PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 26.08.2017 15:15
1 | AO Olympia Považská Bystrica "A" | AO Olympia Považská Bystrica | ||||||||
2 | Atletický klub ZZO Čadca "A" | Atletický klub ZZO Čadca | ||||||||
3 | AK Iskra pri ZŠ Revúca "A" | AK Iskra pri ZŠ Revúca | ||||||||
4 | BŠK Banská Bystrica "A" | BŠK Banská Bystrica | ||||||||
5 | MAC REDOX Lučenec "A" | MAC REDOX Lučenec | ||||||||
6 | MŠk Žiar nad Hronom "A" | MŠk Žiar nad Hronom |
AO Olympia Považská Bystrica "A" | KURIŠOVÁ Kristína (2004), BARICAKOVA Laura (2004), KURUCOVÁ Terézia (2005), LAPUNIKOVA Sara (2004) |
Atletický klub ZZO Čadca "A" | BAJÁNKOVÁ Rebeka (2004), FUCHSOVÁ Tereza (2005), MALÍKOVÁ Magdalena (2006), PAŠTRNÁKOVÁ Gabriela (2004) |
AK Iskra pri ZŠ Revúca "A" | ČIPKOVÁ Bianka (2006), HALUŠKOVÁ Janka (2004), HALUŠKOVÁ Slávka (2004), KISELOVÁ Zuzana (2005) |
BŠK Banská Bystrica "A" | HOLEKOVÁ Karolína (2004), KAMENSKÁ Kristína (2005), LEHOCKÁ Alexandra (2004), RIDZOŇOVÁ Ema (2004) |
MAC REDOX Lučenec "A" | KIČINOVÁ Tamara (2004), BÓDIKOVÁ Jana (2006), DOROKOVÁ Nikoleta (2005), SCHNELLEROVÁ Sofia (2005) |
MŠk Žiar nad Hronom "A" | BELIANČINOVÁ Sofia (2004), BELIANČÍNOVÁ Nela (2007), BRNÁKOVÁ Barbora (2004), KUBOUČÍKOVÁ Katarína (2005) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 26.08.2017 15:17
1 | MŠk Žiar nad Hronom "B" | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||||
2 | Atletický klub ZZO Čadca "B" | Atletický klub ZZO Čadca | ||||||||
3 | Atletický klub ZTS Martin "A" | Atletický klub ZTS Martin | ||||||||
4 | AK Iskra pri ZŠ Revúca "B" | AK Iskra pri ZŠ Revúca | ||||||||
5 | AO Olympia Považská Bystrica "B" | AO Olympia Považská Bystrica | ||||||||
6 | MŠk Žiar nad Hronom "C" | MŠk Žiar nad Hronom |
MŠk Žiar nad Hronom "B" | MARČIŠINOVÁ Mia (2006), BRNÁKOVÁ Barbora (2004), ČERNAJOVÁ Ema (2005), KNAPOVÁ Adriana (2004) |
Atletický klub ZZO Čadca "B" | GAJDOŠOVÁ Lija (2005), JÁNOŠÍKOVÁ Chiara (2006), KRENŽELOVÁ Vanesa (2004), SOŠKOVÁ Barbora (2004) |
Atletický klub ZTS Martin "A" | BUČKOVÁ Benita (2004), JAMBOROVÁ Lucia (2004), PAČAJOVÁ Paulína (2004), URBANOVSKÁ Lilly (2004) |
AK Iskra pri ZŠ Revúca "B" | BOKOROVÁ Alexandra (2005), HIŽNAYOVÁ Alexandra (2007), HUDECOVÁ Michaela (2007), ROJÁKOVÁ Rebeka (2005) |
AO Olympia Považská Bystrica "B" | BENKOVÁ Nikola (2005), BRACINÍKOVÁ Natália (2004), ĎURATNÁ Sofia (2004), MACEÍKOVÁ Ema (2005) |
MŠk Žiar nad Hronom "C" | HALČINOVÁ Daniela (2005), KUBOUČÍKOVÁ Hanka (2007), LIŠKAYOVA Zdenka (2012), PODHRADSKÁ |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.