PDF štartovná listina | PDF výsledky
305 | 27.05.2017 10:00
(1) | KRÁĽ František | 1966 | Žilina | |||||||
(2) | VAVROVÁ Daniela | 1977 | Žilina | |||||||
(3) | GERATOVÁ Anna | 1974 | Žilina | |||||||
(4) | GERÁT René | 1974 | Žilina | |||||||
(5) | 5. PŠU ŽILINA A | 5. PŠU Žilina | ||||||||
(6) | PMJ ŽILINA A | PMJ Žilina | ||||||||
(7) | ŠICHTOVÁ Andrea | 1972 | Martin | |||||||
(8) | DOMÁNEK Ivan | 1975 | BK J.Gabčíka Žilina | |||||||
(9) | DOMÁNKOVÁ Michala | 1984 | SeveRUNky | |||||||
(10) | BAŠISTA Vincent | 1942 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(11) | ČURNÁ Zuzana | 1974 | Susedia z Maleho Dielu | |||||||
(12) | ČURNÝ Radomír | 1968 | Susedia z Maleho Dielu | |||||||
(13) | CYPRIAN Marian | 1947 | MAC Dubnica nad Váhom | |||||||
(14) | NOVOTNÝ Pavol | 1979 | Susedia z Maleho Dielu | |||||||
(15) | KLIMEK Ján | 1944 | Sokol Čachtice | |||||||
(16) | MIKUŠ František | 1971 | Výčapy Opatovce | |||||||
(17) | MACKO Róbert | 1973 | BK Malženice | |||||||
(18) | KIRNER Dominik | 2002 | Žilina | |||||||
(19) | FERENCZY Dezider | 1935 | BS Tatran Turany | |||||||
(20) | HORELIČA Lukáš | 1980 | Čadca | |||||||
(21) | STAŠOVÁ Katarína | 1976 | Rajec | |||||||
(22) | ČAJKOVIČ Milan | 1965 | Trnava | |||||||
(23) | ŠEVČÍK Emil | 1945 | Dolný Hričov | |||||||
(24) | FERTAĽOVÁ Martina | 1973 | KVV SR | |||||||
(25) | DEBNÁRIK Tomáš | 1983 | BŠK Banská Bystrica | |||||||
(26) | KUBIRITA Ján | 1970 | LEMUR | |||||||
(27) | LÍŠKOVÁ Ivana | 1989 | Považská Bystrica | |||||||
(28) | SVRČEK Martin | 1969 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | |||||||
(29) | SLÁDKOVÁ Viera | 1958 | Omes Running Team | |||||||
(30) | SLÁDKOVÁ Monika | 1985 | Omes Running Team | |||||||
(31) | MOCKOVČIAK Marek | 1978 | TJ OBAL SERVIS Košice | |||||||
(32) | IVANČO Michal | 1970 | VU 3030 Prešov | |||||||
(33) | MIKÓCZY Nikolaj | 1994 | Liptovský Mikuláš | |||||||
(34) | HANESCH Róbert | 1987 | VÚ 2370 Martin | |||||||
(35) | PLATKOVÁ Veronika | 1987 | 11. mechanizovany prápor Martin | |||||||
(36) | HRAŠKO Juraj | 1989 | 11. mechanizovany prápor Martin | |||||||
(37) | BÁTORI Michal | 1971 | Sokol Žilina | |||||||
(38) | ŠUMPÍK Tibor | 1975 | Žilina | |||||||
(39) | ZVARIK Andrej | 1994 | Teplička nad Váhom | |||||||
(40) | MIKULA Roman | 1970 | Hasiči OSSR | |||||||
(41) | KUŠION Marián | 1975 | SRTG Poprad | |||||||
(42) | HERMAN Roman | 1967 | KVV Trenčín | |||||||
(43) | BUBENIK Jozef | 1987 | BK J.Gabčíka Žilina | |||||||
