PDF štartovná listina | PDF výsledky
137 | 23.04.2017 10:00
BERKY Róbert | 1957 | Prievidza | ||||||||
BŘEZINA Ladislav | 1961 | MK Seitl Ostrava | ||||||||
DLHOPOLEC Ján | 1961 | Žilina | ||||||||
HANULOVÁ Danka | 1970 | Liptovské Sliače | ||||||||
HARVÁNEK Jaroslav | 1978 | žiadny | ||||||||
JEDINÁK Boris | 1976 | Schaeffler Kysuce | ||||||||
KASÁK Miroslav | 1993 | Schaeffler Kysuce | ||||||||
KAŠPER Miroslav | 1981 | Športom k pivu | ||||||||
KOZÁK Filip | 2001 | Tatran Krásno | ||||||||
NESLUŠAN Miroslav | 1970 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | ||||||||
POLAČKOVÁ Dorota | 1981 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | ||||||||
PRIEČKO Martin | 1979 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | ||||||||
RUS Roman | 1990 | Svetielke nadeje | ||||||||
SEBESTIAN Patrik | 1972 | BKJG Žilina | ||||||||
SLIVKA Ján | 1957 | Klub Kysuckého maratónu Čadca | ||||||||
ŠČIBRAN Miroslav | 1977 | Sirka a Miza Žilina | ||||||||
VOJTEK Radoslav | 1977 | Schaeffler Kysuce | ||||||||
WRÓBEL Tomasz | 1973 | MKS-R Centrum Dziengielow | ||||||||
(1) | HUDEČEK Luděk | 1956 | VALUM pro Frenštát p./R | |||||||
(2) | MÁCA Milan | 1972 | Kysucké Nové Mesto | |||||||
(3) | DOBÁK Slavomír | 1973 | ŠK Copy-Servis Liptovský Mikuláš | |||||||
(5) | SEBESTIAN Sylvia | 1977 | BKJG Žilina | |||||||
(6) | HARTINÍK Miroslav | 1969 | Maratón klub Rajec | |||||||
(8) | KUČÁK Luboslav | 1974 | AKM Cadca | |||||||
(9) | GAD Miroslav | 1983 | ŠK Copy-Servis Liptovský Mikuláš | |||||||
(10) | ZHAN Weirong | 1971 | Kysucké Nové Mesto | |||||||
(11) | PAULER Oldřich | 1959 | Klub Kysuckého maratónu Čadca | |||||||
(12) | ĎUREC Lukáš | 1990 | Intersport Žilina | |||||||
(13) | PAPIEZ Mariusz | 1983 | Mszana Dolna | |||||||
(14) | MÁCA Peter | 1976 | Kysucké Nové Mesto | |||||||
(15) | REMIŠ Patrik | 1994 | TAT Zilina | |||||||
(16) | RUS Roman | 1990 | Svetielko nadeje | |||||||
(17) | DEBNÁRIK Tomáš | 1983 | BŠK Banská Bystrica | |||||||
(18) | HATALA Martin | 1974 | Moji Ľudia Černová | |||||||
(19) | MAJERÍK Jozef | 1951 | Klub Kysuckého maratónu Čadca | |||||||
(20) | KAZIMIER Ján | 1986 | Žilina | |||||||
(21) | PODOLÁK Branislav | 1978 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(22) | TALDÍK Jaroslav | 1975 | Maratón klub Rajec | |||||||
(23) | BAČA Milan | 1981 | Strečno | |||||||
(24) | KONOPKA Ľubomír | 1981 | Triax | |||||||
(25) | MIČEK Karol | 1956 | CyS Žilina - Akadémia Petra Sagana | |||||||
(26) | KOVÁČIKOVÁ Renáta | 1966 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(27) | MLÁDENEK Miroslav | 1967 | CyS Žilina - Akadémia Petra Sagana | |||||||
(28) | TALAGA Michal | 1980 | Mszana Dolna | |||||||
(29) | KUBEJ Tomáš | 1992 | ŠK Muránska Dlhá Lúka | |||||||
