DIDÍK Daniel, KNIŠ Jozef, MAJDA Gabriel |
Atletika ŠK Skalica "A" | KÁČER Andrej, REŽNÁK Tomáš, ZUBÁK Adam, KACHLÍK Filip |
AC Stavbár Nitra "B" | SAUER Timur, ŠTEFÁK Daniel, FIALA Šimon, NDUKA Samuel |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.