(44) | AUGUSTIŇÁK Marek | 1987 | VÚ 3030 Zvolen | |||||||
(45) | JAROŠ Lukáš | 1986 | VÚ 3030 Zvolen | |||||||
(46) | MARTINEK Pavol | 1944 | Žilina | |||||||
(47) | LOMNICKÁ Lenka | 1994 | ŠK Achilles Handlová | |||||||
(48) | KOVÁČ Vladimír | 1988 | Skačany | |||||||
(49) | LOBOJACKI Kamil | 1971 | 1. bežecký Jablunkov | |||||||
(50) | WRÓBEL Tomasz | 1973 | MKS-R Centrum Dziengielow | |||||||
(51) | BILELESZ Jozef | 1965 | 1. bežecký Jablunkov | |||||||
(52) | TVRZNÍK Petr | 1956 | 1. bežecký Jablunkov | |||||||
(53) | ĽUBOJACKA Ivana | 1998 | 1. bežecký Jablunkov | |||||||
(54) | CHRASCINA Marek | 1997 | 1. bežecký Jablunkov | |||||||
(55) | TKÁČ Serhij | 1998 | SSK Vítkovice | |||||||
(56) | CZECOTKA Marek | 1998 | 1. bežecký Jablunkov | |||||||
(57) | KONDERLA Jakub | 2001 | 1. bežecký Jablunkov | |||||||
(58) | HÁJEK David | 1999 | Znojmo | |||||||
(59) | DANKO Pavol | 1981 | 5. PŠU Žilina | |||||||
(60) | NOVÁČIK Miroslav | 1987 | Slovany | |||||||
(61) | GROM Marcel | 1982 | Hasiči OSSR | |||||||
(62) | HRIC Vladimir | 1980 | VTJ 6335 Prešov | |||||||
(63) | FEHÉROVÁ Tereza | 1997 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | |||||||
(64) | DLUGOSZ Andrzej | 1978 | UBIQUINOL | |||||||
(65) | BREZÁNIOVÁ Miriama | 1981 | Rajec | |||||||
(66) | VANOVČAN Juraj | 1974 | STS 25 | |||||||
(67) | GÁBOROVÁ Adriana | 1963 | Žilina | |||||||
(68) | TOMEČEK Josef | 1956 | KVV Martin-Vrútky | |||||||
(69) | VERTIGAČ Miroslava | 1978 | VU 4650 | |||||||
(70) | RAGAS Juraj | 1981 | VÚ 2370 Martin | |||||||
(71) | HANČÍK Peter | 1983 | Rajec | |||||||
(72) | LOVEČEK Tomáš | 1978 | Žilina | |||||||
(73) | SIVÁKOVÁ Lenka | 1986 | Liptov | |||||||
(74) | MILO Jozef | 1967 | Žilina | |||||||
(75) | BEŇO Branislav | 1975 | Siemens | |||||||
(76) | ŠEVEC Michal | 1978 | VÚ 8280 Prostějov | |||||||
(77) | ŠEBESTIAN Sylvia | 1977 | BK J.Gabčíka Žilina | |||||||
(78) | BARANÇEK Peter | 1979 | KVV Žilina | |||||||
(79) | ĎURDÍK Pavol | 1955 | BS Tatran Turany | |||||||
(80) | PODHRADSKÁ Jana | 1963 | Janová | |||||||
(81) | LAŠČEK Kamil | 1980 | Bytča | |||||||
(82) | MAJERSKÝ Ján | 1959 | Proma Žilina | |||||||
(83) | URBANOVSKÝ Slavomír | 1966 | PS Tatran Morany | |||||||
(84) | PAWLUS Vladimír | 1977 | TK Žabka Čadca | |||||||
(85) | PAWLUSOVÁ Alena | 1977 | TK Žabka Čadca | |||||||
(86) | ZEMANÍKOVÁ Erika | 1972 | Čadca | |||||||
(87) | HINKA Július | 1980 | BS Tatran Turany | |||||||
