PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 16.01.2016 11:55
1 | ĎURIŠ René | 2003 | Atletický klub AC Malacky | PB 57,44 | ||||||
2 | LUKŠO Mário | 2003 | Slávia Trenčín o.z. | PB 47,34 | ||||||
3 | HRDLIČKA Samuel | 2004 | AO TJ Slávia STU Bratislava | PB 54,24 | ||||||
4 | GAZDIČ Nicolas | 2004 | Atletický klub AC Malacky | PB 55,28 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 16.01.2016 11:55
1 | VYPUŠŤÁK Vladimír | 2005 | AO TJ Slávia STU Bratislava | |||||||
2 | HORVÁTH Kevin | 2003 | Atletický klub AC Malacky | PB Error | ||||||
3 | KLIMENT Samuel | 2003 | Atletický klub AC Malacky | PB Error | ||||||
4 | VALICEC Karol | 2003 | Atletický klub AC Malacky | PB Error |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 16.01.2016 11:55
1 | SIMON Péter | 2005 | Atletikai Club Györ | |||||||
2 | VALO Marek | 2003 | Atletický club Nové Zámky | |||||||
3 | ŠKODA | 2003 | Atletický klub AC Malacky | |||||||
4 | ŠEBO Jakub | 2003 | AO TJ Slávia STU Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 16.01.2016 11:55
1 | PINTÉ-HORVÁTH Mátyás | 2003 | Atletikai Club Györ | |||||||
2 | SAUŠA Jakub | 2005 | Atletický klub AC Malacky | |||||||
3 | SAUER Mário | 2004 | Maraton AC Rača | |||||||
4 | PRUSÁK Juraj | 2004 | Atletický klub Šurany |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 16.01.2016 11:55
1 | MRÁZ Marek | 2007 | AK Veterán Bratislava | |||||||
2 | PAŠKO Adam | 2003 | KĽŠ KRYHA Bratislava | |||||||
3 | NESPALA Marián | 2004 | Atletický klub AC Malacky | |||||||
4 | MRÁZ Samuel | 2005 | AK Veterán Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 16.01.2016 11:55
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 16.01.2016 11:55
1 | HAVLÍK Juraj | 2005 | Atletický klub AC Malacky | |||||||
2 | KELLO Oliver | 2003 | Atletický klub AC Malacky | |||||||
3 | IHRING Walter | 2005 | AK Slávia UK Bratislava | |||||||
4 | HOLCZER Olivér | 2004 | Atletikai Club Györ |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 16.01.2016 11:55
1 | DALMAI Márton | 2004 | Atletikai Club Györ | |||||||
2 | HARČEK Marek | 2006 | AK Slávia UK Bratislava | |||||||
3 | FARSKÝ Ondrej | 2005 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | |||||||
4 | DÁSZKÁL Bence | 2004 | Atletikai Club Györ |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 16.01.2016 11:55
1 | FIALA Šimon | 2003 | AC Stavbár Nitra | |||||||
1 | FIALA Šimon | 2003 | AC Stavbár Nitra | |||||||
2 | BOGDALÍK Daniel | 2003 | Atletický klub AC Malacky | |||||||
3 | BENČIČ Sebastián | 2004 | Atletický klub AC Malacky | |||||||
4 | BÁLINT Barnabás | 2004 | Atletikai Club Györ |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.