(30) | HÝROŠŠ Pavel | 1952 | Sučany | |||||||
(31) | TABAKOVÁ Lenka | 1985 | BŠK Banská Bystrica | |||||||
(32) | KASMAN Marek | 1992 | Maratón klub Rajec | |||||||
(33) | PÁSTOR Imrich | 1974 | AK Slávia TU Košice | |||||||
(34) | KUČÁKOVÁ Zuzana | 1983 | Schaeffler Kysuce | |||||||
(35) | DIKOŠ Martin | 1992 | Žilina | |||||||
(36) | TALAPKA František | 1971 | S&B Žilina | |||||||
(37) | JOPČIK Patrik | 2017 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(38) | ŠEVEC Michal | 1978 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(39) | JANČULA Patrik | 1974 | Posdisplay s. r. o. | |||||||
(40) | GALDIA Jiří | 1975 | žiadny | |||||||
(41) | GAJDOŠÍK Miroslav | 1977 | LTS-Slovakia | |||||||
(42) | BELIANSKÝ Stanislav | 1964 | Štiavnik | |||||||
(45) | JANÁČIK Emil | 1967 | Schaeffler Kysuce | |||||||
(46) | PIŇÁK Miroslav | 1973 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(47) | POCHYBOVÁ Alena | 1994 | Kysucké nové Mesto | |||||||
(48) | FOJTÍK Miroslav | 1973 | Schaeffler Kysuce | |||||||
(49) | ŠMÁRIK Milan | 1962 | Žilina | |||||||
(50) | KARDOŠ Peter | 1984 | Maratón klub Rajec | |||||||
(51) | VAVRÍK Tomáš | 1989 | Stranavy | |||||||
(52) | PAULEN Andrej | 1994 | Zilina | |||||||
(53) | VANKO Miroslav | 1973 | Dom srdca Martin | |||||||
(54) | BACULA Slavomír | 1969 | Klub Kysuckého maratónu Čadca | |||||||
(55) | KEMKA Jozef | 1961 | Bytča | |||||||
(56) | VLČKO Matúš | 1991 | Moji Ľudia Černová | |||||||
(57) | JURKY Milan | 1976 | Schaeffler Kysuce | |||||||
(58) | VYDRA František | 1983 | žiadny | |||||||
(59) | KINCEL Pavol | 1951 | BS Tatran Turany | |||||||
(60) | DRAHŇÁK Ján | 1986 | Tatra Krasno | |||||||
(62) | KRISTÁLY Martin | 1994 | Banská Bystrica | |||||||
(65) | MICHALEC Ján | 1982 | Brezany | |||||||
(66) | JOZEF Bubeník | 1987 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(67) | WYDRA Jan | 1975 | Mszana Dolina | |||||||
(68) | OPÁLKA Jozef | 2000 | AK Slávia TU Košice | |||||||
(69) | KULLA Albert | 1981 | Čadca | |||||||
(70) | KAŠJAK Michal | 1977 | Fineco running team | |||||||
(71) | KAŠPER Miroslav | 1981 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(72) | SVITÁK Stanisla | 1950 | AK Žilina | |||||||
(73) | MICHALEC Tomáš | 1989 | AŠK Fenix Bratislava | |||||||
(74) | UHLÁRIK Pavol | 1959 | Maratón klub Rajec | |||||||
(75) | MURÁRIK Roman | 1981 | S&B Žilina | |||||||
(76) | CAPEK Martin | 1984 | Cadca | |||||||
(77) | MANÍKOVÁ Lubomíra | 1986 | Ak Spartak Dubnica | |||||||
(78) | KASMAN Peter | 1990 | Maratón klub Rajec | |||||||
(79) | KUBÁNY Michal | 1980 | Žilina | |||||||
(80) | JANOTA Miroslav | 1973 | Schaeffler Kysuce | |||||||
(81) | RUCEK Jozef | 1986 | Čadca | |||||||