(88) | ONDRUŠKOVÁ Mária | 1978 | Gamala Žilina | |||||||
(89) | SVENTEKOVÁ Zuzana | 1977 | Čadca | |||||||
(90) | HEGLAS Ladislav | 1979 | Gamala | |||||||
(91) | ŠOŠKOVÁ Gabriela | 1978 | Gamala | |||||||
(92) | ŠIMEK Vratko | 2000 | Maratón klub Rajec | |||||||
(93) | STANČÍK Marek | 1979 | VU 1037 Martin | |||||||
(94) | ŠIMEK Ján | 1975 | Maratón klub Rajec | |||||||
(95) | ONDRAŠINA Jozef | 1977 | 5. PŠU Žilina | |||||||
(96) | LAPOŠOVÁ Nikola | 1984 | Športový klub Polície Bratislava | |||||||
(97) | PAPAN Peter | 1991 | Rajecké Teplice | |||||||
(98) | VALÚCH Ján | 1993 | Rajecké Teplice | |||||||
(99) | NOVÁK Viliam | 1942 | Železná Studnička | |||||||
(100) | ONDRUŠEK Roman | 1976 | Gamala Žilina | |||||||
(101) | SEMAN Ivan | 1942 | ŠK Kriváň Ondrašová | |||||||
(102) | NECHALOVÁ Denisa | 1975 | Martin | |||||||
(103) | HÝROŠŠ Pavel | 1952 | Sučany | |||||||
(104) | DRVIČKA Miroslav | 1972 | Maratón klub Rajec | |||||||
(105) | ČALÁDIK Jozef | 1952 | Žabokreky | |||||||
(106) | KUHAJDA Lukáš | 1998 | Žilina | |||||||
(107) | MAJERČÍK Ivan | 1982 | Maratón klub Rajec | |||||||
(108) | HULINKO Michal | 1987 | Maratón klub Rajec | |||||||
(109) | HUDÁK Juraj | 1973 | VU 8116 Trenčín | |||||||
(110) | HUDÁKOVÁ Jitka | 1971 | Ďurikam Team Trenčín | |||||||
(111) | JANKECH Pavol | 1957 | Trenčín | |||||||
(112) | KARDOŠ Peter | 1984 | Maratón klub Rajec | |||||||
(113) | ZVAROVÁ Anna | 1975 | Svetielko Nadeje | |||||||
(114) | UHLÁRIK Pavol | 1959 | Maratón klub Rajec | |||||||
(115) | TALDÍK Jaroslav | 1975 | Maratón klub Rajec | |||||||
(116) | HARTINÍK Miroslav | 1969 | Maratón klub Rajec | |||||||
(117) | ZVARA Ján | 1974 | Svetielko Nadeje | |||||||
(118) | STRAŇÁNEK Jozef | 1975 | Maratón klub Rajec | |||||||
(119) | HODOŇOVÁ Barbora | 1979 | Žilina | |||||||
(120) | ŠIROKÝ Patrik | 1978 | Prešov | |||||||
(121) | LUPTÁK Lukáš | 1995 | Slovensko | |||||||
(122) | ŠTUBER Maroš | 1991 | VÚ 8009 | |||||||
(123) | CABÁNIK Patrik | 1986 | Žiar nad Hronom | |||||||
(124) | POLIAKOVÁ Katarína | 1997 | FSC Žilina | |||||||
(125) | PEKNÝ Lukáš | 1993 | Maratón klub Rajec | |||||||
(126) | POLIAKOVÁ Helena | 2000 | FSC Žilina | |||||||
(127) | UHLÁRIK Ján | 1963 | Maratón klub Rajec | |||||||
(128) | STANÍČEK Pavol | 1951 | Žilina | |||||||
(129) | POŠTEK Frentišek | 1963 | Krásno nad Kysucou | |||||||
(130) | PANEK Vladimir | 1971 | Žilina | |||||||
(131) | BROS Miloš | 1981 | OŠK Nededza | |||||||
(132) | BROS Róbert | 1983 | Cementáreň Lietavská Lúčka | |||||||
