81 | 16.01.2016 10:30
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.01.2016 10:30
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | MIKUŠINCOVÁ Miroslava | 2003 | Slávia Trenčín o.z. | 8,53 | |
2 | KEKELIOVÁ Sarah | 2004 | ŠK Vital Bratislava | 9,26 | |
3 | PINDIAKOVÁ Paula | 2003 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 9,53 | |
4 | BENDOVÁ Ema | 2007 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 9,89 | |
5 | HAVIAROVÁ Katarína | 2003 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 9,97 | |
6 | ZEMANOVÁ Bibiana | 2004 | ŠK Vital Bratislava | 10,25 | |
7 | ZRUBCOVÁ Kristína | 2006 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 11,10 | |
8 | IVANIČOVÁ Yasmína | 2007 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 11,19 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.01.2016 10:30
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DIŇOVÁ Jarmila | 2003 | AK Slávia TU Košice | 9,00 | ||
2 | ČEDERLOVÁ Ela | 2004 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 9,04 | PB | |
3 | JURÍČKOVÁ Gabriela | 2003 | Atletický klub AC Malacky | 9,74 | ||
4 | NAGY Georgina | 2004 | Atletikai Club Györ | 9,82 | ||
5 | ZEDEKOVÁ Adriana | 2003 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 10,19 | ||
6 | SEMANČÁKOVÁ Barbora | 2005 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 10,41 | ||
7 | ZELENAKOVA Zuzana | 2007 | Maraton AC Rača | 11,13 | ||
CHVÍLOVÁ Sára | 2004 | Atletický klub AC Malacky | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.01.2016 10:30
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | VODNYANSZKÁ Renáta | 2004 | Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda | 8,95 | PB | |
2 | RUSNÁKOVÁ Viktória | 2004 | AK Slávia TU Košice | 9,18 | ||
3 | ŽIBRITOVÁ Rebeka | 2005 | Atletický club Nové Zámky | 9,48 | ||
4 | ŠAMULKOVÁ Alexandra | 2003 | Atletický klub AC Malacky | 10,23 | ||
5 | MYCHAJĽUKOVÁ Vanesa Nina | 2004 | Atletický klub AC Malacky | 10,26 | ||
6 | VOZÁROVÁ Adriana | 2004 | Atletický klub AC Malacky | 10,44 | ||
7 | BOŠMANSKÁ Simona | 2005 | ŠK Run For Fun Bratislava | 10,73 | ||
8 | HAŠKOVÁ Zuzana | 2006 | ŠK mesta Dudince | 12,03 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.01.2016 10:30
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FARKAS Lea | 2003 | Atletický club Nové Zámky | 8,66 | ||
2 | ŠIMEKOVÁ Mária | 2003 | Atletický klub AC Malacky | 9,20 | PB | |
3 | DEVALDOVÁ Diana | 2005 | AK Slávia TU Košice | 9,79 | ||
4 | GERENCSÉR Veronika | 2005 | Atletikai Club Györ | 9,90 | ||
5 | VALEKOVA Maiara | 2004 | Atletika Bratislava | 10,01 | ||
6 | MORÁVKOVÁ Timea | 2004 | Atletický klub AC Malacky | 10,25 | ||
7 | KARABOVÁ Veronika | 2005 | Atletický klub Bojničky | 10,39 | ||
8 | TRANŽÍKOVÁ Dominika | 2006 | Maraton AC Rača | 10,79 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.01.2016 10:30
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRCHŇÁKOVÁ Sofia | 2003 | ŠK Vital Bratislava | 8,82 | ||
2 | ŠEDOVÁ Kristína | 2003 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 8,93 | ||
3 | BEHÚŇOVÁ Tamara | 2003 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 9,44 | ||
4 | ĎUROVSKÁ Emma | 2003 | AC Stavbár Nitra | 9,61 | PB | |
5 | BRANDISOVÁ Nicola | 2004 | Atletický klub AC Malacky | 9,81 | ||
6 | ŠOLTÉSOVÁ Natália | 2004 | ŠK Vital Bratislava | 9,90 | ||
7 | DINUŠOVÁ Zuzana | 2005 | ŠK Run For Fun Bratislava | 10,57 | ||
8 | MATLOVIČOVÁ Henrieta | 2005 | Atletický klub AC Malacky | 11,48 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.01.2016 10:30