(82) | RECHTORÍK Peter | 1978 | Schaeffler Kysuce | |||||||
(83) | KRUPKA Juraj | 1977 | Schaeffler Kysuce | |||||||
(84) | TRUBAN Milan | 1986 | OAC | |||||||
(85) | JEŽÍK Miroslav | 1972 | Schaeffler Kysuce | |||||||
(86) | VLADÁR Ján | 1998 | Extreme Obstacle Runners | |||||||
(88) | VORKOVÁ Daniela | 1999 | Atletický klub ZZO Čadca | |||||||
(89) | ŠTEFUNDOVÁ Nikola | 1998 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(90) | PAULEROVÁ Amália | 1960 | Klub Kysuckého maratónu Čadca | |||||||
(91) | KLOBUČNÍK Peter | 1963 | Joging Dubnica | |||||||
(93) | UHLÁRIK Peter | 1997 | Maratón klub Rajec | |||||||
(94) | RUŽBARSKÝ Ján | 1966 | AK Žilina | |||||||
(95) | STRAŇANEK Jozef | 1975 | Maratón klub Rajec | |||||||
(96) | LITVA Pavol | 1962 | Posdisplay s. r. o. | |||||||
(97) | WACZLAV Eduard | 1971 | TUaTeraz | |||||||
(98) | BELKO Michal | 1989 | Strečno | |||||||
(99) | WOJCIK Janusz | 1964 | Mszana Dolna | |||||||
(100) | KRUTOŠÍK Martin | 1974 | Kotešová | |||||||
(101) | TICHÝ Peter | 1969 | Atletický klub ZZO Čadca | |||||||
(103) | BALOŠÁK Vladimír | 1959 | Stará Bystrica | |||||||
(104) | ŠKVRNDOVÁ Ema | 1998 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(105) | MIČICA Pavol | 1971 | Zastranie | |||||||
(106) | BADŽGON Lubo | 1987 | Martin | |||||||
(107) | GAJDOŠ Peter | 1962 | MŠK Kysucké nové Mesto | |||||||
(108) | BEDNÁR Martin | 1958 | Schaeffler Kysuce | |||||||
(109) | MIKULA Jaroslav | 1970 | KKM Cadca | |||||||
(110) | ŠUSTEK Emil | 2017 | EmAnTe | |||||||
(111) | BELIANSKÁ Erika | 1999 | Štiavnik | |||||||
(112) | VALACH Maroš | 1990 | Schaeffler Kysuce | |||||||
(113) | VLČEK Michal | 1977 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(114) | KAKUSOVÁ Jarmila | 1981 | žiadny | |||||||
(115) | KAKUS Rastislav | 1977 | žiadny | |||||||
(116) | KOBRTEK Pavol | 1973 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(117) | MARTINEK Pavol | 1944 | Zastranie | |||||||
(118) | JURČÍK Ján | 1968 | Schaeffler Kysuce | |||||||
(119) | PRÍVARA Lukáš | 1996 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(120) | KRČMÁRIK Michal | 1982 | Schaeffler Kysuce | |||||||
(121) | PAULÍNYOVÁ Katarína | 1975 | Atletický klub ZTS Martin | |||||||
(122) | HALÚZKOVÁ Jana | 1978 | Schaeffler Kysuce | |||||||
(123) | VYŠŇOVSKÝ Patrik | 1991 | MBO Strážske | |||||||
(124) | CISÁRIK Emil | 1960 | KKM Cadca | |||||||
(125) | LISKAJ Jozef | 1950 | BS Tatran Turany | |||||||
(191) | OPÁLKOVÁ Mária | 1993 | AK Slávia TU Košice | |||||||
(193) | MIZERA Pavol | 1978 | Schaeffler Kysuce | |||||||
(196) | LUTIŠAN Marian | 1997 | Divinka | |||||||
(201) | SVENTEK Ladislav | 1965 | Goran Maraton |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.