(133) | LEDNICKÝ Adam | 1999 | Lednické kone | |||||||
(134) | MANIAK Vladimír | 1964 | Rajecké Teplice | |||||||
(135) | TICHÝ Peter | 1969 | AK Čadca | |||||||
(136) | RUSKOVSKÝ Tomáš | 1983 | VÚ 1008 | |||||||
(137) | MARO Ladislav | 1980 | 5. PŠU Žilina | |||||||
(138) | SLIVKA Ján | 1957 | Klub Kysuckého maratónu Čadca | |||||||
(139) | GROCHALOVÁ Zuzana | 1998 | Žilina | |||||||
(140) | PASZTOR Peter | 1974 | Martin | |||||||
(141) | OLAŠÁK Richard | 1999 | Žilina | |||||||
(142) | VICÁŇ Dušan | 1972 | 5. PŠU Žilina | |||||||
(143) | PASTORKOVÁ Michaela | 1977 | Žilina | |||||||
(144) | ZORIČÁK Jaromír | 1977 | BK J.Gabčíka Žilina | |||||||
(145) | DULA Ján | 1975 | 5. PŠU Žilina | |||||||
(146) | KOLES Viktor | 1989 | VP 146 | |||||||
(147) | MACURA Ľubomír | 1979 | REMING Žilina | |||||||
(148) | JANDERA Tomáš | 1977 | Vojsko Prostějov | |||||||
(149) | RECHTORIK Pavol | 2000 | Terchová | |||||||
(150) | JANÁČEK Jaroslav | 1949 | SVTS | |||||||
(151) | KUPKA Anton | 1976 | Klub Kysuckého maratónu Čadca | |||||||
(152) | KOŠÍK Tomáš | 1951 | BK Fastfood Žilina | |||||||
(153) | MIČEK Karol | 1956 | Cys Žilina | |||||||
(154) | ŠMARÍK Milan | 1962 | Žilina | |||||||
(155) | KOKAVEC Sebastian | 2000 | HKM Žilina | |||||||
(156) | RUŽBARSKÁ Ivana | 1998 | FSC Žilina | |||||||
(157) | RUŽBARSKÝ Martin | 1992 | FS Rozsutec Žilina | |||||||
(158) | RUŽBARSKÝ Ján | 1966 | AK Žilina | |||||||
(159) | PENCIAK Emil | 1977 | Partizán Vrícko | |||||||
(160) | STUPNIAN Jaroslav | 1963 | Maratón klub Rajec | |||||||
(161) | KRÁĽ Petr | 2001 | HKM Žilina | |||||||
(162) | KORBÁŠ Matúš | 2000 | HKM Žilina | |||||||
(163) | LUBUSKY Peter | 1990 | Športový klub Polície Bratislava | |||||||
(164) | JUROŠ Ján | 1990 | IPA Slovakia Logistics department | |||||||
(165) | BALÁŽ Roman | 1965 | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | |||||||
(166) | ESENTIEROVÁ Adéla | 1988 | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | |||||||
(167) | HOLEČKA Samuel | 2000 | HKM Žilina | |||||||
(168) | PAJURKOVÁ Karla | 1981 | Ostrava | |||||||
(169) | GROŠ Štefan | 1961 | Sportovní Klub Valašského Království | |||||||
(170) | KORENÍK Filip | 2000 | HKM Žilina | |||||||
(171) | BRATH Mário | 2001 | HKM Žilina | |||||||
(172) | MICHAJLOVOVÁ Vladimíra | 1964 | KVV Bratislava | |||||||
(173) | MICHAJLOVOVÁ Natália | 1998 | KVV Bratislava | |||||||
(174) | ŠTÍTIKOVÁ Anna | 1985 | VÚ 4650 Trenčín | |||||||