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | KUSYOVÁ Jana | 2003 | Atletický club Nové Zámky | 8,86 | |
2 | SZABÓ Júlia | 2003 | Atletikai Club Györ | 9,37 | |
3 | KÜHTREIBEROVÁ Karolína | 2003 | Atletický klub AC Malacky | 9,44 | |
4 | HORVÁTHOVÁ Daria | 2006 | Atletický klub Bojničky | 9,68 | |
5 | LISÁ Barbora | 2003 | Atletický klub AC Malacky | 9,83 | |
6 | BÓNA Zoé | 2006 | Atletikai Club Györ | 10,04 | |
7 | GALLOVÁ Karolína | 2005 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 10,06 | |
PONIŠTOVÁ Marianna | 2003 | ŠK Vital Bratislava | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.01.2016 10:30
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ĎURIANČÍKOVÁ Diana | 2003 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 8,94 | ||
2 | KÁNOVÁ Bianka | 2003 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 9,01 | ||
3 | VESELSKÁ Sandra | 2004 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 9,68 | ||
4 | KRAJČOVIČOVÁ Zuzana | 2005 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 9,72 | PB | |
5 | KOLOZSVARYOVA Jana | 2005 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 10,29 | ||
6 | STUPŇANOVÁ Stella | 2005 | Atletický klub AC Malacky | 10,52 | ||
7 | HURBANOVÁ Vivien | 2003 | Atletický klub AC Malacky | 10,74 | ||
BÖDÖK Lili | 2005 | Atletikai Club Györ | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.01.2016 10:30
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | LIBIČOVÁ Lea | 2003 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 8,85 | |
2 | PRIBILOVÁ Liana | 2003 | Atletický klub AC Malacky | 9,68 | |
3 | GETLIKOVÁ Júlia | 2004 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 10,11 | |
4 | SALAYOVÁ Michaela | 2005 | Atletický klub AC Malacky | 10,26 | |
5 | TEŤÁKOVÁ Diana | 2004 | ŠK mesta Dudince | 10,38 | |
6 | BALOGH Viktória | 2006 | Atletikai Club Györ | 10,79 | |
7 | CITOVICKÁ Karolína | 2005 | AK Slávia UK Bratislava | 11,16 | |
8 | JUROVATÁ Sarah Alexan | 2005 | Atletický klub AC Malacky | 11,34 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.01.2016 10:30
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANEKOVÁ Šárka | 2003 | Atletický klub Bojničky | 9,06 | ||
2 | TRGOVÁ Viktória | 2006 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 9,64 | ||
3 | RUMANOVIČOVÁ Terézia | 2003 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 9,72 | PB | |
4 | ŠREYEROVÁ Tamara | 2004 | AC Stavbár Nitra | 9,97 | PB | |
5 | APPARICIO Andrea | 2004 | Atletický klub AC Malacky | 10,66 | ||
6 | SABOVÁ Kristína | 2005 | Atletický klub AC Malacky | 10,73 | ||
7 | JUHÁSOVÁ Dominika | 2004 | Atletický klub AC Malacky | 11,45 | ||
8 | TROŠČÁKOVÁ Alexandra | 2006 | ŠK Run For Fun Bratislava | 11,46 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
9 | 16.01.2016 10:30
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZABÓ Nóra | 2004 | Atletikai Club Györ | 9,26 | ||
2 | POTOCKÁ Ela | 2003 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 9,55 | ||
3 | KOLLÁROVÁ Rebecca | 2003 | ŠK Vital Bratislava | 9,60 | ||
4 | ROZSOS Emöke | 2003 | Atletikai Club Györ | 9,80 | ||
5 | HROTÍKOVÁ Zuzana | 2004 | Atletický klub Bojničky | 9,88 | ||
6 | ŠTOROVÁ Simona | 2004 | Atletický klub AC Malacky | 10,20 | PB | |
JAČEKOVÁ Emma | 2008 | AO TJ Slávia STU Bratislava | DNS | |||
KAČÍROVÁ Lucie | 2004 | AO TJ Slávia STU Bratislava | DNS | |||
SZABÓ Nóra | 2004 | Atletikai Club Györ |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.