(175) | KAŠTIER Vladimír | 1957 | BS Tatran Turany | |||||||
(176) | JANEK Erik | 2000 | HKM Žilina | |||||||
(177) | NEMČEK Milan | 1957 | Dražkovce | |||||||
(178) | VITKO Pavol | 1964 | Obrana vpred :-) | |||||||
(179) | ZICHO Samuel | 2001 | HKM Žilina | |||||||
(180) | KOVÁČIK Luboš | 1966 | Súľov | |||||||
(181) | MRÁZIK Filip | 2001 | HKM Žilina | |||||||
(182) | BIELIKOVÁ Lubomíra | 1978 | Sport diag Senec | |||||||
(183) | ČIBENKA Marek | 1975 | Žilina | |||||||
(184) | HATŇANČÍK Martin | 1989 | Tour de Považie | |||||||
(185) | KÚDELKA Dávid | 2000 | HKM Žilina | |||||||
(186) | CENIGOVÁ Martina | 1978 | Kysucké Nové Mesto | |||||||
(187) | SVITÁK Stanislav | 1950 | AK Žilina | |||||||
(188) | POTACZEK Justyna | 1982 | MOK Mszana Dolna | |||||||
(189) | BURDA Milan | 1966 | Polícia Žilina | |||||||
(190) | GANYCZ Martin | 1982 | 5. PŠU Žilina | |||||||
(191) | MARTINKA Lukáš | 1988 | Tour de Považie | |||||||
(192) | ŠMARIK Marian | 2001 | HKM Žilina | |||||||
(193) | MIKULA Jaroslav | 1970 | Klub Kysuckého maratónu Čadca | |||||||
(194) | NADKANSKI Marek | 1962 | Mszana Dolna | |||||||
(195) | LOPUŠAN Šimon | 2002 | HKM Žilina | |||||||
(196) | VYDRA Martin | 2000 | HKM Žilina | |||||||
(197) | CYPRICH Matúš | 2001 | HKM Žilina | |||||||
(198) | COMA Michal | 1998 | Žilina | |||||||
(199) | VALLAŠEK Denis | 1999 | Žilina | |||||||
(200) | KÁČER Šimon | 2001 | HKM Žilina | |||||||
(201) | HROMA Albert | 1999 | MS HKM Žilina | |||||||
(202) | BIELEČKOVÁ Katarína | 1985 | Žilina | |||||||
(203) | LAJČIAK Matej | 1976 | Žilina | |||||||
(204) | VOJTEK Miloš | 1961 | Cys akademia Petra Sagana | |||||||
(205) | GAŠPEREC Pavol | 1947 | Žilina | |||||||
(206) | GAŠPEREC Milan | 1976 | Žilina | |||||||
(207) | MURÍN Marek | 1988 | Žilina | |||||||
(208) | SIMON Alexander | 1947 | DS Žilina | |||||||
(209) | KINCEL Pavol | 1951 | BS Tatran Turany | |||||||
(210) | CHVOSTEK Jaroslav | 1976 | Gaastra Running Team | |||||||
(211) | MLÁDENEK Miroslav | 1967 | Cys Žilina | |||||||
(212) | PROCHOROV Milan | 1989 | R-fitnes Rajec | |||||||
(213) | ŠPRLÁK Peter | 1966 | MO SR | |||||||
(214) | HULÍN Ján | 1975 | OSSR stredisko CIMIC PSYOPS | |||||||
(215) | PIALOVÁ Janka | 1989 | Maratón klub Rajec | |||||||
(216) | MURÁRIK Roman | 1981 | S&B Žilina | |||||||
(217) | PIALA Ján | 1992 | Maratón klub Rajec | |||||||
(218) | ŠÚTHOVÁ Ľubomíra | 1992 | Veľký Krtíš | |||||||
(219) | KLUČKA Peter | 1989 | Žilina | |||||||
(220) | PIALA Ján | 1965 | Rajecké Teplice | |||||||
(221) | IŠTVÁNIK Jan | 1988 | BK J.Gabčíka Žilina | |||||||
(222) | JAJCAY Jakub | 1987 | BK J.Gabčíka Žilina | |||||||
(223) | JOACHYMSTÁL Peter | 1988 | Klub Vojenskej Histórie Strážov | |||||||
(224) | KUBÁNY Michal | 1980 | Žilina | |||||||
(225) | KOLÁRIK Michal | 1980 | Bears rugby club Žilina | |||||||
(226) | OCHODNIČAN Miroslav | 1972 | BK J.Gabčíka Žilina | |||||||
(227) | POLÁK Ján | 1964 | Nová Dubnica | |||||||
(228) | TLACHÁČOVÁ Sabina | 1994 | Terchová | |||||||
(229) | DOJČÁR Juraj | 1958 | BS Tatran Turany | |||||||
(230) | BUDINSKÁ Eva | 1956 | OÚ Poluvsie pri Prievidzi | |||||||
(231) | BERKY Róbert | 1957 | Prievidza | |||||||
(232) | HROMADA Martin | 1992 | Spartan patriot team Slovakia | |||||||
(233) | ĎUREC Lukáš | 1990 | Inter sport Žilina | |||||||
(234) | VRTÁK Jozef | 1952 | AK Nedožery | |||||||
(235) | BÁTORA Miroslav | 1962 | Velká Lehôtka | |||||||
(236) | ŠIMKO Dušan | 1954 | Slovenský orol Prievidza | |||||||
(237) | BIELIKOVÁ Marcela | 1976 | Maratón klub Rajec | |||||||
(238) | KUČÁK Luboslav | 1974 | Klub Kysuckého maratónu Čadca | |||||||
(239) | BIELIK Branislav | 1979 | KRB Fačkov | |||||||
(240) | ÚRADNÍK Miroslav | 1964 | KRB Fačkov | |||||||
(241) | PAULEROVÁ Amália | 1960 | Klub Kysuckého maratónu Čadca | |||||||
(242) | VALEK Branislav | 1994 | Žilina | |||||||
(243) | PAULER Oldřich | 1959 | Klub Kysuckého maratónu Čadca | |||||||
(244) | MACÚROVÁ Paulína | 1990 | Žilina | |||||||
(245) | BIČAN Matej | 1998 | Žilina | |||||||
(246) | DADKO Jozef | 1984 | BS Tatran Turany | |||||||
(247) | DOJČÁR Juraj | 1985 | BS Tatran Turany | |||||||
(248) | ŠKUTA Tomáš | 1991 | BS Tatran Turany | |||||||
(249) | KRÁLIK Matej | 1984 | Endurance Žilina | |||||||
(250) | JANDA Jiří | 1969 | Endurance Žilina | |||||||
(251) | JEŽÍK Pavol | 1969 | BS Tatran Turany | |||||||
(252) | ŠTRBA Lukáš | 1987 | Žilina | |||||||
(253) | NOVÁK Peter | 1960 | Laskár | |||||||
(254) | MACHLICA Peter | 1980 | Žilina | |||||||
(255) | ĎUROŠKA Peter | 1984 | Žilina | |||||||
(256) | ŠUTÝ Peter | 1982 | BK J.Gabčíka Žilina | |||||||
(257) | MOJAK Marek | 1979 | 1. bežecký Jablunkov | |||||||
(258) | CABUKOVÁ Eva | 1976 | KBBS Turčianske Teplice | |||||||
(259) | KOLEDA Zdenko | 1971 | Športový klub polície Žilina | |||||||
(260) | KOLENDOVÁ Janka | 1960 | Športový klub polície Žilina | |||||||
(261) | CABUK Zdenko | 1973 | KBBS Turčianske Teplice | |||||||
(262) | MAHÚTOVÁ Lenka | 1989 | PZ SR | |||||||
(263) | JAŠ Martin | 1976 | Považská Bystrica | |||||||
(264) | ŠANTORA Patrik | 1971 | Hasiči OSSR | |||||||
(265) | GÚCKY Andrej | 1991 | PZ SR | |||||||
(266) | FILLO Ivan | 1986 | Run Fillo | |||||||
(267) | STREICHER Jozef | 1971 | Medik | |||||||
(268) | ŽIDEKOVÁ Barbora | 1991 | Športový klub polície Žilina | |||||||
(269) | KRAJÍCÉK Jozef | 1970 | Žilina | |||||||
(270) | DRAHNO Andrej | 1999 | Žilina | |||||||
(271) | SURAN Dominik | 1999 | Žilina | |||||||
(272) | ŠUSTEK Emil | 1982 | Žilina | |||||||
(273) | VANKO Miroslav | 1973 | Dom srdca Martin | |||||||
(274) | KAŠJAK Michal | 1977 | Fineco running team | |||||||
(275) | GOLISOVÁ Jana | 1992 | ÚHL Ružomberok VÚ 1355 | |||||||
(276) | DLHOPOLCOVÁ Jana | 1983 | ÚHL Ružomberok VÚ 1355 | |||||||
(277) | SAGAN Sebastián | 1998 | Žilina | |||||||
(278) | HOŠALA Michal | 1983 | Marathon BB team | |||||||
(279) | KVIATKOVSKY Peter | 1983 | OSSR stredisko CIMIC PSYOPS | |||||||
(280) | JEŽÍK Miroslav | 1972 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(281) | KRUPKA Juraj | 1977 | Ochodnica | |||||||
(282) | VLADÁR Ján | 1998 | Extreme Obstacle Runners | |||||||
(283) | SVENTEK Ladislav | 1965 | Goral marathon team | |||||||
(284) | HLAVŇA Peter | 1961 | Bystrička | |||||||
(285) | FLUCKA Mario | 1980 | Viedeň | |||||||
(286) | VEREŠ Marek | 2001 | TJ Mladosť Judo Klub Žilina | |||||||
(287) | TREBULOVÁ Kristína | 1998 | AK Čadca | |||||||
(288) | TURIAN Martin | 1999 | Lietavská Lúčka | |||||||
(289) | MITUNÍK Vladimír | 1967 | Žilina | |||||||
(290) | NAHÁLKA Ján | 1999 | Považská Bystrica | |||||||
(291) | SABOŠ Samuel | 1999 | Považská Bystrica | |||||||
(292) | SMOLKA Michal | 1991 | Box sport Žilina | |||||||
(293) | JANTOŠÍK Ján | 1980 | Žilina | |||||||
(294) | BELIANSKÁ Erika | 1999 | Štiavnik | |||||||
(295) | ČERVEŇOVÁ Daniela | 1973 | Bystrička | |||||||
(296) | PODSTAVEK Miroslav | 1987 | Salezian | |||||||
(297) | SLANÍČKA Daniel | 2000 | HKM Žilina | |||||||
(298) | BELIANSKY Stanislav | 1964 | Štiavnik | |||||||
(299) | HREBEŇÁR Patrik | 1993 | Brezovica | |||||||
(300) | GATIAL Ivan | 1974 | Pruské | |||||||
(301) | RYBÁR Ján | 1976 | ŠK Floryp Konské | |||||||
(302) | MALÍK Viliam | 2000 | HKM Žilina | |||||||
(303) | TEPLIČANEC Peter | 1981 | Ľudovka | |||||||
(304) | BAČÍK Martin | 1977 | Žilina | |||||||
(305) | GMUNCOVÁ Monika | 1973 | Žilina |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.